Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

  1. Dołączył
    Jul 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Cytuj | #1

    Witam!
    Zamierzam kupić 1gb ramu do mojego pb12 i tak sie zastanawiam... czy jak włożę mu kość o innej częstotliwości niż dedykowane 333mhz to co się stanie? hmmm... skończy się świat, wystartuje z obniżoną cześtotliowścią, a może poprstu nie włączy sie i tyle? oczywiście jestem zielony co do pamięci wiem tylko, że np pc400 kosztuje duuuuuuuuuużo mniej niż pc333 i tak sie zastanawiam czy to aż taka różnica aby przepłacać?


  2. Avatar magmac

    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Wroclaw, Poland, Poland
    Postów
    1,151

    Cytuj | #2

    Teoretycznie powinna taka pamięć (szybsza, taktowana niższym zegarem) działać bez problemu. Wiadomo jednak, że teoria jest teorią, a maki kiedyś (teraz mniej) były bardzo wybredne jeśli chodziło o pamięć o parametrach innych niż te wkładane oryginalnie przez Apple.

    Pa.
    Komputer: MacPro 2,66, MacMini
    Telefon: iPhone 4 64GB
    Odtwarzacz: iPod Video 5G
    Tablet: iPad 16GB


  3. Dołączył
    Jul 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Cytuj | #3

    a jak myślisz, kupić np goodrama pc400 za 200pln kingmax pc533 za 150pln? tzn co jest bardziej prawdopodobne aby działało z pb g4 rev A?

  4. Avatar mackwak
    Dołączył
    Feb 2007
    Postów
    55

    Cytuj | #4

    Cytat Napisał moonmaker Zobacz post
    a jak myślisz, kupić np goodrama pc400 za 200pln kingmax pc533 za 150pln? tzn co jest bardziej prawdopodobne aby działało z pb g4 rev A?
    Możesz spokojnie kupić tego goodram'a. Sam takiego kupiłem w tamtym tygodniu.
    Dokładna specyfikacja:
    DDR 1GB
    PC3200 CL3
    SODIMM
    GR400S64L3/1G
    Kupiłem go w Proline (cena 225zł) i włożyłem do mojego PB 12" 867 Mhz i od razu szybciej chodzi


  5. Dołączył
    Jul 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Cytuj | #5

    no to idealnie!!! jak by na to nie spojrzeć, uszczęśliwiliście mnie niezmiernie!!! a już się bałem, że będę musiał z GB zciągać po 350 pln :P

  6. Avatar mackwak
    Dołączył
    Feb 2007
    Postów
    55

    Cytuj | #6

    Tylko dla pewności weź swojego PB do sklepu i na miejscu zobacz czy bedzie wszystko działać.
    Ale nie powinno być żadnych problemów.
    No i zostanie ci trochę kasy w kieszeni


  7. Dołączył
    Jul 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Cytuj | #7

    No raczej!!! innej możliwości nie ma :P nie będę przecież w ciemno kupował :P a kasa w kieszeni to sama przyjemność
    ps. mam takiego samego pb jak ty więc chyba nie powinno być problemów

Odpowiedz na ten temat