Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

  1. Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1

    Cytuj | #1

    Witam
    Dziś niechcący szarpnąłem dość mocno kablem wpiętym do gniazda słuchawkowego w moim MacBooku 13.Na tyle mocno że coś sie musiało w środku wygiąć ponieważ teraz jack tylko w odpowiednim ustawieniu nadaje sygnał na dwa kanały.I sama wtyczka jak się nią kręci w gnieździe nie porusza sie w pozycji poziomej(wrażenie jakby była scentrowana).Strasznie mnie to wkurza.Chcę to naprawić.
    Moje pytanie brzmi:
    Czy wymiana gniazda słuchawkowego jest skomplikowana?
    Czy moglibyście polecić jakieś miejsce w Krakowie gdzie mógłbym to fachowo naprawić?
    Pytanie do serwisu jesli przeczyta lub osób które coś na ten temat wiedza-jakie są koszty takiej wymiany?
    Najchętniej naprawiłbym to w Krakowie poniewaz nie chcę się z komputerem rozstawać.
    Będę wdzięczny za wszelkie opinie i rady.
    Pozdrawiam
    Paweł


  2. Avatar Leonard
    Dołączył
    Mar 2009
    Postów
    1,013

    Cytuj | #2

    Czy wymiana gniazda słuchawkowego jest skomplikowana?
    Zależy kto pyta. Gniazdo jest wlutowane w płytę główną więc nie obejdzie się bez brudzenia rąk. Inna sprawa że nie wiem gdzie takie niazdo można kupić w sprzedaży detalicznej.

    Pytanie do serwisu jesli przeczyta lub osób które coś na ten temat wiedza-jakie są koszty takiej wymiany?
    Niestety apple (a tym samym autoryzowane serwisy) nie bawią się w "łatanie". Jeżeli coś nie działa to wymieniają cały element obciążając przy tym kosmicznym rachunkiem - w tym wypadku wymieniliby cały logic board.

    Podejrzewam, że taniej będzie jeżeli skorzystasz z serwisu sprzętu elektronicznego, będącego w stanie takie gniazdo przelutować.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Leonard ; 17.08.2009 o 04:29

Odpowiedz na ten temat