Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyskakujący Launchpad w reakcji na niektóre klawisze.


Najlepsza odpowiedź sovvave , 10 marca 2017 - 18:22

Ciekawi mnie jak to działa na nowym koncie użytkownika?

Próbowałeś założyć świeże konto i tam sprawdzić?

 

Wygląda albo na zalaną klawiaturę albo na oprogramowanie do mapowania klawiatury.

 

Jaki masz układ klawiatury wybrany? Próbowałeś na innym?

Wlasnie podlaczylem klawiature do Macbooka dziewczyny, wyglada na to, ze klawiatura jest zepsuta. Po podlaczeniu do Macbooka komputer reaguje tak jakby jeden przycisk byl wcisniety i slychac charakterystyczny dzwiek systemowy gdy jest wcisniety. Po odpaleniu podgladu klawiatury na ekranie zaciemniony jest klawisz F4 i widocznie to on powoduje problem.


Zaraz lece oddac klawiature na gwarancje, temat do zamkniecia dziekuje za pomoc.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sovvave

sovvave
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 marca 2017 - 23:43

Witam wszystkich,

 

Mam problem z wyskakujacym Launchpadem, jednak tylko po wcisnieciu takich klawiszy jak : r, f, v. 

Nie przypominam sobie zebym cokolwiek grzebal w ustawieniach, myslalem ze problem tkwi byc moze w skrotach klawiszowych jednak po wejsciu w Preferencje systemowe / Klawiatura / Skroty, zaden z wyzej podanych przyciskow nie jest przypisany do zadnej funkcji. 

 

Zalaczam zdjecie,

 

Pozdrawiam.

Załączone pliki



#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 09 marca 2017 - 23:46

Ponieważ to Twój debiut, poprawiam, ale na przyszłość przypominam: W tytułach wątków piszemy z polskimi znakami diakrytycznymi!

 

I to nie „ekran Findera”, tylko Launchpad. Sprawdź sobie raz jeszcze te skróty. Lub spróbuj przypomnieć, czy klawiatury nie zalałeś.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 sovvave

sovvave
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 marca 2017 - 17:37

Ponieważ to Twój debiut, poprawiam, ale na przyszłość przypominam: W tytułach wątków piszemy z polskimi znakami diakrytycznymi!

 

I to nie „ekran Findera”, tylko Launchpad. Sprawdź sobie raz jeszcze te skróty. Lub spróbuj przypomnieć, czy klawiatury nie zalałeś.

Wylaczylem wszystkie skroty i to samo, po przywroceniu do domyslnych tez. Klawiatura na pewno nie zostala zalana.



#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 10 marca 2017 - 18:14

Ciekawi mnie jak to działa na nowym koncie użytkownika?

Próbowałeś założyć świeże konto i tam sprawdzić?

 

Wygląda albo na zalaną klawiaturę albo na oprogramowanie do mapowania klawiatury.

 

Jaki masz układ klawiatury wybrany? Próbowałeś na innym?


Użytkownik imrik edytował ten post 10 marca 2017 - 18:15


#5 sovvave

sovvave
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 marca 2017 - 18:22   Najlepsza odpowiedź

Ciekawi mnie jak to działa na nowym koncie użytkownika?

Próbowałeś założyć świeże konto i tam sprawdzić?

 

Wygląda albo na zalaną klawiaturę albo na oprogramowanie do mapowania klawiatury.

 

Jaki masz układ klawiatury wybrany? Próbowałeś na innym?

Wlasnie podlaczylem klawiature do Macbooka dziewczyny, wyglada na to, ze klawiatura jest zepsuta. Po podlaczeniu do Macbooka komputer reaguje tak jakby jeden przycisk byl wcisniety i slychac charakterystyczny dzwiek systemowy gdy jest wcisniety. Po odpaleniu podgladu klawiatury na ekranie zaciemniony jest klawisz F4 i widocznie to on powoduje problem.


Zaraz lece oddac klawiature na gwarancje, temat do zamkniecia dziekuje za pomoc.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych