Witam
Moja bateria od nowosci ma ok 96% pojemnosci. Robilem na poczatku formatowanie i po pewnym czasie tez, nic to nie zmienia.
Myslicie ze mozna ja reklamowac?
relax
używaj po prostu tego komputera, a nie martw się takimi pierdołami
tym bardziej, że mógłbyś reklamować gdyby spadło poniżej 80% w ciągu tych 2 czy tam 3 lat czy tam iluś tam cykli (nie pamiętam ile gwarantują)
niedługo ci pewnie wzrośnie trochę
też tak miałem na początku. teraz mi zwisa ile ma tych % - raz więcej, raz mniej... a trzyma tyle ile ma trzymać ;]
Komputer: MacBook Pro 13,3" 2,26GHz (Lion 10.7.3)
Telefon: iPhone 4S
Tablet: iPad 2 3G
dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com
Coconut to pic na wode - u mnie tez bylo 96% na samym poczatku. Teraz raz mam 98, raz 96. Nie patrz na to, nie denerwuj sie, po prostu uzywaj komputera, nie lec caly czas na zasilaczu i od czasu do czasu rob pelne cykle.
Haha, aż sprawdziłam: http://cl.ly/70d9a4f2391c9307d184
Ostatnio edytowane przez Meo ; 02.07.2010 o 12:26
Komputer: MacBook Pro
Telefon: iPhone 4S
Odtwarzacz: iPod Classic 160 GB
Tablet: iPad 2
Coconut to nie pic na wodę, on dobrze pokazuje co ma pokazywać, a to że tak pokazuje a nie inaczej to tak już jest z bateriami że mają lekkie odchyły. Wszystko jest ok.
Tak samo jak prąd w gniazdku też nie jest zawsze 220V i jakby to sprawdzić miernikiem to się okaże że wszystkie mierniki to pic na wodę.
Komputer: Macbook Pro wykąpany w pepsi, teraz Acer Aspire 5750G
Telefon: iPhone 4 - iOS 5.1.1
Ludzie, używajcie alta. No chyba że wam obojętne, czy robicie komuś 'łaskę', czy 'laske'.