Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

opoznianie napisow VLC czy PYM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 karo911

karo911
  • 117 postów

Napisano 01 listopada 2008 - 17:06

hej mam taki problem ze jjuz kolejny film leca mi napisy duzo za szybko i nie moge dojsc do tego jak je opoznic jest mozliwosc przewiniecia do przodu samego filmu bez napisow?

#2 ziper_pl

ziper_pl
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2008 - 17:23

W VLC przy otwieraniu filmu wejdz w: file/open file, znajdujesz interesujacy film, zaznaczasz "Load subtitle file", i wchodzisz w settings. Ladujesz plik napisow, wybierasz opcje "Override parame" i ustawiasz opoznienie napisow. Mam nadzieje ze w miare jasno to napisalem. Pozdrawiam

#3 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2008 - 17:56

a może po prostu ściągnij napisy w odpowiedniej wersji?

#4 karo911

karo911
  • 117 postów

Napisano 01 listopada 2008 - 18:02

w VLC opoznianie to jakas masakra :) nie 'idzie' tego dobrze ustawic a napisow mam 3 wersje i wszystkie zle :/

#5 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 01 listopada 2008 - 20:15

W PymPlayerze działa to bardzo dobrze: klawisze Z i X. Poza tym na napisy.info możesz sobie wygenerować każdy z tekstów w wybranej framerate - jeśli znajdziesz już napisy to w "Więcej Informacji" daj format "Micro DVD (inny FPS)"

#6 wall-e

wall-e
  • 94 postów
  • SkądGdynia

Napisano 02 listopada 2008 - 14:42

a może po prostu ściągnij napisy w odpowiedniej wersji?


glub widze kolejna Twoja wypowiedz, ktora bardziej irytuje niz pomaga.... wez w koncu zrozum, ze jesli nie potrafisz pomoc to po prostu w temacie sie nie wypowiadaj...

Skoro kolega szuka sposobu by napisy przesunac to raczej oczywiste, ze nie znalazl odpowiednich napisow?

#7 _kaz

_kaz
  • 213 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 14:53

polecam pymplayer i pobawic sie wlasnie naciskajac z,x ewentualnie sciagnij przez qnapi wtedy na pewno beda pasowac ;)

#8 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2008 - 23:55

wall-e może ściągnij edytor i popraw napisy na stałe. Wrzucaj je potem na www- tak robię a nie marudzę że nie mam jak w playerze opóźnić napisów...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych