Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Biały ekran (problem)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 6abstruse

6abstruse
  • 23 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2009 - 16:03

witam, Mam problem z moim 3gs, który polega na tym, że na ekranie nic nie widać, a jedynie świecie bardzo jasno na biało, do tego sprawia wrażenie jakby reagował na polecenia np. wycisz. Dodam, że dzisiaj rano iP spadł mi na płytki z wysokości 1-1,5m, z tym, że zaraz po upadku wszystko działało ok. A po około 3h widać tylko wspomniany biały ekran. Próbowałem off/on, restore, ale nadal to samo więc wygląda na problem z hardware. Jest na gwarancji, więc myślę, że z ewentualną naprawą nie powinno być problemu, ale nie cieszy mnie perspektywa rozstania się z iP na kilka tygodni (z tego co czytałem tyle trwa naprawa...). Może da się coś zrobić bez serwisu? A jeśli serwis jest konieczny, mam pytanie: gdzie zanieść sprzęt? Kupowałem w sklepie online Ery, dowolny salon Ery? A może bezpośrednio jakiś serwis, żeby było szybciej?

#2 premierwaldek

premierwaldek
  • 153 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 16:07

bezposrednio regenersis.pl ale raczej nie uznaja ci gwarancji

#3 6abstruse

6abstruse
  • 23 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2009 - 16:17

Mam nadzieję, że jednak uznają, z zewnątrz po iP nie widać żadnych pęknięć czy nawet zarysowań, a z tego co czytałem mogł się po prostu odłączyć jakiś kabel w środku

#4 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 18:55

nie oddawaj bezposrednio tylko przez operatora

#5 mnikus

mnikus
  • 87 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 09:45

regenersis na 100% tego nie uzna.

#6 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 20 listopada 2009 - 15:10

A tak swoja droga sprobuj najpierw z restore. Moze telefon wszedl w ten tryb i dlatego swieci sie tylko na bialo. Podlacz go z komputerem i sprawdz, czy iTunes nie zglasza problemow.

#7 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 15:18

A tak swoja droga sprobuj najpierw z restore.w.


Pisał ze to robił....

#8 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 16:44

A tak swoja droga sprobuj najpierw z restore. Moze telefon wszedl w ten tryb i dlatego swieci sie tylko na bialo. Podlacz go z komputerem i sprawdz, czy iTunes nie zglasza problemow.


restore lekarstwem na glebe.... dobre. Ciekawe czy naprawi tez pekniety display :-)

//T

#9 Momos1

Momos1
  • 12 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 12:42

Przepraszam ze odkopuje temat ale mam podobny problem. W moim 3G po malym upadku, LCD zaczal swiecic na bialo. Zamowilem nowy wyswietlacz, zamontowalem i problem dalej jest ten sam, swieci na biało. Wyciagalem plyte glowna, czyscilem styki wszystkie ale nic to nie dalo, wszystkie tasiemki sa na swoim miejscu itp. dodam ze telefon da sie bez problemu odblokowac, wszystko dziala tylko nic nie pokazuje ;/

#10 iphoneMAN*_3g_32g

iphoneMAN*_3g_32g
  • 349 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 15:58

Może karta graficzna czyli kup płytę główna

#11 SzymoneX3

SzymoneX3
  • 23 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 22:25

hmmm.... tak się składa że też tak miałem :( Wysłałem do Serwisu Iphone w Warszawie i po 2 dniach mi go przysłali i napisali na kartce że na tą chwile mi go nie naprawią Oddałem do prywatnego serwisu i mi go naprawili lecz dużo zapłaciłem ;/ Pozdro

#12 conkerkh

conkerkh
  • 458 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 01:15

pff w iphonie nie ma karty graficznej tylko caly uklad scalony w ktory zintegrowany jest ram procesor i chip graficzny trza zrobic rentgen plyty glownej i od razu wszystko widac

#13 veteck

veteck
  • 1 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 11:00

witam, ja mam to samo tylko że co ciekawe nie miałem żadnej przygody typu upadek zgniecenie czy uderzenie, stało się to po tym jak najpierw odblokowałem telefon, a potem zmieniłem karte sim, za piewrwszym razem było ok, a za drugim pojawił się już tylko biały ekran,
co o tym myślicie?

---------- Wpis dodano o 11:00 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:29 ----------

teraz wogóle jeszcze inny motywnagle zaczął działać z tym że nie chce się połączyć z żadną siecia "wybrana siec jest zastrzezona mozesz polaczyc sie z inn siecia". Czy to oznacza ze nadal jest blokada?

#14 24szczecin

24szczecin
  • 309 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 21:12

mam ten sam problem, najpierw wyswietlacz wyswietlal i wszystko dzialalo, ale byl jak za mlekiem(stracil kontrakst), nastepnie wymienilem lcd, ale teraz swieci tylko na bialo, nie jest to wina wyswietlacza, poniewaz na innym iPhonie dziala normalnie, da sie to naprawic badz cos z tym zrobic ?

#15 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 11:28

Sprawdź czy ktoś nie sprzedał ci walniętego LCD. Inaczej to płyta główna. Jakby co pozostaje serwis iPhone polecany przez MyApple.

#16 japawlak

japawlak
  • 68 postów
  • Skądten pomysł

Napisano 25 sierpnia 2010 - 15:32

Witam, mam identyczny problem. Tzn. iPhone (3G, 3.1.3) sam z siebie zaczął świecić na biało. Twardy reset nie pomaga. Po resecie jest biały ekran ponownie. Wyświetlacz LCD sprawdzony - jest ok. Telefon po podłączeniu do iTunes - wykrywany. Po zrobieniu restore - to samo - świeci na biało. Jakieś pomysły, podpowiedzi, sugestie? Będę wdzięczny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych