Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nieaktywne usługi lokalizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nikosek

nikosek
  • 6 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 13:57

Witam, Chciałam korzystać z nawigacji GPS w iPhonie i zainstalowałam program iGO. Po włączeniu program pokazuje odnośnik do 'ustawień" telefonu i sugeruje włączenie zakładki 'usługi lokalizacji'. Niestety u mnie ta opcja jest nieaktywna (szara). Co zrobić? Szukałam już na forum tego problemu jak i w google, bezskutecznie. Z góry dziękuję :roll:

#2 javazlaz

javazlaz
  • 1 513 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 27 stycznia 2010 - 17:29

Niestety zły dział. A jakiego masz iPhone'a? Na 2G i 3G chyba też nie zadziała, bo nie mają GPS'a.

#3 nikosek

nikosek
  • 6 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 17:32

To dział lokalizacji a mi nie działa lokalizacja :P Mam 3G 8gb z softem 3.1.2 po JB blackra1n Ze specyfikacji technicznej wynika że 3g 8 gb ma GPS'a

#4 javazlaz

javazlaz
  • 1 513 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 27 stycznia 2010 - 18:07

iPhone -> Aplikacje Lokalizacja, ale w tym wypadku chodzi o spolszczenia programów... ;) BlackRa1n mógł coś*namieszać, no chyba, że masz "lewą pełną wersję".

#5 nikosek

nikosek
  • 6 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 21:35

Hmm..a jak to sprawdzić czy mam "lewą pełną wersję" ? Wszystko inne działa (cydia, installous, skrakowane aplikacje) więc zakładam, że tak...

#6 javazlaz

javazlaz
  • 1 513 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 28 stycznia 2010 - 16:45

No i o tym mówię. Zainstalowałeś z nielegalnego źródła i program ma coś skopane. Proste. A tutaj niestety nie jesteśmy pozytywnie nastawieni do piractwa. Ewentualnie zrób Restore i spróbuj ponownie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych