Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes - usuwanie playlist a BIBLIOTEKA Muzyka...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 arekjaniak

arekjaniak
  • 108 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2009 - 18:19

Witam, Zastanawiam się nad pewną rzeczą. Mianowicie chodzi mnie o to, że jak usunę playlistę "Akon", to w BIBLIOTECE Muzyka (ikonka z niebieską nutką) utwory z tej playlisty mi się walają... Jak usuwać playlisty łącznie z tymi utworami? Chyba, że jest t niemożliwe. Przyjmijmy, że muszę dziennie ściągnąć kilka plików mp3 i je przesłuchać i potem usunąć, dlatego tworzę sobie PLAYLISTĘ "segregacja", odsłuchuję i usuwam playlistę ale w taki sposób aby te utwory też zniknęły z biblioteki Muzyka... Znajdywanie tych plików i usuwanie ich ręcznie jest trochę męczące, bo są dni gdzie mam ich około 100 i do tego każdy nazwany po swojemu... Mam nadzieję, że nie zamotałem zbyt mocno. Dzięki za odzew Panie i Panowie :)

#2 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 21 września 2009 - 18:29

PYM: X-TIP: Usuwanie utworów z iTunes

Zaznacz to, co chcesz usunąć z biblioteki iTunes (listę utworów lub pojedynczy utwór) i naciśnij
klawisze Opcja-Backspace lub przytrzymaj klawisz Opcja (Alt) podczas wybierania polecenia
Edycja > Usuń.

#3 arekjaniak

arekjaniak
  • 108 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 września 2009 - 07:20

@Gregory - dziękuję - pomogłeś mi kolejny raz! Dokładnie o to mnie chodziło!

#4 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 26 listopada 2011 - 17:21

w 10.5.1 ta funkcja zniknęła :( i teraz żadna kombinacja klawiszy nie działa aby muzykę usunąć do kosza, akurat teraz... gdy zabrałem się za porządki :/ usunąłem dużo utworów i w bibliotece tego nie ma, ale na dysku w katalogu iTunes nadal są... jak się pozbyć ich z tamtąd?

#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 listopada 2011 - 18:21

Brawo za odgrzewanie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych