Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

  1. Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    3

    Cytuj | #1

    Witam

    Mam problem ponieważ dostałem iPhone 3g po zalaniu, po naprawie wszystko działało, ale po jakimś czasie telefon został rozebrany przeze mnie, po czym zauważyłem ze złącze nr 3 (taśma idąca od ekranu) jest uszkodzone na płycie głównej (dokładniej jest troszkę czarny plastik i pęknięty/rozerwany z prawej strony) przez co nie mogę założyć tego czarnego kawałku plastiku który dociskał ową taśmę.

    Mimo wszystko telefon po złożeniu działa poza power butonem i głośnikiem rozmów telefon rozbierałem około 5 razy i teraz mam pytanie czy to wina tego ze brakuje tego czarnego plastiku przyciskającego taśmę czy czegoś innego nie podłączyłem, ewentualnie uszkodziłem.

    Czekam na pomoc tzn. co mam podłączyć/wymienić czy oddać na serwis (niezbyt zachęcająca opcja :P) oraz ile by mnie kosztowała naprawa w serwisie.

    Pozdrawiam Souver.

    PS Do moderatora sorry za poprzedniego posta ale teraz chyba da się zrozumieć o co chodzi:P



    Na forum zabronione jest sztuczne podbijanie tematu nic niewnoszącymi postami. Jest to traktowane jako spam i karane ostrzeżeniem. Posty podbijające usunąłem, następnym razem ukarzę ostrzeżeniem. renqien
    Ostatnio edytowane przez renqien ; 28.01.2012 o 13:25



  2. Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    3

    Cytuj | #2

    Czekam na odpowiedz już około miesiąca chciałbym dodać że na taśmie na której power button się znajduje są także przyciski do regulacji dźwięku oraz do wyciszenia one działają tylko power button nie działa proszę mi coś poradzić bo nawet od nowa IOS nie moge wgrać oczywiscie bez JB mogę
    Czekam na pomoc pozdrawiam Souver

  3. Avatar iAdasiek
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    747

    Cytuj | #3

    Skoro Power nie działa, to jak sprawdzasz czy inne działają?
    Wątpię, aby to plastik dociskający zawinił. Postaraj się w jakimś serwisie dowiedzieć co to może być.
    Telefon: iPhone 3G (4.2.1 - jailbreak)

Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu