Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poczta Wp na Safari nie wyświetla treści


Najlepsza odpowiedź maciek5s , 02 grudnia 2016 - 15:08

Usunąłem historię i działa

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 15 listopada 2016 - 10:59

Poczta Wp na Safari nie wyświetla treści wiadomości. Gdy chce przeczytać wiadomość muszę kliknąć na 'pokaż wersję tekstową wiadomości' by wyświetlić ją w osobnym oknie. Jest to strasznie wkurzające, Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam tylko, że załączniki się wyświetlają, a w tym okienku co powinna być wiadomość jest puste białe pole.

 

Mam El Capitan 10.11.6

Miał ktoś podobny problem lub wie jak sobie z tym poradzić?


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#2 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 15 listopada 2016 - 19:05

Dodam, że zrobiłem taki myk, że wchodzę w w preferencje Safari, następnie prywatność i w 'zarządzaj danymi witryn' usuwam wp.pl. Pomaga to jednorazowo, ponieważ po wyłączeniu Safari i włączeniu od nowa, dalej tak samo jest puste białe pole inie zadowala mnie za każdym razem tak robić. Podobnie było z wyłączaniem wtyczek, kodowaniem, tylko, że tam raz się pokazywało, a drugi raz nie, jak totolotek. Może trzeba zainstalować jakąś wtyczkę?


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#3 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 listopada 2016 - 20:34

A masz jakieś cudowne blokery poistalowane?


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#4 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 15 listopada 2016 - 20:38

A masz jakieś cudowne blokery poistalowane?

Nie, mam komputer kilka dni, jedyne co zainstalowałem i jest związane z Safari to Adobe Flash 


Od razu miałem ten problem z Wp


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#5 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 listopada 2016 - 21:56

Może to wina flasha, odinstaluj i sprawdź jak się safari będzie zachowywać. Możesz jeszcze spróbować zresetować safari.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#6 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 15 listopada 2016 - 22:02

Może to wina flasha, odinstaluj i sprawdź jak się safari będzie zachowywać. Możesz jeszcze spróbować zresetować safari.

Właśnie piszę, że mam to od początku, Adobe zainstalowałem dopiero wczoraj, więc nie w tym tkwi wina


Czyli normalnie problem od początku z ustawieniami fabrycznymi Maca.

 

Edit: Wiadomości z MyApple co dostałem dziś dwie, są wyświetlone normalnie, a wszystkie inne nie. O co chodzi? :wacko:


Użytkownik maciek5s edytował ten post 15 listopada 2016 - 23:17

iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#7 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 16 listopada 2016 - 14:36

Mam to samo od 2-3 tygodni - nic nie zmieniałem, więc obstawiam ich winę.

 

U mnie wygląda to w ten sposób, że nawet zalogować się nie mogę, bo ZA KAŻDYM RAZEM, pierwsze próba zalogowania się na konto WP, kończy się tak: http://i.imgur.com/9BKiVG5.png Dopiero po odświeżeniu i ponownym zalogowaniu WP mnie wpuszcza. W kolejnym kroku mam ten sam problem co Ty. Co pewien czas nie da się przeczytać mejli, bo jest pusto i szaro. Widać je dopiero w widoku tekstowym.  Co najśmieszniejsze - u mnie się to dzieje losowo: przez kilka dni jest OK, by potem przez kolejne kilka dni znowu nie można było przeczytac mejli.


Cenzurowanie wulgarnych części wyrazów jest żałosne, abstra***ąc od czytelności.

 

GameCenter: lordvejder666


#8 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 16 listopada 2016 - 14:39

Mam to samo od 2-3 tygodni - nic nie zmieniałem, więc obstawiam ich winę.

 

U mnie wygląda to w ten sposób, że nawet zalogować się nie mogę, bo ZA KAŻDYM RAZEM, pierwsze próba zalogowania się na konto WP, kończy się tak: http://i.imgur.com/9BKiVG5.png Dopiero po odświeżeniu i ponownym zalogowaniu WP mnie wpuszcza. W kolejnym kroku mam ten sam problem co Ty. Co pewien czas nie da się przeczytać mejli, bo jest pusto i szaro. Widać je dopiero w widoku tekstowym.  Co najśmieszniejsze - u mnie się to dzieje losowo: przez kilka dni jest OK, by potem przez kolejne kilka dni znowu nie można było przeczytac mejli.

Też tak mam często z tą pierwszą próbą.

 

A ta Twoja poczta to też Apple ID i konto iCloud? Używasz systemowej aplikacji Mail?


Użytkownik maciek5s edytował ten post 16 listopada 2016 - 14:41

iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#9 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 16 listopada 2016 - 15:40

Na WP mam konta spamowe, na wszelkiego rodzaju fora, portale wymuszające rejestrację, aplikacje i inne tego typu serwisy, na których mailing czasem rzucę okiem, a nie chce ich spamu na moich głównych kontach GMail czy iCloud.  Nie, nie mam konta WP podpiętego pod Mail.app, loguje się przez stronę, tylko i wyłącznie.


Cenzurowanie wulgarnych części wyrazów jest żałosne, abstra***ąc od czytelności.

 

GameCenter: lordvejder666


#10 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 02 grudnia 2016 - 15:08   Najlepsza odpowiedź

Usunąłem historię i działa


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych