Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z założeniem konta iCloud na Macu


Najlepsza odpowiedź Regiss , 15 sierpnia 2018 - 11:34

Usunięcie nic nie da, bo urządzenie osiągnęło limit kont najwyraźniej. Nie muszą być aktywne. Apple być może jest w stanie ten limit wyzerowac, więc warto spróbować i zadzwonić. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdabraszka

magdabraszka
  • 13 postów

Napisano 12 sierpnia 2018 - 21:16

Dzień dobry!

 

Nie mogę założyć konta iCloud na Macu, gdy wchodzę w preferencje systemowe i icloud, potem stwórz nowe konto, pokazuje mi się komunikat że na tym macu zostało stworzone zbyt dużo kont. Zakładałam na Macu pare kont iCloud, ale potem je usunęłam i nie wiem co teraz zrobić bo jest mi pilnie potrzebne.

 


#2 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 13 sierpnia 2018 - 04:17

Załóż przez stronę.



#3 magdabraszka

magdabraszka
  • 13 postów

Napisano 13 sierpnia 2018 - 10:10

Załóż przez stronę.

Nie działa, wyskakuje to samo :I



#4 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 13 sierpnia 2018 - 11:57

Musisz poprosić ( o ile nie masz jakiegoś ) kogoś z urządzeniem od Apple ( ipad, iphone) o założenie konta na jego sprzęcie. Na Twoim przekroczono ilość możliwych kont icloud. Każde urządzenie Apple ma limit takich kont. Najwyraźniej wyczerpałeś swój. Musisz aktywować swoje nowe konto na urządzeniu Apple.

iPhone 15 Pro


#5 magdabraszka

magdabraszka
  • 13 postów

Napisano 15 sierpnia 2018 - 09:10

Musisz poprosić ( o ile nie masz jakiegoś ) kogoś z urządzeniem od Apple ( ipad, iphone) o założenie konta na jego sprzęcie. Na Twoim przekroczono ilość możliwych kont icloud. Każde urządzenie Apple ma limit takich kont. Najwyraźniej wyczerpałeś swój. Musisz aktywować swoje nowe konto na urządzeniu Apple.

Czyli nawet po usunięciu nie mogę założyć? Jeśli skontaktuje się z Apple to dadzą mi możliwość założenia konta Apple ID na miejsce tych usuniętych?



#6 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 sierpnia 2018 - 11:34   Najlepsza odpowiedź

Usunięcie nic nie da, bo urządzenie osiągnęło limit kont najwyraźniej. Nie muszą być aktywne. Apple być może jest w stanie ten limit wyzerowac, więc warto spróbować i zadzwonić.

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych