Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[GrooveBox] #12 - Bramka SMS (+konkurs)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 04 czerwca 2010 - 09:33

GrooveBox we współpracy z MyApple prezentują aplikację Bramka SMS pozwalającą na wysyłanie wiadomości tekstowych przez darmowe i płatne bramki w internecie. App Store: SMS Gateway for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store
Wśród komentujących na YouTube i MyApple rozlosujemy za tydzień iPoda shuffle ostatniej generacji oraz pięć kodów na program.

http://www.youtube.com/watch?v=l9CYDlV_cv8



#2 mimon

mimon
  • 158 postów
  • SkądMaków Maz

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:05

na macu się sprawdza więc na iPhone też powinno być nieźle ;)

#3 colinQ

colinQ
  • 182 postów
  • SkądLębork

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:09

Wygląda dość ładnie, mam nadzieję, że tak też działa. W Plusie pakiety nie są aż takie tanie, ale ciekaw jestem ile taka bramka pociągnie za 1 SMS'a?

#4 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:10

Smsy są w tej chwili tak tanie, że nie wiem czy jest sens korzystać z takiej aplikacji.

#5 GrooveBox

GrooveBox
  • 10 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:12

Smsy są w tej chwili tak tanie, że nie wiem czy jest sens korzystać z takiej aplikacji.


Mam pakiet internetowy włączony w telefonie, SMSy są droższe od zera złotych :)

#6 Snipper42

Snipper42
  • 251 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:17

Wedłuyg mnie jest to świetna sprawa w sytuacji "awaryjnej" lub na codzień.. często jeżeli ktoś ma innego operatora a np. w wypadku Orange posiadamy pakiet 600smsów,i żadnych dodatkowych środków na koncie,taka bramka sms może być przydatna...(co w wypadku studentów jest powszechne;)) tymbardziej jezeli stan konta wyniesie "zero" w jakimś nieodpowiednim momencie-a znajdujemy się w zasięgu jakiegokolwiek połączenia Wi-FI aplikacja może uratować sytuacje...Z przyjemnością więc ją zainstaluje.

#7 memek123

memek123
  • 18 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:19

Całkiem ciekawa aplikacja. Duży plus za łatwość obsługi, duży minus - cena :)

#8 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:19

już raz miałem wyzerowane konto, jedynie pakiet mi został i tu program mnie poratował ;)

#9 Endi

Endi
  • 414 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:21

Ja nigdy nie korzystałem z żadnych bramek sms i w związku z tym mam pytanie. Czym się różni "Era Multimedialna" od "Era Sponsorowana" i "Orange" od "Orange Multibox"?

#10 dario128

dario128
  • 58 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:23

Wydaje mi się że sprawdza się to dopiero fajnie kiedy ma się płatną bramkę (lub free ale taką z kontem) sms gdzie nie ma reklam bo odbiorca nie widzi tych niepotrzebnych śmieci a sms wygląda normalnie.

#11 raver

raver
  • 34 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:24

super sprawa, juz nie raz musialem wchodzic przez safari na bramki bo byl pakiet, a kasy juz niet ;)

#12 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:26

Program całkiem fajny i recenzja też bardzo dobra. Szybka i treściwa

#13 tprzewlocki

tprzewlocki
  • 58 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:34

Brak kasy na koncie. WiFi jest, pakiet internetowy jest. Można wysłać sms-a. Jakby nie patrzeć przydatna aplikacja.

#14 adamoel

adamoel
  • 30 postów
  • SkądElbląg

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:38

dla ludzi posiadających Orange Free na kartę Telefony kom na pewno program się przyda bo tam sms kosztuje 20 gr ...

#15 Linuz

Linuz
  • 50 postów
  • SkądMysłowice/Kraków

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:46

Fajna sprawa dla ludzi mających telefon na kartę. Biorąc pod uwagę że koszt pakiety internetowego w Play o wielkości 100MB to 5zł, to wysłanie takiego SMS to ułamki grosza. Jeśli ktoś oszczędza kasę i nie chce wydawać kasy na SMSy to świetna sprawa. Pytanie tylko jak działają te bramki SMS. Bo może się okazać że większość jest premium i trzeba za nie dodatkowo płacić albo coś takiego i skończy się to tym że mamy darmowe SMSy tylko do Plusa;p

#16 szyymoon1

szyymoon1
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:47

Na Maku działa całkiem całkiem, więc tu też powinno obyć się bez problemów. A z tym podpisem to Pawle masz rację, może wyślemy maila z prośbą o to?

#17 Mikey124

Mikey124
  • 550 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:49

Ma też plusa jak na przykład pójdziesz po coś komuś do centrum handlowego - tam zazwyczaj jest wi-fi i możesz do woli smsować z tą osobą. Jednak na dłuższą metę może być to lekko wkurzające dla drugiej osoby :)

#18 Vault Boy

Vault Boy
  • 49 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:49

Trzeba przyznać, że Paweł ma naprawdę zadbane dłonie :) EDIT: A właśnie i szkoda, że nie są wymieniane ceny aplikacji..

#19 yasioo44

yasioo44
  • 6 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:53

Będąc studenciakiem wysyłałem sms'y jak opętany i dziwiłem się, że z prędkością światła traciłem kaskę na karcie. Teraz wolę zadzwonić i wszystko ustalić w ciągu minuty niż tracić czas na pisanie sms'ów. Moim zdaniem aplikacja jak najbardziej miła i skierowana do maniaków wysyłania sms'ów, aby im się szybko zwrócił koszt licencji. W innym przypadku nie widzę sensu.

#20 bazi22

bazi22
  • 132 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:53

Na iPhonie tego nie używam, bo nie potrzebuję, ale córa ujeżdża ten programik na iPodzie touch korzystając z faktu, że w szkole i w domie ma hotspoty. I dzięki temu jej prośby o doładowanie konta na komórce spadły o 33% :)

#21 zoom

zoom
  • 38 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:54

komentarz dnia - dla "emo" nastolatkow :) Co do aplikacji, hmm... jeśli piszemy dużo smsów i szczypiemy się z kasą to spełni swoją rolę, ja jednak zostanę przy pisaniu normalnych smsow :)

#22 darekpoznan

darekpoznan
  • 196 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań, PL

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:09

fajna aplikacja, choć cena w AppStore 2,39 € IMHO trochę za duża... (ale oczywiście dla osób wysyłających dużo SMSów i mających dostęp do WiFi jak najbardzej godna polecenia); recenzję oceniam jako rzetelną - dobrze wykazane niedociągnięcia aplikacji

#23 konp

konp
  • 14 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:30

Fajna aplikacja, na pewno się przyda

#24 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:45

Zdecydowanie wolę odbyć krótką rozmowę i w kilka minut ustalić i załatwić daną sprawę niż pisać i pisać. Szczególnie w sytuacji gdy moimi poprzednimi telefonem były Nokia e61i i Nokia e90 które miały fizyczną klawiaturę i trochę łatwiej się pisało, a raczej popełniało się mniej błędów. No ale w sytuacjach awaryjnych (brak środków na koncie, ale są jeszcze mb z pakietu) zawsze wygodniej napisać sms klikając na ikonkę aplikacji niż wchodzić na google i szukać darmowej bramki.

No a co do recenzji i aplikacji. Bardzo nie przystała mi do gustu ikonka, imo jest brzydka, jakby robiona w paincie na odwal. Pozytywna jest wprowadzona opcja licznika znaków i "skrócenia sms". Przydatne :)

---------- Wpis dodano o 12:45 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:44 ----------

na macu się sprawdza więc na iPhone też powinno być nieźle ;)

prawda, na macu miło się korzysta

#25 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:52

heh, bardzo przydatna aplikacja jezeli ma sie kilku znajomych z serii tzw. smsowych naciagaczy ;) (daj wyslac 1 esa... albo 5)
teraz zamiast marnowac na nich kase ze swojego konta, wlacza im sie bramke i niech sla smsy do woli :P

btw. uwazam podobnie jak soyerski: wole zadzwonic i powiedziec co i jak, niz pisac... co nie zmiania faktu, ze jednym kodem na aplikacje (lub ipodem) nie pogardze :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych