Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Profity konta developerskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 07 lutego 2015 - 08:36

Mam pytanie poniewaz zastanawiam sie do jakich mozliwosciu uzyskujemy dostep po zakupie takiego konta, bo o ile dobrze wyczytalem to:
- dostep do dev preview
- wgrywania poprzednich wersji iOS jak i tych niedostepnych dla ogolu
- testowanie napisanych aplikacji na swoim urzadzeniu
I cos jeszcze, poniewaz zastanawiam sie czy nie zakupic takiego konta i zaczac sie uczyc programowac zaczynajac od urzadzen opartych na iOS? I tak z czystej ciekawosci jesli sa dobre aplikacje to jaki okolo zysk miesieczny potrafia przyniesc?

PS Przepraszam za tak blachy temat, ale troche sie glowie nad tym jakie korzysci niesie ze soba konto dev.

MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#2 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 lutego 2015 - 14:59

Najważniejszym profitem jest możliwość wrzucania swoich aplikacji do AppStore, cała reszta, poza testowaniem na urządzeniu, to bajery, w zasadzie zbędne.

A co do zysków, raczej nikt Ci nie napisze ile zarabia. Powiem tak, czytałem gdzieś, że ponoć blisko 90% aplikacji przyniosło autorom mniej jak 100USD. Z drugiej strony są aplikacje, które potrafią przynieść miliony i to bez żadnej przenośni. Sęk w tym, że trzeba mieć dobry pomysł i trafić w dobry moment.

A co do nauki, to nikt Ci tej wiedzy nie odbierze. Uczyć zawsze jest się warto.


  • Andaar lubi to

Moje programy:
iOS => Project Planner | Project Planner HD | Sub Edit HD | Snooker Scoreboard Pro | Expedition Planner | Subtitles Player
OSX => Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper | Site Monitor

tvOS => Subtitles Player

Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie..


#3 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 07 lutego 2015 - 19:33

Najbardziej szczerze to mi zależy na testowaniu od razu postępów w nauce, jak i sofcie 7.1.2 ;)

 

Ale dzięki za info.


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych