Jak w temacie.
Znalazłem parcel2go.com, jest sens szukać czegoś tańszego?
Chodzi o małą paczkę do 1 kg.
Będę wdzięczny jak ktoś z naszych w UK mi coś doradzi
Pozdrawiam,
Gitarzysta
Nie wiem co chcesz wysyłać ale jak coś wartościowego to warto wziąć porządną firmę z ubezpieczeniem. Z tanimi różnie bywa. I żadny dorabiaczy z busami połowa to złodzieje i oszuści towar jak dowiozą to ze sporym opóźnieniem.
Komputer: Dell Inspirion 9400
Telefon: iPhone 4 16BG
Odtwarzacz: iPod Nano 3G
Pod podanym przeze mnie linkiem są oferty dużych firm (DHL, UPS itd), ceny od ok 20GBP czyli ok 100 PLN.
Paczka będzie warta ok 2500 PLN.
Jako długoletni mieszkaniec Wielkopolski mam duszę centusiai dlatego zastanawiałem się czy można jeszcze taniej.
Dzięki za poradę.
Gitarzysta
Komputer: iMac
Telefon: iPhone 3GS
siwczak.com
gitarzysta.com
Skoro paczka jest warta 2500 PLN to 100 PLN nie jest wygórowaną kwotą za bezpieczne przewiezienie towaru przez cieśninę i kilka krajów![]()
Telefon: HTC HD2 (WP7, Android ICS, WM6.5)
Odtwarzacz: Sansa Clip + AKG K450
Macbook Pro Unibody/2C2D, Power Mac G5/1.6, Mac OS X (10.7), 10.5, 10.4, 10.3, 9.2
Sprawa już załatwiona. Przez podany przeze mnie wyżej link zamawiany był dhl. Przesyłka lądowa. Wszystko ok. Zajęło ok tygodnia w tym długi weekend "halloween". Koszt paczki 1 kg wartość 500gbp to ok 31 funtów
Komputer: iMac
Telefon: iPhone 3GS
siwczak.com
gitarzysta.com