Witam wszystkich uprzejmie.
Na wstępie chciałbym zaznaczyc, (to glownie dla modow :P ), iz wiem ze istnieje blizniaczy temat w dziale iPhone - Rozmowy ogolne, ale wraz z adminami doslismy do wniosku, ze Palringo jest nie tylko na iOS ale równierz na Mac, i byc moze i Ci userzy chcieli by z nami rozmawiac. Dlatego jest to mozna powiedziec "dublet", acz uzasadniony.
Gorąco zapraszamy wszystkich użytkowników forum MyApple.pl oraz komunikatora Palringo, aby dołączali do naszej grupki. Jest to nic innego jak swoisty kanał chatu, IRC - jak go zwał tak go zwał. w każdym razie zachęcam do wspólnej rozmowy na tematy Apple i inne ( :P ), naprawdę panuje świetna atmosfera. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy, rady czy tez poprostu zwykłej luźnej konwersacji, na tematy mniej lub bardziej Owocowe
ZAZNACZAM!!! WAZNE!!!!
Nasza grupa nosi nazwe "myapple.pl" (bez cudzysłowia). Jest grupa "myapple", ale nie jest to grupa tego forum
Dołączyć można do nas zarówno z mobilnej wersji Palringo (iPhone OS - iOS, Androd jak i WM Mobile), jak i z stacjonarnego komunikatora.
Zachecam do przeczytania regulaminu naszej grupki. to tylko kilka któtkich zdan.
Regulamin grupki
Oto przedstawiam wam któtki tuorial jak do nas dołączyc z poziomu Palringo na OS X..
1. Włączamy Palringo na naszym Mac. (w Moim Mac, jest on w docku)
2. Wchodzimy w Groups -> Join ... <klik>
3. W polu nazwa grupy wpsujemy (bez cudzysłowia) - "myapple.pl"
4. Klikamy "Join"
I Oto dolączylismy do grupy.




LinkBack URL
About LinkBacks



