Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

synchronizacja kontaktów Mac - Google


Najlepsza odpowiedź ciotka_paszczaka , 03 marca 2016 - 17:44

Pewnie dodał ci adres z maila do grupy kontaktów "na komputerze" nie do grupy Kontakty Google. W menu Kontaktów - Widok daj Pokaż grupy i przeciągnij dodany kontakt do grupy Google.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 03 marca 2016 - 10:49

Mam pytanie dotyczące synchronizacji kontaktów.

W kontaktach na Macu włączyłem synchronizację z kontem google i bardzo ładnie pobrało wszystkie kontakty, które mam w telefonie.

Napisała do mnie osoba na konto w gmailu, które mam podłączone do mail.app i program zawiadomił mnie, że pojawiły się nowe dane, czy chcę je dodać do kontaktów. Kliknąłem, że chcę i w kontaktach na Macu ten uaktualniony kontakt już widnieje, ale nie synchronizuje się on z kontem google (nie widzę zmiany w kontakcie na telefonie). Czy trzeba coś kliknąć, czy w ogóle nie ma możliwości synchronizacji w tę stronę?

 


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 03 marca 2016 - 17:44   Najlepsza odpowiedź

Pewnie dodał ci adres z maila do grupy kontaktów "na komputerze" nie do grupy Kontakty Google. W menu Kontaktów - Widok daj Pokaż grupy i przeciągnij dodany kontakt do grupy Google.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 marca 2016 - 18:57

Dzięki, działa

Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#4 rsterczynski

rsterczynski
  • 1 postów

Napisano 02 października 2017 - 18:28



Pewnie dodał ci adres z maila do grupy kontaktów "na komputerze" nie do grupy Kontakty Google. W menu Kontaktów - Widok daj Pokaż grupy i przeciągnij dodany kontakt do grupy Google.

 

 

Właśnie, nie będę zakładał nowego wątku, choć pytanie dotyczy szczegółów Twojej odpowiedzi, a nie tematu wątku. Ale pewnie inaczej i tak nikt nie będzie tego wyszukiwał.

 

Tu było jakieś coś. / ftpd



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 października 2017 - 10:18

Owszem, będziesz.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych