Cześć Wszystkim
Trochę się naczytałem, jednak dalej nie czuję się pewien, który sprzęt będzie lepszy.
Mianowicie myślałem nad:
Mac mini + Apple Thunderbolt Display 27'
2,3 GHz : 500 GB
Dwurdzeniowy Intel Core i5 2,3 GHz
4 GB pamięci
Dysk twardy 500 GB1
Intel HD Graphics 3000
OS X Lion
lub iMac'iem 27'
Intel Core i5 2,7 GHz
Rozdzielczość 2560 x 1440
4 GB (2 x GB) pamięci
Dysk twardy 1 TB1
Procesor graficzny AMD Radeon HD 6770M z 512 MB pamięci
Myślałem również nad MBP...ale sam nie wiem. Mam już jednego laptopa(z windowsem) oraz iPad'a 2. Stąd też zainteresowanie bardziej stacjonarnym komputerem. Sam osobiście posiadam iMac'a 21,5 3.06 Ghz IC2D + 4 GB Ram.
Jednak ciągle czytam o tej awaryjności iMac'ów do tego mój się strasznie nagrzewa, więc myślałem, by może już teraz zmienić swój komputer. Swojego iMac'a posiadam już ponad 2 lata. Ogólnie używałem go do obróbki filmów video , pisania tekstów oraz zwyczajnego serfowania po internecie. W gry nie gram w ogóle na komputerze od tego mam PS Vitę i PS3![]()
Mam jednak kilka pytań :
Czy Mac mini bardzo się nagrzewa ?
Czy spotkaliście się z problemem plam w ATD ?
A może po prostu Mac Mini z innym wyświetlaczem ?
Co do iMac'ów 27'.. czy te z 2011 są tak samo awaryjne jak tez 2010 ? Z tego co wyczytałem to są dość awaryjne co raczej skłania mnie bardziej w kierunku Maca mini.
Mam nadzieje, że moje pytania nie są zbyt problematyczne. Wiem, że część z nich przewinęła się przez to forum. Jednak przed takim zakupem wolę napisać taki temat i upewnić się, że decyduję się na dobry zakup.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.




LinkBack URL
About LinkBacks
