Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G] Gdzie kupię tanio wyświetlacz z dotykiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Punisher

Punisher
  • 57 postów

Napisano 09 grudnia 2009 - 17:45

Witam, mam pewien problem... rozwalił mi się ekran w Ipku i chciałem kupić nowy lub używany, wie ktoś może gdzie dostanę tanio takie LCD całe ? nie musi być szybki wystarczy wyśw. z dotykiem . Proszę o nie skierowywanie mnie na allegro bo tam ceny chodzą po 500 zł, a tym bardziej że nie mam za dużo siana to chciałbym jak najtaniej

#2 kuterq

kuterq
  • 588 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 09 grudnia 2009 - 17:56

moze popytaj w komisach w twoim miescie

no albo na allegro, tam jest wszystko ;p

albo http://www.myapple.p...cie-pomocy.html moze on ci sprzeda

#3 iGor S.-8e6949e8a8

iGor S.-8e6949e8a8
  • 675 postów

Napisano 09 grudnia 2009 - 18:11

(...) Proszę o nie skierowywanie mnie na allegro bo tam ceny chodzą po 500 zł (...)


:confused:

Wyświetlacz LCD iPHONE 3G HQ (836344338) Allegro = 79,99 zł

ORGINALNY! Wyświetlacz LCD Apple iPhone 3G HQ F-V (833002235) Allegro = 67,78 zł

Te na górze to podróby, ale jak naprawdę masz bardzo mało kasy... Ale naprawdę ich nie radzę ;) Czemu?

UWAGA NA ZAMIENNIKI tzw. „HQ” ( high Quality) KTÓRE KOSZTUJĄ 30–60 zł mniej a świecą nieporównywalnie gorzej od oryginału lub też wypalą się po kilku tygodniach użytkowania!!!

Zazwyczaj na podróbkach pisze "ORGINALNY! Wyświetlacz LCD Apple Iphone 3G HQ" co oznacza że wyświetlacz to totalny chiński bubel tak zwany HQ czyli tłumacząc na polski WYSOKIEJ JAKOSCI CHIŃSKI ZAMIENNIK, druga sprawa że nie jest napisane oryginalny tylko "orginalny" czyli nie wiadomo co to słowo tak naprawdę oznacza!!!


Jedynie oryginalne akcesoria maja wytłoczone znaki homologacyjne (data produkcji - miesiąc , rok i numery seryjne)

źródło: aukcja niżej, cytaty edytowane przeze mnie


ORYG.WYŚWIETLACZ LCD iPhone 3G,WYMIANA GRATIS!!! (839827018) Allegro = 139,00 zł

Ten wyżej jest droższy, ale to oryginał ;)

Oryginalny wyświetlacz LCD Apple iPhone 3G W-wa (845410780) Allegro = 195,00 zł

Ten chyba też ;)

Wystarczy poszukać ;) KLIK

#4 kulawy

kulawy
  • 15 postów

Napisano 09 grudnia 2009 - 22:12

kolego iGor S. - na koniec dodajesz kąśliwą uwagę na temat szukania a może powinineś zacząc od uważnego czytania? Piszesz o ekranach do 3G, ktore są wymienialne "w kawałkach" i kosztują dużo mniej niż ekran do 2G. pozdrawiam, właściciel Iphona 2G z walniętą "szybką"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych