Wyniki plebiscytu na najlepszy produkt roku 2013 Edytuj wpis Usuń wpis

Big 914069b6 dd46 4556 a9e3 df9f3ea89ef5

Szczęśliwie dotarliśmy do finału w naszym Plebiscycie na produkt roku 2013. Jest nam niezmiernie miło, że ponad 350 osób oddało swoje głosy. Ośmielę się zaryzykować stwierdzenie, że to największy ranking wsród użytkowników sprzętu Apple w Polsce. Za czym idzie również jego obiektywność i wiarygodność. Dziękujemy, że poświęciliście swój czas i energię biorąc udział w tej akcji.

Wybór spośród nominowanych produktów nie należał do łatwych. To dobra wiadomość która oznacza, że na rynku pojawia się coraz więcej interesujących urządzeń i aplikacji. Szczególnie równym torem przebiegało głosowanie w pierwszej kategori. Tutaj rozbieżności były minimalne. Zdecydowanym liderem okazał się natomiast program z kategori iOS. Wyłoniliśmy zwycięzcę i długo trzeba było czekać na kolejną nominowaną aplikację. Szukając produktu firm trzecich oraz aplikacji na OS X głosy rozkładały sie bez drastycznych przepaści wyłaniające najlepszych w swoich grupach. Listę wszystkich nominowanych produktów znajdziecie tutaj.

Jesteśmy dumni móc ogłosić wyniki pierwszego Plebiscytu na najlepszy produkt roku. Oto zwycięzcy roku 2013.

W kategorii Produkt Apple - iPad Air

Dużo mówiło się o tym tablecie przed jego premierą. Jednak gdy został zaprezentowany zaskoczył wszystkich swoimi wymiarami i wagą. Najlepszy tablet na rynku staje się jeszcze doskonalszy. 
Witryna produktu -  www.apple.com/pl/ipad-air/

W kategorii Produkt firm trzecich - WD MyCloud

Marka Western Digital nie trzeba przedstawiać na rynku pamięci masowych. WD My Cloud łączy w sobie dużą przestrzeń na dane i co równie ważne dostęp do nich z każdego miejsca na świecie. 
Witryna produktu - www.wd.com/pl/products/products.aspx?id=1140

W kategorii aplikacja na iOS - Spotify

Przełomowa usługa pozwalająca słuchać ogromnego zbioru muzyki. Dzięki opcji Premium możemy niemal wszystkich artystów zamknąć w iPhonie i słuchać muzyki nawet bez dostępu do internetu. Muzyka w subskrypcji zmienia rynek muzyczny. Spotify jest niewątpliwie znaczącą częścią tych przemian.
Witryna produktu - www.spotify.com/pl/

W kategorii aplikacja na OS X - 1Password 4

Żyjemy w czasach pinów, haseł i loginów. Gdzie nie klikniemy w sieci wymagają od nas poufnych danych. Ta aplikacja pomoże je wszystkie zgromadzić w jednym miejscu. Atutem 1Password jest wygoda obsługi i bezpieczeństwo danych.
Witryna produktu - www.agilebits.com/onepassword/mac

Sponsorem Plebiscytu na Produkt Roku 2013 jest iDream. Salony iDream znajdują się już w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie.

Konkurs
Dzięki firmom Synology, WD oraz TP-Link mogliśmy rozlosować nagrody spośród biorących udział w Plebiscycie. Dziękujemy za Waszą aktywność. A doskonale prezenty otrzymują:
1. Moonrage - (WD My Cloud 2TB)
2. aForest - (Synology NAS DS214se)
3. adek2795 - (TP-LINK M5350 )
W kwestiach przesłania nagrody skontaktujemy się poprzez Wiadomości prywatne ma forum.

Za rok widzimy się w kolejnej odsłonie Plebiscytu. Jesteśmy bardzo ciekawi co przyniesie 2014 rok. Czy w naszym zestawieniu pojawi się iWatch, a może nowe AppleTV? Kto z producentów pokaże przełomowe gadżety? Jaki produkt wywoła największe emocje? Przyglądamy się uważnie cyfrowemu rynkowi aby już za rok móc wybierać wśród najciekawszych premier. Ja już nie mogę się doczekać kolejnej edycji Plebiscytu. Jeszcze raz wielkie „Dziękuję” za Wasz udział. Do następnego razu!

Posłuchaj, jak wybieraliśmy produkt roku w 80 odcinku MacGadki. Zachęcamy także do subskrybowania MacGadki w iTunes.

Redaktor naczelny Mój Mac Magazyn (ISSN 2392-3156) - www.mojmac.pl. Współautor rozmów o Apple w MacGadce.
Twitter: @pemmax
Facebook: /marczynski
LinkedIn: /p.marczynski
e-Mail: marczynski[MAŁPA]mojmac.pl
informacje prasowe: pr[MAŁPA]mojmac.pl


Komentarze 13

Small user avatar dbeb63d7ce9479c5a404696e61e735620a48d889625d217e98ed9c42ea0dc05b


Moonrage -

O kurde bela, wygrałem!!!

Balin0 -

@Moonrage
Kurde bela, ja nie ;) Gratulacje!

iUżytkownik -

Gratulacje!

tristeza -

Gratki :)

TigerStyle -

Naprawdę fajne nagrody w tym plebiscycie. Piątka dla redakcji i gratulacje dla wygranych.

zinger -

gratulacje

TheMozart335 -

Jak czytam takie komentarze to nie mogę uwierzyć w pogląd, że rzekomo Polacy to zawistny naród. :)

Piotr -

Gratulacje dla zdobywców nagród. Ogromne podziękowania dla MacGadki za pracę włożoną w realizację plebiscytu.

Michał Masłowski -

Niezłe zaskoczenie z tym Spotify. Byłem święcie przekonany, że wygra Tweetbot.

kantrusy -

Gratulacje ! ! ! :)

PioruN84 -

@TheMozart335

Bo to prawda ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka :-) ja również gratuluję wygdanych a myapple gratuluję rozmachu plebiscytu i oby kolejny był jeszcze większym sukcesem :-)

aForest -

Radość mnie rozpiera!!!
Dziękuję!

Michał Wojasiński -

Porównaj ilość komentarzy tutaj i pod każdym postem gdzie można się trochę "pohejtować". Mimo wszystko, miło patrzeć jak ludzie sobie gratulują.Gratulację ;)