Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Winsetup - odpowiednik- NTFS


Najlepsza odpowiedź wszystko zajęte , 07 kwietnia 2015 - 23:59

Jest ale dla mac os x a nie windows, windows nie zrobię, 2 sprawa to jest ntfs 3g albo EX czego windows nie widzi, natomiast samego NTFS nie widzi MAC, trzeba dodatki instalować.

 

Czyli pozostaje wyciągnąć z szafy trupka, uruchomić i tam robić pendraki z windows, jednak nie da się bez windowsa obejść.

 

Samym macem nie przeżyje.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wszystko zajęte

wszystko zajęte
  • 83 postów
  • SkądSuw

Napisano 07 kwietnia 2015 - 13:16

Witam, mam problem z tworzeniem botowalnych USB z windows, jest mi to mocno potrzebne, program UNETBOTIN nie daje rady, puste kopiowanie plików, brak windows na liście, nie botuje.

 

Na windowsie korzystałem z programu WINSETUP, prosta sprawa, wybieralem jaki system i obraz tego systemu, pokazuje miejsce docelowe i samo robiło botowalny pendrive bez konieczności latania 10000 x po komendach plikach i folderach.

 

Dzięki. 


i tak to będzie działać.


#2 shaqui

shaqui
  • 586 postów
  • SkądGdynia

Napisano 07 kwietnia 2015 - 14:18

Chyba w narzędziach dyskowych po włożeniu Pendrive'a masz możliwość utworzenia bootowalnego "dysku" z określeniem konkretnego formatu plików. Tak mi się wydaje? Szukałeś tam ?


"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością" 

 MacBook Air13 M1, SSD250 gb, Ram 16 gb 2020 |  iP 11 pro Max - 256 gb |  iPad Pro 11 |  AW5 - 44mm SG


#3 wszystko zajęte

wszystko zajęte
  • 83 postów
  • SkądSuw

Napisano 07 kwietnia 2015 - 23:59   Najlepsza odpowiedź

Jest ale dla mac os x a nie windows, windows nie zrobię, 2 sprawa to jest ntfs 3g albo EX czego windows nie widzi, natomiast samego NTFS nie widzi MAC, trzeba dodatki instalować.

 

Czyli pozostaje wyciągnąć z szafy trupka, uruchomić i tam robić pendraki z windows, jednak nie da się bez windowsa obejść.

 

Samym macem nie przeżyje.


i tak to będzie działać.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych