Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy program iMovie jest przypisany w App Store tylko do 1. właściciela komputera?


Najlepsza odpowiedź Mikołaj Maciejko , 22 grudnia 2019 - 14:08

Dostajesz przy zakupie wszystko - kolejny właściciel tylko system bo programy to bonus dla 1 właściciela - tak samo jest z iPhone i pakietem iWork.

Już od dawna tak nie jest.

https://onetech.pl/i...dla-wszystkich/

Dziękuję bardzo za odpowiedź i proszę o poradę jak kupić ten program jeśli w sklepie jest tylko wersja BEZPŁATNA?

Sprobuj odinstalować te wersję, które masz, upewnij sie, że jesteś zalogowany do App Store na siebie i powinieneś móc pobrać. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Preskaler

Preskaler
  • 75 postów

Napisano 22 grudnia 2019 - 13:41

Dostałem używany komputer od syna i zarejestrowałem go na siebie. Od jakiegoś czasu byłem molestowany komunikatami o konieczności aktualizowania programu operacyjnego „Moyave”. W końcu miałem dość tych wyskakujących okienek i zaktualizowałem go. Wszystko przebiegło gładko i mam teraz „Catalinę”. Chcę otworzyć program „iMovie” a tu zonk! Program jest nieaktywny chociaż wcześniej działał. Dowiedziałem się, że jego też trzeba zaktualizować poprzez zakup w sklepie. Moja próba zakupu spełzła na niczym bo dowiedziałem się, że nie jestem pierwszym właścicielem i przez to nie posiadam uprawnień do takiego zakupu. Czy to normalne aby komputer był przypisany do jednego właściciela jak średniowieczny chłop do ziemi? Czy może jednak żyjemy w bardziej cywilizowanym świecie niż średniowiecze i można jednak w jakiś sposób przenieść te uprawnienia na drugą osobę? W końcu mamy przecież nawet te same nazwiska a jedynie inne imiona.

#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 22 grudnia 2019 - 13:44

Dostajesz przy zakupie wszystko - kolejny właściciel tylko system bo programy to bonus dla 1 właściciela - tak samo jest z iPhone i pakietem iWork.
  • kristof461 lubi to
Fallout ...war, war never changes...

#3 Preskaler

Preskaler
  • 75 postów

Napisano 22 grudnia 2019 - 14:01

Dziękuję bardzo za odpowiedź i proszę o poradę jak kupić ten program jeśli w sklepie jest tylko wersja BEZPŁATNA?

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 22 grudnia 2019 - 14:08   Najlepsza odpowiedź

Dostajesz przy zakupie wszystko - kolejny właściciel tylko system bo programy to bonus dla 1 właściciela - tak samo jest z iPhone i pakietem iWork.

Już od dawna tak nie jest.

https://onetech.pl/i...dla-wszystkich/

Dziękuję bardzo za odpowiedź i proszę o poradę jak kupić ten program jeśli w sklepie jest tylko wersja BEZPŁATNA?

Sprobuj odinstalować te wersję, które masz, upewnij sie, że jesteś zalogowany do App Store na siebie i powinieneś móc pobrać.
  • Preskaler lubi to

#5 Preskaler

Preskaler
  • 75 postów

Napisano 22 grudnia 2019 - 14:16

Dzięki „Mikołaju”!
Spróbuję tak zrobić po świętach jak wrócę do domu.

#6 Preskaler

Preskaler
  • 75 postów

Napisano 15 maja 2020 - 08:48

Jeszcze raz dziękuję Mikołaju!

Odinstalowałem iMovie i kupiłem nową wersję. Wszystko ruszyło i działa. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych