Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program do obsługi telefonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 08 czerwca 2006 - 22:56

Potrzebuje program do obsługi telefonu (np. Nokia 6320i), Zarzadzanie zasobami telefonu, wysyłanie SMSów etc.

Temat przeniosłem z "Hardware" do "Programy" - krzyfar MF

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 08 czerwca 2006 - 23:15

jeśli twój telefon paruje się z iSync i adres bookiem to właśnie te aplikacje umożliwiają wymenione przez ciebie czynności...a pobieranie plików i wysyłanie siedzi w systemowym bt ktory po wyjęciu znaczka do górnego menu pozwala na szybki dostęp do tych opcji

#3 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 08 czerwca 2006 - 23:24

http://www.apple.com...nc/devices.html

Jak widać powinien działać bez problemów z Tygryskiem. Oczywiście:

Bluetooth syncing only



#4 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 czerwca 2006 - 02:19

no to ja szukam czegos do samsunga! jezeli ktos cos zna prosze o linki.

#5 joystick

joystick
  • 309 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 czerwca 2006 - 03:30

program

>> DonArturo
Chyba chodzi Ci o 6230i bo 6320i to chyba nie istnieje? :)

Jak napisał krzyfar systemowy iSync nie powinien mieć problemów z obsługą tego modelu. Oczywiście jak w przypadku wszystkich Nokii możesz łączyć ją z nim tylko via Bluetooth.
Jeśli jednak potrzebujesz jakiegoś innego programu, np. takiego przypominającego PC Suite - dostarczanego na CD razem z telefonem, przeznaczonego jednak tylko na platformy Windows - to zobacz sobie aplikację PhoneDirector 1.1 firmy MacMedia. Potrafi chyba wszystko to, co jej pecetowy pierwowzór. Niestety aplikacja jest płatna i kosztuje 30 $. Z tego co się orientuję powinna też dawać możliwość łączenia się via IrDA lub po kablu - lecz musisz to sprawdzić. Inną kwestią jest jej archaiczny, rodem z Mac OS 9, interfejs użytkownika. Ale funkcjonalnością żadna inna jej nie dorówna.

Z innych pomocnych programów poszukaj i poczytaj sobie o OnSync, BluePhoneElite czy chociażby GSM Remote. (wszystkie znajdziesz na macupdate.com lub versiontracker.com). Być może, któraś z nich bardziej przypadnie Ci do gustu.


>> PitMac
A co do Samsungów to samsungów jest wielu. :) Zobacz sobie na The Tao of Mac. Z tego co tam jest napisane najodpowiedniejszy będzie chyba, uprzednio wspomniany przeze mnie w kontekście Nokii, uniwersalny i dla wielu niezastąpiony OnSync. (Koszt pełnej wersji to tylko 12 $.) A tu masz link do wspieranych przez niego produktów Samsunga. Sprawdź czy znajduje się na niej Twój model.

#6 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 czerwca 2006 - 10:17

dzieki to juz testowałem ale z x700 kiepsko dziala.

#7 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 czerwca 2006 - 10:50

http://mac.chwilami....mac-os-x-tiger/

#8 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 09 czerwca 2006 - 12:52

WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych