Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zrobić konto w iTunes bez karty kredytowej.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 dan76-90671bec4d

dan76-90671bec4d
  • 125 postów

Napisano 28 września 2009 - 13:50

Witam
Chciałem wam napisać jak stworzyć konto w iTunes Store bez karty kredytowej.
Niektórzy zadają sobie jedno pytanie: Jak zrobić konto w iTunes bez karty kredytowej, przecież jej nie mam. Przejdźmy do rzeczy. Na początek wbijacie na iTunes, potem iTunes Store, wybieracie se jakąś darmową aplikacje np. Parking Mania Lite.
Klikacie Get App i wyskakuje nap okienko do wpisania loginu i hasła.
Klik>> Utwórz nowe konto.
Contiune > Po Zaznajomieniu się z zasadami zaznaczacie ptaszek i Contiune > Tu podajecie:
E-mail, hasło (2x), pytanie w razie zapomnieniu hasła i odpowiedź, datę urodzenia i zaznaczacie ptaszek jeżeli chcecie dostawać E-maile o nowościach dotyczące apple.
Teraz moment z wyborem karty kredytowej, macie 4 wybory. Trzy z nich to karty kredytowej a czwarty to jej brak (będziemy mogli kupować tylko darmowe rzeczy ;P) Tam podajecie telefon, adres, imię i nazwisko i kod pocztowy. Wchodzicie potem na E-maila na którego wysłaliście aktywacje (Musi być na tym komputerze z którego wysłaliśmy, żadnym iPodzie, iPhone, PSP). Po aktywacji cieszymy się bo możemy se w coś wreszcie pograć


PS. To mój pierwszy post dotyczący tutorialu, sorry za brak screenów ale to z powodu braku czasu :-(

#2 Ramzes II

Ramzes II
  • 39 postów

Napisano 17 października 2009 - 14:21

Koleś... Wielkie dzięki :) Wszędzie czytałem, że trzeba zaznaczyć opcję "None", ale nigdy jej nie było. Aż tu nagle... Dzięki :) Pozdrawiam =)

#3 Matthew Mcklain

Matthew Mcklain
  • 477 postów

Napisano 17 października 2009 - 16:37

No fajnie wszystko ładnie ale po co to? Takich tematów jest .... i jeszcze troche.

#4 TheJaMajka

TheJaMajka
  • 16 postów
  • SkądOpole

Napisano 10 stycznia 2010 - 17:52

dzięki ty jedyny tak naprawdę pomogłeś mi założyć tam konto bez karty kredytowej bo bardzo dobrze wszystko opisałeś

---- Dodano 10-01-2010 o godzinie 18:54 ----
aha i jeszcze jedno.Jak podam moj adres to nie bede mi do domu przychodzily zedne platnosci?

#5 jarek882

jarek882
  • 41 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 10 stycznia 2010 - 18:13

Nic nie przyjdzie:)

#6 yendras

yendras
  • 7 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 22:50

o.O sorka ale inteligencja niektorch ludzi mnie przeraza

#7 lef

lef
  • 279 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 stycznia 2010 - 00:13

---- Dodano 10-01-2010 o godzinie 18:54 ----
aha i jeszcze jedno.Jak podam moj adres to nie bede mi do domu przychodzily zedne platnosci?


A jak bierzesz coś za darmo to za to płacisz? :???:

#8 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 stycznia 2010 - 01:08

rozbrajające
szkoda, że wszyscy pytający się 'jak to zrobić' nie raczą nawet zajrzeć do pomocy czy OFICJALNEGO supportu...
Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej

#9 Feta

Feta
  • 70 postów

Napisano 12 stycznia 2010 - 08:20

A jak bierzesz coś za darmo to za to płacisz? :???:


Za darmo znaczy za darmo !

#10 Mateusz987

Mateusz987
  • 26 postów

Napisano 28 marca 2010 - 11:17

Czy tylko mnie nie wyświetla się ten brak karty? Tylko visa, master i american express.

#11 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 marca 2010 - 22:36

jeżeli robisz zgodnie z instrukcją - to raczej tylko tobie

#12 kaczulek

kaczulek
  • 1 postów
  • Skądłódz .pl

Napisano 05 sierpnia 2010 - 10:12

ja mam tak samo te katy visa, master i american express.

#13 ADAMsonek

ADAMsonek
  • 9 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 19:04

A ja zrobiłem jeszcze inaczej. Nie mam karty kredytowej, ale płatniczą w WBK to konto "<30" i wpisałem numer karty, tylko żeby wpisać coś. I proszę z ciekawości coś kupiłem "iTalking clock PL" (w sumie polecam) i zadziałało!! :P

#14 kondzio160

kondzio160
  • 59 postów

Napisano 06 sierpnia 2010 - 20:57

Ja też miałem taki problem. Wszyscy mówili NONE NONE nie wiedziałem o jakie none chodzi przecież nie było żadnego ale sam po kombinowałem z iTunes. To aby się zarejestrować po prostu brałem darmową gierkę tak jak w instrukcji (wybrałem iBomber ale chyba jest już płatna xD) Kumpel na początku podawał jakieś bez sensowne ulice w Nowym Jorku żebym zapisał a i tak napisałem że jestem z Wisconsin (nie wiem czy dobrze napisałem miasto xD) Zadziało za pierwszym razem.

#15 kamilo04

kamilo04
  • 6 postów

Napisano 02 października 2010 - 19:55

Witam , wszystkich , jestem świerzakiem , wczoraj kupiłem iphone , i główkuje się , czytam po forum jak założyć konto na itunes 10 , i wszscy pisza o zaznaczeniu tej opcji none , lecz u mnie nie ma jej , chyba że jestem jakiś dziwny , ale nie sądze. Cały czas próbuje na US Store przez sciągniecie darmowej dowolnej aplikacji , dokładnie jak w wszystkich poradnikach . PS. nie mam z kad wziasc karty kredytowej więc tak głowkuje . Proszę o szybka pomoc !

dodaje screena jak to wygląda .

Dołączona grafika
Pozdrawiam!


#16 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 października 2010 - 20:09

Cóż, właśnie spróbowałem i u mnie jest opcja "none" przez zakup darmowej aplikacji.

#17 szczottie

szczottie
  • 285 postów
  • SkądBielsko-Biała, Poland

Napisano 02 października 2010 - 20:18

Witam , wszystkich , jestem świerzakiem , wczoraj kupiłem iphone , i główkuje się , czytam po forum jak założyć konto na itunes 10 , i wszscy pisza o zaznaczeniu tej opcji none , lecz u mnie nie ma jej , chyba że jestem jakiś dziwny , ale nie sądze. Cały czas próbuje na US Store przez sciągniecie darmowej dowolnej aplikacji , dokładnie jak w wszystkich poradnikach . PS. nie mam z kad wziasc karty kredytowej więc tak głowkuje . Proszę o szybka pomoc !

dodaje screena jak to wygląda .
Pozdrawiam!


Tak się przyczepie... Nie daje się spacji przed przecinkami i kropkami ;)

Wejdź to iTunes Store i "kup" darmową aplikację i wtedy będziesz mógł wybrać NONE przy karcie kredytowej.

Edit:

Dowód

Dołączona grafika

#18 kamilo04

kamilo04
  • 6 postów

Napisano 02 października 2010 - 21:30

Witam Ponownie , zrobiłem screeny po kolei jak postępuje : Dołączona grafika , przepraszam za liczne błędy , min, spacje po przecinkach ,ale jestem strasznie zdenerwowany ponieważ juz od 3h kminie i nic. Jeśli ktoś by był w stanie pomóc na pw. GG. 3100555. Pozdrawiam!

#19 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 października 2010 - 21:32

Kliknij utwórz nowe.

#20 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 października 2010 - 21:34

Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej
masz dokładną instrukcję.
naprawdę dokładną.
czy to taki wielki problem postępować wg. niej?
krok 5. skup się na nim.

#21 kamilo04

kamilo04
  • 6 postów

Napisano 02 października 2010 - 21:42

Jak , klikam , utwórz nowe , to przez program itunes wyskakuje mi cały czas błąd od nie zależnie wpisanego nowego hasła Dołączona grafika , wczesnie udało mi się online ,na polskiej stronie apple. i o to jest ten cały problem !

---------- Wpis dodano o 22:42 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:38 ----------

roberto , strona , automatycznie wygasa mi po jakims czasie, niewieim czy tylko mi.

#22 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 października 2010 - 21:42

http://img543.images.../beztytuupj.jpg
akurat sam pokazujesz, że nie klikasz
naprawdę tak trudno jest robić wg. instrukcji? pokazują ci dokładnie gdzie masz klikać, a ty robisz inaczej...
http://km.support.ap...4/HT2534_3a.jpg


a czytasz w ogóle komunikaty? nie masz cyfry w haśle, a jest obowiązkowa

#23 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 października 2010 - 21:43

To podaj inne hasło, to naprawdę nie jest trudne.

#24 kamilo04

kamilo04
  • 6 postów

Napisano 02 października 2010 - 21:50

podaje , własnie cyfry w haśle i dalej, lipa , neieiwm co jest grane , postępuje tak jak w poradniku na glownej apple./ juz nie mam siły męczyć się , z tym , probowalem wczesnie zainstalowac itunes'a 8.01 lecz wczesniej byl zainstalowany 10.1 wiec mi nie czytal biblioteki , niewieim co juz robic.

#25 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 października 2010 - 21:54

Czy kiedykolwiek wcześniej zakładałeś konto na tego maila?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych