Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

  1. Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    2

    Cytuj | #1

    Witam,
    Posiadam iPhona 3Gs 16Gb na 99% z sieci Era działający w sieci T-mobile z kartą sim z czasów Era.
    Telefon zakupiłem z iOs 4.x.x i do czasu opublikowania iOs 5 działał on całkowicie poprawnie.
    Po wgraniu iOs 5 po pewnym czasie zaczął występować problem z resetowaniem się telefonu w losowych momentach. Najczęściej wyłączenie ekranu i ukazanie się nadgryzionego jabłuszka następuje po jakimś czasie od odłączenia telefonu od ładowarki.
    Jedynym znalezionym działającym rozwiązaniem, na okres od kilku godzin do kilku dni (losowo), jest przywrócenie kopii zapasowej albo wyzerowanie ustawień telefonu.
    Po wygooglowaniu kilku stron www z podobnymi problemami upewniłem się w przekonaniu, że problem jest w sprzęcie (antena, zwarcie itp.)
    Trwało ta ładnych kilka tygodni.
    Dziś wpadłem na pomysł aby sprawdzić jak telefon będzie się zachowywał na innej karcie sim.
    Zainstalowałem kartę Plus-a i zdziwiłem się, że telefon, pomimo usilnych prób, działa bez problemu.
    To wina mojej karty sim! Pomyślałem.
    Po powrocie do domu, aby się upewnić wsadziłem do telefonu półroczną kartę sim T-mobile TakTak (czy jakoś tak).
    Telefon po kilku minutach zaczął się standardowo resetować, moja stara karta - efekt ten sam.

    Zauważyłem, że na karcie Plus-a nazwa Plus i zasięg ukazują się prawie natychmiast a na karcie T-mobile najczęściej pokazuje się jedna kreska i jeśli nie pojawi się zaraz napis T-mobile.pl to telefon resetuje się.

    Co może być przyczyną takiego zachowania telefonu?
    iOs5 zmienił upodobania iPhona z Ery tzn. T-mobile na Plus-a ?
    Może jakaś nowa technologia została wdrożona w T-mobile wymagająca innej karty sim?

    Poproszę o jakąś pomoc bo mam w tej chwili iPoda zamiast iPhona.


    Na forum zabronione jest sztuczne podbijanie tematu nic niewnoszącymi postami. Jest to traktowane jako spam i karane ostrzeżeniem. Posty podbijające usunąłem, następnym razem ukarzę ostrzeżeniem. renqien
    Ostatnio edytowane przez renqien ; 05.02.2012 o 20:15


Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu