Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Boot camp brak okna wyboru systemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 29 października 2008 - 00:01

Witam, Mam problem zainstalowałem Windows XP Pro z SP3 na boot camp-ie partycja NTSF podczas startu maca mini mimo wciskania klawisza ALT nie wyskakuje okno wyboru systemu. NIe mam pojęcia co może być przyczyną. oba systemy działają prawidłowo są zaktualizowane do najnowszych wersji łącznie z Boot camp-em Może problem tkwi w partycji NTFS - chociaż to byłoby dziwne Proszę o pomoc

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 października 2008 - 10:03

w panelu sterowania przełącz ssystem i sprawdź czy osx wejdzie. P.S. na fat32 się windows instaluje, tak na przyszłość

#3 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 29 października 2008 - 12:35

Zarówno Mac OS X startuje prawidłowo jak i Windows XP Problem w tym, że nie można tym swobodnie sterować podczas startu. Co do systemu FAT32 to nie jest on korzystny dla Windowsa i bardzo go ogranicza (mowa o kontach użytkowników) Wyczytałem na forum, że Boot Camp na NTFS też działa - jedyny minus to brak możliwości edycji plików z pozycji Mac OS X macie jakieś pomysły?

#4 pepan

pepan
  • 524 postów
  • SkądPoznań/Skarżysko-Kamienna

Napisano 03 listopada 2008 - 16:25

przycisnij ALT (Option) przy starcie sytemu - dostaniesz do wyboru winde i osx

#5 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 17:16

To nie jest problem klawisza ALT Już doszedłem czym to jest spowodowane Mam MACA mini i klawiaturę ALU problem tkwi w tym, że przy starcie systemu nie działa klawiatura i mysz dopiero po załadowaniu systemu zaczynają działać jedynym pomysłem na wywołanie menu boot cmapa jest naciśnięcie klawisza menu pilota działa to podobnie jak ALT Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest???

#6 pepan

pepan
  • 524 postów
  • SkądPoznań/Skarżysko-Kamienna

Napisano 06 listopada 2008 - 15:45

cenna informacja. chociaż swoją drogą dziwna sprawa :/

#7 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 18:10

Gdzieś na stronach angielskich związanych z Apple wyczytałem, że problem jest znany i spowodowany tym, że klawiatura jest nowsza niż MAC MINI dziwne ale prawdziwe




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych