Witam. Moja dziewczyna wlasnie zalala swojego MacBooka zlocistym napojem... komputer sie momentalnie wylaczyl.. co po kolei mamy robic zeby w ogole myslec o jakiejkolwiek reaktywacji malucha!? Pomocy!!
Mam nadzieje, ze bateryjke juz wyciagnales...
Pozostaje odwrocic go do gory nogami i poczekac...
Komputer: Mac Mini Core Duo 1,83 2GB 160GB 7200RPM | MBP 2.4 i Miniaczek mojej lepszej polowki
Odtwarzacz: iPod U2 i Shuffle i Nano
To nie ja zaglądam w otchłań. To otchłań zagląda we mnie...
Podstawa wypnij baterie!! Samo wyłączenie nie wystarcza.. Mi się tak udało uratować. Tylko potem strasznie się klawisz "p i" i chyba " wo" przycinałyNa serio to przerąbane z klawiaturą było.. Działaj jeśli nie jest za późno
---- Dodano 11-11-2007 o godzinie 21:51 ----
Falcon 3 min uprzedził mnie z odpowiedziąNiekiedy te 3 min mogą zadecydować o życiu MB
![]()
Ostatnio edytowane przez ArthurGreen ; 11.11.2007 o 20:51 Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone
Komputer: MacBook Pro A1278
Telefon: iPhone 4 (Orange)
Odtwarzacz: iPhone
Baterie wyjela od razu. Kurde zeby ruszyl :/
---- Dodano 12-11-2007 o godzinie 00:12 ----
Kiedy go w ogole probowac wlaczac? Jutro rano, później? Wylało się na niego ze 100 ml
---- Dodano 12-11-2007 o godzinie 00:52 ----
Jeszcze pytanie o to, ze sie wylaczyl, czy to jest jakas forma zabezpieczenia komputera czy to po prostu gdzies spięło i dlatego?? tak dopytuje bom niepewny rokowań....
Ostatnio edytowane przez mikey_ramone ; 11.11.2007 o 21:52 Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone
nie próbuj,proponuje rozebrać go nie jest to duży problem zobaczyć jak wygląda elektronika w środku 100ml to sporo i do tego beer nie rokuje dobrze ale jeśli już by się udało rozebrać to kupić denaturat i miejsca zalane przeczyścić denaturatem i poczekać aż odparuje dopiero po tym zabierać się za próbę odpalenia maczka,najlepiej to nie próbuj włączać go tylko zanieś jutro do jakiegoś dobrego serwisu aby zobaczyli,chyba że czujesz się na siłach to rozbieraj my pomożemy![]()
Komputer: C=64
Telefon: Ericsson GF768
Skoro był z dziewczyna na piwie, a dedukując po poście sądzę że troszkę wypili. Bo na trzeźwo szkoda taki sprzęt zalaćWięc lepiej żeby dzisiaj zabrali sie za rozbiórkę!! .... Na bank nie laptopa!!
Po takim przypadku, głównym wrogiem jest korozja.. Jeżeli piszą że tylko 100ml (podobno pijany prawdę Ci powie
się wlało, to na serio jestem dobrej myśli.. Chyba że Mikey znasz się na sprawie, masz sprzęt to rozkręcaj. Ale jeśli nie robiłeś tego nigdy to bankowo wyrządzisz więcej szkód niż to 100ml piwa! Jak pisałem u mnie po zalaniu piwem, nie wiem jaką ilością ( a nie pijemy z kieliszków, jak Wy) komp nazajutrz odpalił!! Byłem tak szczęśliwy, że z radości skoczyłem po 4-ro paka
![]()
Komputer: MacBook Pro A1278
Telefon: iPhone 4 (Orange)
Odtwarzacz: iPhone
Gdzie mieszkasz? ja mialem podobna przygode ze swoim MB. moge pomec ci go przywrocic do stanu uzywalnosci.
Telefon: iPhone 3G 8GB
Odtwarzacz: iPod Shuffle 2G
MacBook White GF9400/c2d 2.13/4GB/320GB@7200rpm/Snow Leo
AMIGA rulez :) ---> A1200 MC68060/80MHz + LCD EIZO
moj makbook pro...przez k bo w moim ma.book pro nie dziala . litera pomiedzy x i z klawiatury qwerty...zostal potraktowany dzis mlekiem i w dodatku slodzonym...dziala bo z niego pisze...ale zy da sie uratowa. literke i jak i .zym go w srodku prze.zys.i.
Pilna sprawa