Zbliża się nowa seria warsztatów dla developerów iOS organizowana przez ekipę DevMeetings.
Na spotkaniach będziemy zajmować się pisaniem gry na urządzenia mobilne za pomocą C++ oraz OpenGL ES. Wszytko to pod czujnym okiem prowadzącego, Pawła Piecucha, autora kilku aplikacji znajdujących się w iTunes Store (Astro Blaster, Amazing Spider, Cosmetics Tester).
Podczas spotkania napiszemy praktycznie od zera grę Astro Blaster, w nieco tylko uproszczonej formie. Ideą naszych DevMeetingów są krótkie wykłady przeplatane pracą nad konkretnymi rozwiązaniami programistycznymi stosowanymi w implementowanej aplikacji.
Warsztaty są w całkowicie bezpłatne, ale wymagane jest doświadczenie w programowaniu C++ oraz własny laptop. Niekoniecznie musi to być sprzęt z jabłkiem, Paweł Piecuch pokaże nam jak emulować środowisko programistyczne na systemach takich jak Win32 czy Linux.
Tutaj więcej informacji na temat samych warsztatów oraz formularz rejestracji:
Aplikacje mobilne w C++ i OpenGL ES
Na razie dostępne są następujące terminy dla tego tematu:
- Poznań 2 kwietnia
- Warszawa 7 maja
- Wrocław 28 maja
Zapraszamy również na nasze warsztaty o JavaScript, szczegóły na stronie devmeetings.pl




LinkBack URL
About LinkBacks
