Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac Mini MGEN2MP/A - uciekający kursor myszki


Najlepsza odpowiedź misiek153 , 16 października 2015 - 18:00

Temat do zamknięcia. Znalazłem przyczynę dziwnego zachowania kursora myszki - winowajcą był rysik od tabletu graficznego. Nie zauważyłem, że jest źle położony, na tablecie.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 misiek153

misiek153
  • 2 postów

Napisano 16 października 2015 - 09:13

Witam wszystkich,

 

jestem świeżo upieczonym posiadaczem Maca Mini i jest to mój pierwszy komputer od Apple.

Komputer mam od tygodnia i od 2 dni mam dziwny problem z myszką/kursorem. Otóż, kursor myszki zaczął mi uciekać w prawy, dolny róg ekranu. Pomimo przesunięcia myszką na środek ekranu, momentalnie wraca z powrotem w róg. I tak cały czas...

Myślałem, że to wina baterii w Magic Mouse, ale po wymianie problem pozostał. Podłączyłem inną myszkę na USB i to samo. Pomyślałem, że to może wina Paralells, który zainstalowałem, ale po deinstalacji poprzez Clean My Mac, problem nie znikł.

W akcie desperacji, podjąłem decyzję o instalacji systemu od nowa, bo myślałem, że może coś namieszałem instalując jakiś program. No ale ku mojemu zdziwieniu nowa instalacja nie pomogła...

 

Czy macie może jakiś pomysł co jest grane?

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie...



#2 misiek153

misiek153
  • 2 postów

Napisano 16 października 2015 - 18:00   Najlepsza odpowiedź

Temat do zamknięcia. Znalazłem przyczynę dziwnego zachowania kursora myszki - winowajcą był rysik od tabletu graficznego. Nie zauważyłem, że jest źle położony, na tablecie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych