Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wspomóc finansowo MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 stycznia 2007 - 14:16

Wesprzyj finansowo forum MyApple

Szczegóły nowych grup Friend oraz Friend+



#2 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 04 kwietnia 2007 - 18:25

byłoby bardzo fajnie, gdybyście udostępnili jakiś numer SMS, bo zapewne jest tutaj wiele osób, które kont nie posiadają :)

#3 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 kwietnia 2007 - 18:34

Z tych sms'ów to 70% bierze operator. Jak ktoś nie ma konta ani paypal to zawsze zostaje "oglądanie" reklam.

#4 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 06 kwietnia 2007 - 10:04

Z tych sms'ów to 70% bierze operator.
Jak ktoś nie ma konta ani paypal to zawsze zostaje "oglądanie" reklam.


Ale założę się, że byście więcej za te SMS'y dostali niż za te wpłacanie. W końcu trzeba być user-friendly, wzorując się na waszych makach :razz:

#5 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 24 kwietnia 2007 - 14:27

Szczerze to bardzo popieram idee sms-ów .... wolałbym zaplacić 1zł wiecej a mieć taka mozliwość ... Ale cóż nie to nie :)

#6 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:00

Ja przy następnej wypłacie - wpłacę 25 pln :D

#7 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:07

tygrysio przecież Code tłumaczył że operatorzy zdzierają...

#8 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:36

tygrysio przecież Code tłumaczył że operatorzy zdzierają...


No wiec napisałem ze chetnie zaplacił bym powiedzmy zamiast 2zł/miesiąc 3zł - i byłoby i dla operatora - chciałbym mieć taka możliwość to wszystko ... to tak jak lubie mieć możliwość placenia kartą .... choc mam gotówke :) Ale to tylko moje skromne zdanie :) Dla Dotowanych byłoby bez znaczenia skoro ja ponosiłbym koszt tej platności i akceptował ją w takiej a nie innej wysokości :) Chciałbym taniej place z konta .... chciałbym z tel. płace wiecej :) Mi odpowiada :)

#9 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:48

Skoro operator bierze 70% to rachunek jest prosty: Wpłacając kwotę 25zł poprzez Allpay/Paypal/Przelew dla MyApple zostaje jakieś 22-25zł Wpłacając kwotę 25zł poprzez SMS dla MyApple zostaje około 7,5zł

#10 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:52

Skoro operator bierze 70% to rachunek jest prosty:
Wpłacając kwotę 25zł poprzez Allpay/Paypal/Przelew dla MyApple zostaje jakieś 22-25zł
Wpłacając kwotę 25zł poprzez SMS dla MyApple zostaje około 7,5zł


tylko jest małe ale .... Nie wiem jak chcesz wyslać sms-a za 25 zł :D Z tego co wiem a pracowałem u jednego z operatorów to nie ma takiej mozliwości ... do 9 zł - to wszystko:) Przy kwocie ktora podałeś róznica jest widoczna ale przy dotowaniu 2 zł z moich informacji wynika ze na konto dotowanego było by okolo 40 % wiec rachunek tez jest prosty .... Zamiast 2 trza by płacić sms 4,88- zł :) Przy "duzych" klientach możliwe są rabaty

#11 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:57

A jakie są miesięczne koszty utrzymania takiego numeru?

#12 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 24 kwietnia 2007 - 16:00

A jakie są miesięczne koszty utrzymania takiego numeru?


Pwiem Ci tak ... Umowę podpisuje sie z Firmą zew. (ze wzgledu na to że ta firma w Twoim imieniu podpisuje umowy ze wszystkimi operatorami - co by zaoszczedzić Ci czasu na oddzielne rozmowy z kilkoma - co za tym idzie ma baze wolnych numerów i lepsze stawki) wiec kosztów dokładnych utrzymania nie znam ... Jeśli chcesz mogę zasięgnąć jezyka.

Jakiś czas temu bylo to obwarowane minimalną ilością zasileń itp ... dość sporo bylo uwarunkowań natomiast od tamtego czasu nastąpil podobno spory progres w tym temacie

#13 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 05 maja 2007 - 21:27

Jak ktoś nie ma konta ani paypal to zawsze zostaje "oglądanie" reklam.

Nie koniecznie. Bo PayPal pobiera swoje opłaty w tym przypadku od MyApple, ale korzyść jest taka, że nie trzeba mieć u nich konta tylko można zapłacić np. kartą albo z konta w banku.
Wątpie, że w dzisiejszych czasach ktoś nie ma ani jednego ani drugiego, ale zawsze można poprosić kogoś aby wysłał kasę i oddać np. w gotówce.
Nie widze potrzeby robienia problemu tam gdzie w rzeczywistości go nie ma.

---- Dodano 05-05-2007 o godzinie 20:29 ----
Reklamy mi nie przeszkadzają. Można przynajmniej w Firefoksie je zamknąć przez odpowiednią wtyczkę, ale nie czuje takiej potrzeby. Czasem nawet kliknę.

#14 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 06 maja 2007 - 03:21

Czasem nawet kliknę.

Żeby tak każdy podchodził do sprawy :)

#15 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 06 maja 2007 - 08:21

Żeby tak każdy podchodził do sprawy :)

Tylko, żeby się w drugą stronę teraz nie zaczęło. Bo jak Ci będzie jedna osoba (z jednego IP) po kilka(naście) razy na dobę klikać to w końcu zablokują konto w Google.

#16 radek-wawa

radek-wawa
  • 183 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 23 września 2007 - 02:22

no właśnie - taka dygresja mała - nie wiem co o tym myślicie, ale jeśli poruszony już został temat klikania w reklamy google adsense czy google adwords, to jest to w mojej opinii najmniej przejrzysty system rozliczeń za kliknięcia. Reklamowany jest oczywiście jako super rozwiązanie, bo faktycznie w założeniach takie jest. Kiedyś jednak korzystałem z tego typu sposobu reklamy, z boksów sponsorowanych także. Powiem szczerze - nigdzie nie było wytłumaczenia, dlaczego nagle z dnia na dzień zwiększenie wartości następowało o 10 groszy na klik a innego dnia o ponad 1 zł. Code - jak wygląda ta sprawa tutaj na forum. Nie miałeś z tym nigdy problemów jeśli potrzebowałeś zareklamować gdzies na zewnątrz forum myapple.pl ? może jakieś sygnały od tych ktorych adresy wyświetlają sie w adsense na forum ? pozdrawiam

#17 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 23 września 2007 - 12:15

Problem jest taki że na dzień dzisiejszy nie ma żadnej sensownej alternatywy dla Google AdSense. Faktycznie przy bardzo podobnej dziennej wyświetlalności reklam i podobnej liczbie kliknięć dochody są bardzo różne. Z AdWords nie korzystam więc nie wiem jak to wygląda z punktu widzenia reklamodawcy.

#18 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 23 września 2007 - 16:49

Ja na moich Adsensach mialem przychodzy z klikniecia od 0.02 $ do 1,24 $. I naprawe roznie to bywa, bo reklamy mam zwykle te same.

#19 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 02 października 2007 - 20:58

Tylko, żeby się w drugą stronę teraz nie zaczęło. Bo jak Ci będzie jedna osoba (z jednego IP) po kilka(naście) razy na dobę klikać to w końcu zablokują konto w Google.

Czego ofiarą często padają użytkownicy blogów w blogowych domenach. Na przykład jabberowe blogi w jogger.pl - kilku userów skarżyło się, że za klikanie z tego samego adresu IP Google usuwało konta, niektórzy mieli po 50 dolarów. Nie wiem jak to z technicznego punktu widzenia było zorganizowane bo się na google adsense nie znam ale chodziło o to, że wszyscy oni mieli blogi w domenie jogger.pl. Nie wiem dlaczego google uważało, że kliknięcia następowały z tej samej domeny - na pewno nie chodziło o sieci lokalne itp. historie.

Nawiasem, jeśli używacie Firefoksa i adblocka to dopisanie filtru
@@|http://pagead2.googlesyndication.com/*
odblokuje reklamy google adsense.

#20 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 05 października 2007 - 16:34

Każda osoba wpłacająca dowolną kwotę otrzyma Konto E-Mail, Konto Jabber w domenie @myapple.pl oraz Alias WWW w domenie .myapple.pl
[...] a także może otrzymać dostęp do usług "Premium MyApple.pl"


Co to jest konto Jabber w domenie @myapple.pl, alias www w domenie i na czym polegają usługi premium?

#21 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 października 2007 - 16:54

Wszystko jest opisane linkach, które zacytowałaś.
Dokładniej co to jest Jabber dowiesz się tutaj

#22 przemekf

przemekf
  • 1 308 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 listopada 2007 - 10:30

Również dołożyłem symboliczną cegiełkę na rozwój Serwisu :)

#23 Mac IW

Mac IW
  • 161 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2007 - 15:58

Ja tam wole płacic SMSem chociaż miałbym zapłacić i 20 zł więcej

#24 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 29 listopada 2007 - 16:12

Ja tam wole płacic SMSem chociaż miałbym zapłacić i 20 zł więcej

Jeżeli w przyszłości dostawcy usług GSM zaproponują uczciwe warunki to na pewno taka możliwość będzie.

#25 c3h6

c3h6
  • 147 postów

Napisano 28 grudnia 2007 - 00:19

A ja o czymś troszkę innym ale związanym z tematem - jak wspomóc MyApple płacąc kartą przez PayPal ale o kwotę większą niż 25PLN?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych