Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Avatar albiik
    Dołączył
    Feb 2009
    Postów
    12

    Cytuj | #1

    Cześć. Znalazłem na allegro taką aukcję Apple iPhone 3g 8GB _ PLUS _______________________ (644467407) - Aukcje internetowe Allegro . Czy iPhony mogą być z simlockiem na plusa? Bo gość pisze, że w plusie już są, a w internecie nie mogę nic na ten temat znaleźć.
    Telefon: iPhone 4 16GB, 5.0.1



  2. Dołączył
    May 2008
    Postów
    51

    Cytuj | #2

    raz ze pewnie chodzi o to ze jest bez simlocka, dwa ze na 99% jest to telefon kradziony lub znaleziony dlatego odradzam zakup.

  3. Avatar albiik
    Dołączył
    Feb 2009
    Postów
    12

    Cytuj | #3

    Chyba tak, bo bez żadnych akcesoriów, a jak się go pytałem czy iPhone'y są w Plusie, to on na to, że tak. Dzięki za radę.
    Telefon: iPhone 4 16GB, 5.0.1


  4. Dołączył
    Dec 2008
    Skąd
    Mielec
    Postów
    26

    Cytuj | #4

    To nie może być iPhone z simlockiem plusa bo plus nie ma w swojej ofercie iPhone'a (tak poza tematem to kiedyś usłyszałem taki tekst od konsultanta plusa w odpowiedzi na moje zapytanie czy będą mieli kiedyś iP w swojej ofercie. A gość mi mówi że nie bo mają już w ofercie Omnię)

    Wracając do tematu tak jak pisał "loretoo" musi to być na bank sprzęt kradziony bądź znaleziony i istnieje duże prawdopodobieństwo że bedzie zablokowany. Po zdjęciach widać że obecny właściciel nie zrobił restore co może świadczyć o tym że nie jest w temacie iPhone'owym, jak też to że pisze że iP jest w plusie.
    Komputer: MacBook Pro  2,26 Ghz
    Telefon: iPhone 3G  3.2.1

  5. Avatar luck1985
    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Poznań
    Postów
    625

    Cytuj | #5

    Dlaczego od razu piszecie ze kradziony ? Nie macie pewnosci wiec nie oceniajcie ksiazki po okladce. Sluchawki dal mlodszemu kuzynowi zaraz po wypaowaniu , kabel usb sie urwal ,kartony i papiery zostaly w Uk np ;] Rozne sa mozliwosci ,a Wy od razu z czlowieka robicie zlodzieja albo ze sprzet znalazl.
    Komputer: 


  6. Dołączył
    Aug 2005
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    227

    Cytuj | #6

    Cytat Napisał luck1985 Zobacz post
    Dlaczego od razu piszecie ze kradziony ? .
    Bo znają życie...
    pozdrawiam,
    Rafał

  7. Avatar Piterson
    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    224

    Cytuj | #7

    ładowarka zastępcza, brak pudełka, dowodu zakupu, brak gwarancji... i drogo
    Komputer: Macbook Pro 2.53 4GB 9600GT 512mb
    Telefon: iPhone 3g 16gb
    Odtwarzacz: iPod Shuffle 2G
    One toke? You poor fool! Wait till you see those goddamn bats.

  8. Avatar luck1985
    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Poznań
    Postów
    625

    Cytuj | #8

    Trzeba sie zapytac skad co i jak .Dlaczego nie ma dowodu zakupu i czy mozesz poprosic o numer seryjny , bo chcesz spr czy nie jest kradziony. Jak kolo odpisze i poda numer seryjny , to o co chodzi ;] A jak nie poda , to wtedy mozna sie domyslac , ze raczej kradziony. Wiecej wiary ludzie i optymizmu ;p
    Komputer: 

  9. Avatar albiik
    Dołączył
    Feb 2009
    Postów
    12

    Cytuj | #9

    Facet napisał, że to jednak Orange , jakiś niepewny jest
    Telefon: iPhone 4 16GB, 5.0.1

Odpowiedz na ten temat