Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy ktoś ogląda BBC iplayer będąc w Polsce ? Jak to zrobić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 03 grudnia 2009 - 21:46

Witam, Czt ktos wie jak ogladac iplayer bedac w Polsce ?

#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 22:37

Oficjalnie z tego serwisu można korzystać tylko i jedynie będąc w UK.

#3 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 03 grudnia 2009 - 23:03

Dzieki za odpowiedz nic nie wnaszaca do tematu. Jakby bylo mozna ogladac u nas to bym nie pytal. Czy ktos ma sprawdzony sposob na obejscie tego. Wien ze nalezy wykorzystac UK proxy ale chodzi mi o doswiadczenie kogos kto " dokonal " tego:)

#4 dew

dew
  • 26 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 23:11

nie mam pojecia co to bbc iplayer, jakkolwiek jesli otwierasz go w przegladarce internetowej: 1. znajdz bezplatne proxy z UK 2. poszukaj w swojej przegladarce ustawien polaczen, jakkolwiek sie tam nazywaja, gdziekolwiek sa 3. skopiuj adresy ze strony proxy do pasujacych pol w w/w oknie ustawien jesli to jakis niezalezny program postap dokladnie tak samo, ale zamiast zmieniac ustawienia polaczenia w przegladarce internetowej zmien je w ogolnych ustawieniach polaczenia z internetem w sekcji proxy pamietaj ze po zakonczeniu ogladania programu najlepiej wyzmazac wszelkie zmienay jakich dokonales, bo internet przez proxy bedzie chodzic duzo gorzej.

#5 galtom

galtom
  • 36 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 10:22

Nie ma problemu z dostepem do BBC

Ja aby ogladac BBC, ITV, Channel4 i hulu (z Polski!!!!) korzystam z uslugi VPN. Dziala super , bez zadnych opoznien, itd.

Wchodzicie na : Usługa HideIP VPN

za ok. 17zl wykupjecie angielskie IP (28zl za USA i UK IP - lub jesli macie determinace i jestescie szybcy da sie dostac konto darmowe!!!!), tworzycie nowe polaczenie VPN w swoim komputerze (nie sciaga sie zadnego oprogramowania!!!!dzila na Macu, Windows, Linux... no problem) i juz.
Po polaczeniu wszystkim serwisomy wydaje sie, ze laczymy sie z terenu UK. Dzieki temu na stronie BBC ogladamy ich wszystkie programy w wresji LIVE - (wystarczy dwumegowe lacze) oraz mamy dostep do calej biblioteki iPlayer'a. Mozemy ogladac ITV on demmand i 4oD a dodatkowym plusem jest staly dostep do Spotify. Mamy wiec dostep do tysiecy utworow muzycznych, legalnie!!! (ja z IP z USA ogladam sobie jeszcze programy na hulu.com)

Po co mi kablowka??? Po co wydawac kase na plyty CD???
Korzystam i polecam!!!

Ps. Duzym plusem jest to , ze VPN dziala nie tylko z dowolna przegladarka ale caly nasz ruch jest przekierowywany na takie nowe IP. Wiec wszystkie programy lacza sie z siecia przez UK - ciezko nas dzieki temu znalezc :-)

#6 Moridin

Moridin
  • 600 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 kwietnia 2011 - 18:14

Tutaj masz cały przepis: Oglądaj BBC iPlayer na iPadzie i Mac OS X za pomocą HideIP VPN [uaktualniono] | Makowe ABC

Linkuję tylko, przepisanie to za dużo roboty.

#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 kwietnia 2011 - 18:18

A ja przenoszę do odpowiedniego działu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych