Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak zatwierdzić iPhone ?


Najlepsza odpowiedź Omega55 , 22 kwietnia 2019 - 10:13

Rozwiązany.

Wreszcie, dziś z rana, na macu pojawiło się okno umożliwiajce zatwierdzenie iPhone, a na iPhone Maca. Nie ma to nic wspólnego z 6 cyfrowym kodem, wystarczyło podanie hasła Apple.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 20 kwietnia 2019 - 23:18

Korzystam ze sprzętów Apple już od kilku lat, ale nie miałam nigdy problemów z nowymi urządzeniami.

Mam nowego iPhone i przed ściągnięciem danych z chmury system każe mi zatwierdzić iPhone używając jednego z urządzeń zalogowanych do iCloud.

Jak to zrobić ? Loguję się do iCloud i tam nie ma takiej opcji jak zatwierdzanie, a jeśli tego nie zrobię, zostanę bez telefonu, proszę, pomóżcie ?

Starego iPhone wyzerowałam, mam Mac



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 21 kwietnia 2019 - 00:16

Chodzi o coś takiego? https://support.appl.../pl-pl/HT204915

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 00:42

Nie. Mam komunikat, że muszę zatwierdzić iPhone na innym urządzeniu zalogowanym do iCloud. To potwierdzanie 6cyfrowego kodu przeprowadziłam wcześniej.

Załączone pliki


Użytkownik Omega55 edytował ten post 21 kwietnia 2019 - 01:29


#4 Bolsu07

Bolsu07
  • 604 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 07:48

Nie. Mam komunikat, że muszę zatwierdzić iPhone na innym urządzeniu zalogowanym do iCloud. To potwierdzanie 6cyfrowego kodu przeprowadziłam wcześniej.

 

przecież to jest to o czym pisze kolega.... uwierzytelnianie dwupoziomowe. wyłącz to i nie będzie potrzeby sprawdzania poprzez inne sprzęty. Trzeba pamiętać, że wyłączając to nie będzie zapisywała się kopia smsów na iCloud


MacBook Pro 13 M1 | iMac 5K 27" 2017 | iPhone 12 Pro 128GB | ATV 3 gen | iPad Air Space Gray WIFI


#5 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 08:04

przecież to jest to o czym pisze kolega.... uwierzytelnianie dwupoziomowe. wyłącz to i nie będzie potrzeby sprawdzania poprzez inne sprzęty. Trzeba pamiętać, że wyłączając to nie będzie zapisywała się kopia smsów na iCloud


Wyłączyłam już. Ale wciąż nie wiem jak się zatwierdza nowe urządzenie :).
Bo tu nie chodzi o ten 6 cyfrowy kos. Ten wpisałam.
A poza tym, to przy wyłączonym dwupoziomowym SMSy zapisują się do iCloud. Mam wszystkie z poprzedniego iPhone.

#6 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 21 kwietnia 2019 - 08:08

A masz inne urządzenie z icloud? Mac, iPad? Jeśli tak to woła o potwierdzenie na jednym z nich. Wystarczy że są one w zasięgu wifi i przyjdzie powiadomienie o zatwierdzeniu. Mi też czasami wołał o potwierdzenie tożsamości na macu gdy konfigurowałem iPhona. To chyba głównie chodzi o icloud keychain.

Użytkownik Regiss edytował ten post 21 kwietnia 2019 - 08:11

iPhone 15 Pro


#7 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 21 kwietnia 2019 - 11:09

o nic nie woła. Jak już pisałam, wpisywałam 6cyfrowy kod na drugim urządzeniu, było powiadomienie, że łaczy się nowe urządzenie. Ale to chyba nie o to chodzi. Potem właśnie wyrzuca ten komunikat - jak w powyższym załączeniu. Pęk kluczy mam wyłączony. Uwierzytelnianie 2poziomowe wyłączyłam i na razie mam spokój, ale jak zechcę włączyć, to znowu pojawi się to samo



#8 Omega55

Omega55
  • 332 postów

Napisano 22 kwietnia 2019 - 10:13   Najlepsza odpowiedź

Rozwiązany.

Wreszcie, dziś z rana, na macu pojawiło się okno umożliwiajce zatwierdzenie iPhone, a na iPhone Maca. Nie ma to nic wspólnego z 6 cyfrowym kodem, wystarczyło podanie hasła Apple.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych