Witam, za kilka miesięcy mam zamiar kupić nowego iMac'a 20" (MB417PL/A) z Cortlandu. Zastanawia mnie jednak jaki układ klawiszy ma klawiatura dodawana w zestawie ( układ UE czy US )? Bardzo prosiłbym posiadaczy tego iMac'a o odpowiedź.
A to już zależy gdzie kupisz...
---- Dodano 09-08-2009 o godzinie 00:26 ----
Jak kupisz w PL to jest układ UE. Nie ma możliwości wymiany. Możesz kupić oddzielnie klawiaturę US na ebayu.
Ostatnio edytowane przez shrek2oo7 ; 08.08.2009 o 23:26 Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone
iMac G4 || MacBook Unibody 2.4 GHz || iPad 2 3G 16GB Black
iPhone 4 16GB Black || Nikon D3100
Jak masz możliwość to szukaj z układem US. Moim zdaniem lepsza a dlaczego to już pisałem w innym temacie.
Komputer: Mac mini(late 2009)2.53GHz/8GB/SSD Vertex 3 120GB/, Apple Keyboard w. Numeric KeyPad(US) & BT(US), Magic Mouse
Telefon: iPhone 3G 16GB Black(sold) & SE W910i BLACK slider
Tablet: iPad 2 3G 64GB White
Airport Express Base Station (MB321LL/A)
Follow me: http://blip.pl/users/emigrant/dashboard http://twitter.com/emigrant_/
PingChat: emigrant_
No właśnie... teorytycznie. Zadzwonię do nich jutro i się dowiem. Wiem, że w iSpotach dodają UE.
Witam, dzisiaj dzwoniłem do Cortlandu z zapytaniem jaki układ klawiatury jest w najnowszym iMac'u. Gdy przełączyli mnie na dział techniczny i spytałem się "experta" czy w klawiaturach jest układ amerykański czy europejski, to ów expert spytał się mnie czym to się różni.
Po prostu paranoja. Ale po wyjeśneniu jakie są różnice między tymi układami, ów Pan powiedział mi, że jest dodawany układ europejski i nie ma możliwości wymiany na układ amerykański.
Ostatnio edytowane przez marco-polo ; 10.08.2009 o 08:53 Powód: aktualizacja
eKSpert nie musi znac na pamiec amerykanskiego ukladu klawiatury pracujac w polskim serwisie, nie wiem co ty w tym widzisz paranoidalnego, to tak jakby zadzwonic do amerykanskiego apple store i zapytac dokladnie odwrotnie.
A ten tzw. "Europejski uklad" to nic innego jak uniwersalny dla wszystkich krajow w europie, ktore nie zasluzyly na wlasny layout, bo juz takie szwabiki czy skandynawiki maja wlasne![]()
Nie musi znać na pamięć, ale powinien rozróżniać, chociażby na podstawie Entera (ja też wolę taki płaski "laptopowy" od Europejskiego "Pionowego")
Komputer: Nawróciłem się na PeCety oO
Telefon: iPhone 4 16GB
Odtwarzacz: iPhone + Sennheiser CX200 Street II
Phenom II x4 955 @ Zalman CNPS10X Flex + NB XLP, Asus Crosshair III Formula, Sapphire ATI Radeon 5850, Patrot Viper II Select5 1600MHz CL7, WD10EARS