Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Ogłoszenie: Regulamin działu „Kupię – Pozostałe”. Przeczytaj, zanim umieścisz ogłoszenie.


Napisane przez cronopioverde


cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?
GIEŁDA forum MyApple.pl ma na celu ułatwienie naszym użytkownikom niekomercyjnego obrotu rzeczami powiązanymi z Apple: sprzętem komputerowym i elektronicznym, oprogramowaniem, akcesoriami itp. Dopuszczalne jest również wystawianie ogłoszeń przedmiotów niezwiązanych z firmą Apple, jednak tylko w kategorii „pozostałe” poszczególnych działów.
Zasady obowiązujące w tym dziale:

- Zainteresowane osoby powinny składać oferty w wiadomościach prywatnych lub na kontakt podany przez kupującego. Uprasza się o niezamieszczanie własnych ogłoszeń sprzedaży w ogłoszeniach kupna innych Użytkowników, zgodnie z głównym regulaminem działu „Giełda”. Osoby naruszające tę zasadę będą upominane w sposób wymieniony w linkowanym zapisie.

- ogłoszenia KUPIĘ nie są ograniczone ilościowo i mogą zawierać chęć zakupu dowolnej ilości towaru;

- ogłoszenia KUPIĘ nie muszą zawierać danych kontaktowych, należy wówczas zaznaczyć preferowany kontakt na PW;

- ogłoszenia KUPIĘ nie muszą zawierać ceny ani pozostałych warunków zakupu. Zainteresowani uzgadniają wszelkie formalności poza ogłoszeniem.


W tym dziale dajemy ogłoszenia dotyczące kupna wszystkiego poza sprzętem Apple: komputery, monitory, zasilacze, baterie, piloty, oprogramowanie firm innych niż Apple, podzespoły (np. obudowy, taśmy, itp.), pamięci RAM, dyski itp.

Jeżeli ogłoszenie jest już nieaktualne, prosimy o jego usunięcie.

Jeżeli po upływie 30 dni od ukazania się ogłoszenia nie zostanie ono skasowane przez zakładającego, temat zostaje automatycznie usunięty.