Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program nie odpowiada - podczas zapisu jakiegokolwiek pliku (save as...)


Najlepsza odpowiedź azariasz , 06 czerwca 2019 - 12:11

Nie mam zielonego pojęcia co się stało, ale już wszystko śmiga po staremu, czyli bardzo dobrze :-)

Możliwe, że coś tam było przepełnione przez programy graficzne i do obróbki wideo  (choc dysk miał chyba z 12GB wolnego miejsca) i nawet restart nie pomagał. No ale teraz śmiga aż miło.

It's a kind of magic :huh: - Apple  :lol:

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 azariasz

azariasz
  • 42 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 09:53

Cześć!

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem, mianowicie:
podczas próby zapisu jakiegokolwiek pliku w dowolnym programie, ów program się zawiesza i pokazuje się charakterystyczna makowa piłeczka plażowa.

Nie jestem w stanie zapisać żadnego z plików, czy to zdjęcia z przeglądarki (save as...) czy to pliku pages (save).
Po prostu pojawia się charakterystyczna makowa piłeczka i zaczyna mielić.

 

Tak samo nie jestem w stanie zamieścić w tym poście zrzutu ekranu, ponieważ od razu pokazuje się piłeczka, a kiedy daję "wybierz plik" to nawet nie otwiera się okienko do załączania pliku.

 

Nie dotyczy to tylko przeglądarki, ale również innych programów

Nie pomógł restart, a nawet czyszczenie Onyxem.

 

Jakieś sugestie?
 



#2 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 04 czerwca 2019 - 11:06

A jaki mak? może padł dysk lub tasiemka (starsze modele), czy na nowym koncie masz to samo?


Fallout ...war, war never changes...

#3 azariasz

azariasz
  • 42 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 16:03

A jaki mak? może padł dysk lub tasiemka (starsze modele), czy na nowym koncie masz to samo?

 

MacBook Pro mid 2014

Raczej dysk i tasiemka żyja, ponieważ nie mam problemy z pobieraniem plików, wrzucaniem na dysk i przerzucaniem w folderach.
Problem jest jedynie w aplikacjach :/

BTW cały czas używam tego kompa więc oprócz tego działa ok ;)



#4 azariasz

azariasz
  • 42 postów

Napisano 06 czerwca 2019 - 12:11   Najlepsza odpowiedź

Nie mam zielonego pojęcia co się stało, ale już wszystko śmiga po staremu, czyli bardzo dobrze :-)

Możliwe, że coś tam było przepełnione przez programy graficzne i do obróbki wideo  (choc dysk miał chyba z 12GB wolnego miejsca) i nawet restart nie pomagał. No ale teraz śmiga aż miło.

It's a kind of magic :huh: - Apple  :lol:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych