Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

  1. Dołączył
    Jul 2008
    Postów
    12

    Cytuj | #1

    Hej,
    zastanawiałem się nad możliwością wykorzystania tzw. gamepadów do pracy w programach graficznych (makra etc.)
    Korzystał ktoś kiedyś z takiego rozwiązania? Jak się sprawdza?
    Razer Nostromo
    albo
    Logitech G13
    Razer z tego co wiem nie ma wsparcia dla Mac, ale jest oparty o Belkina Nostromo, a ten już ma sterowniki i to stworzone właśnie przez Razer.
    Logitech oficjalnie jest wspierany w Mac OS X, ale konsultant w wsparciu technicznym nie potrafił potwierdzić, czy będzie można profile i makra w nich zapisane używać poza grami (np. w Photoshop lub Illustrator)

    A moze polecacie zupełnie coś innego?
    Mysz Razer Naga? Cokolwiek?



  2. Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    21

    Cytuj | #2

    Mysz ma być na kablu czy nie?.Zobacz Logitech g700,SteelSeries Xai lub cokolwiek co jest na Avago 9500.Nowe myszki Razer'a mają słaby sensor ,więc to nie jest dobre rozwiązanie


  3. Dołączył
    Jul 2008
    Postów
    12

    Cytuj | #3

    G700 byłaby świetna, gdyby była wspierana na Mac. Nie ma problemu, żebym tworzył makra dla klawiszy na windowsie, ale konsultant z Logitech powiedział, że ustawienia stworzone na win mogą nie działać na Mac Os X. Nie wiem na ile mu wierzyć, bo co innego jest napisane na forum anglojęzycznym Logitech. Masa użytkowników narzeka tam na g700 i duże problemy konfiguracyjne.

    A co do SteelSeries Xai, to nie ma tam klawiszy dodatkowych, na których najbardziej mi zależy (tworzenie makr)


  4. Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    21

    Cytuj | #4

    Xai ma 8 kalwiszy,może widziałeś Kinzu?
    SteelSeries – SteelSeries Xai Laser

Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu