Czy ktos dzielil lacze Multimedii? Czy sa jakies klopoty? Czy trzeba miec jakis specjalny router?
o ile dobrze pamiętam to Multimedia idzie przez kablówkęmodem kablowy podłączasz sobie przez kabel sieciowy do routera [przewodowego czy bezprzewodowego jak tam sobie chcesz] i będzie działać.
Komputer: MacBook Black C2D 2,0 GHz, 2GB RAM, 60 GB OCZ VERTEX 2 SSD, SD
Telefon: iPhone 4 16GB Era
Pozdrawiam
Daniel
Ale jak chcesz dzielić to łącze? Bo nie wolno dzielić poza lokal czyli u siebie w domu możesz sobie podłączać ile tam kompów chcesz. Inaczej faktycznie nie wolno
Komputer: MacBook Black C2D 2,0 GHz, 2GB RAM, 60 GB OCZ VERTEX 2 SSD, SD
Telefon: iPhone 4 16GB Era
Pozdrawiam
Daniel
?? a to dziwne, w sumie prawda jest taka, że jak sobie router wifi zainstalujesz to nic Tobie nie zrobią*musieli by się trochę wgłębić, żeby stwierdzić, że u Ciebie pracuje kilka kompów a nie jeden.
Komputer: MacBook Black C2D 2,0 GHz, 2GB RAM, 60 GB OCZ VERTEX 2 SSD, SD
Telefon: iPhone 4 16GB Era
Pozdrawiam
Daniel
No a ja gdzies czytalem, ze mozesz robic ze swoim Internetem co chcesz - tylko nie mozesz pobierac za to oplat.
Komputer: Mini oraz MacBook z Leopardem, PC z XP, Netbook z XP i Ubuntu
Telefon: Era G1, bez modyfikacji
Odtwarzacz: iPod Touch
Lepiej mieć iPod'a w kieszeni, niż Mac'a w iSpot'cie.
iMe - Designed by Apple in California
ISP [Multimedia Polska] a podział łącza na 2 kompy... - Forum CDRinfo.pl
takich watkow jest calkiem sporo w necieA to czy wolno czy nie wolno zalezy od umowy jaka podpiszesz
W sumie to mnie nie obchodzi czy wolno bardziej czy sie da bo slyszalem ze oni przypisuja adres MAC karty sieciowej i nie mozna sie polaczyc na innej.