Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Lekko odklejony ekran w SE?


Najlepsza odpowiedź Wania , 12 lipca 2017 - 13:33

pewnie klej puscil i odkleja sie od plastikowej ramki. daj na gwarancje

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 nosferatu

nosferatu
  • 120 postów

Napisano 11 lipca 2017 - 20:17

Cześć,

 

W sobotę w nocy jechałem autem, po powrocie do domu zapaliłem światło i odkryłem, że mam zbitą z prawej strony szybkę ochronną. Zdjąłem ją, wydawało się że wszystko jest okej. Dzisiaj zauważyłem, że prawy górny róg wyświetlacza delikatnie odstaje od reszty powierzchni, na dodatek można go docisnąć i czuć "kliknięcie". Nie mam nawet pojęcia co się wydarzyło z telefonem w tym samochodzie. Nie przypominam sobie, żebym nawet bezpośrednio go upuścił na ziemię i spowodował stłuczenie szkiełka. Dotyk jest sprawny, wszystko działa tylko czuć to klikanie jak się dociśnie.

To jest jakoś klejone do reszty telefonu?

 

Czy to się nadaje na naprawę gwarancyjną, bo został mi jeszcze miesiąc? Czy potrzebny jest dowód zakupu? Gwarancja normalnie ruszyła w momencie aktywacji telefonu, ale papierów to już nie znajdę :/.

 

PS przepraszam że nie używam fachowych nazw, ale nie wiem jak profesjonalnie zbudowany jest telefon.



#2 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 12 lipca 2017 - 13:33   Najlepsza odpowiedź

pewnie klej puscil i odkleja sie od plastikowej ramki. daj na gwarancje



#3 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 12 lipca 2017 - 14:40

Tak jak kolega wyżej napisał, oddaj na gwarancję i powinni naprawić/wymienić na refurba. (oczywiście o ile ekran jest cały - niepotrzaskany)


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#4 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 12 lipca 2017 - 20:15

Zobacz czy czasem nie masz obitego tego narożnika. Najczęściej ekran idzie do góry i się rozkleja bo narożnik obudowy jest obity, przez co powstaje naprężenie na ekranie i ten zaczyna się rozklejać. Tu niestety muszę też dodać, że jeżeli tak jest, to mogą ci również odrzucić z tego powodu gwarancję.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#5 nosferatu

nosferatu
  • 120 postów

Napisano 16 lipca 2017 - 23:05

Mówisz o aluminiowej ramce wokół telefonu? Tak, mam ślad dokładnie w tym rogu, ale to wydarzyło się dawno temu - aluminium jak aluminium, nawet nie wiem kiedy to się zrobiło. Sprzęt szanuję, choć jak mówię - nie mam pojęcia kiedy i w jaki sposób stłukłem szkło. Nawet nie było wybitnie potłuczone, bardziej "poszarpane" przy krawędzi.

#6 nosferatu

nosferatu
  • 120 postów

Napisano 19 lipca 2017 - 12:58

Cortland wymienił na refurba ;)



#7 Geralt2

Geralt2
  • 13 postów
  • SkądBrodnica, KP

Napisano 31 sierpnia 2017 - 07:13

Cortland wymienił na refurba ;)

na pewno na refurba?

miałem dokładnie taki sam przypadek jak ty. Oddałem telefon do Cortlandu, czekałem ponad tydzień w sumie (wysyłka door to door) i otrzymałem nowy telefon. Wczoraj dzwoniłem na infolinie w sprawie gwarancji i okazało się, że dostałem w raz z nowym telefonem dodatkowy rok gwarancji.  :rolleyes:


Ip 4s->Ip 5s->IP SE->IP 7-> Ip 11


#8 lacek2

lacek2
  • 18 postów

Napisano 26 września 2017 - 06:01

na pewno na refurba?

miałem dokładnie taki sam przypadek jak ty. Oddałem telefon do Cortlandu, czekałem ponad tydzień w sumie (wysyłka door to door) i otrzymałem nowy telefon. Wczoraj dzwoniłem na infolinie w sprawie gwarancji i okazało się, że dostałem w raz z nowym telefonem dodatkowy rok gwarancji.  :rolleyes:

 

Refurby też mają rok gwarancji.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych