Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Snapture w AppStore!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 21 września 2009 - 07:30

Dla tych wszystkich, którzy nie chcieli robić JB a zazdrościli jailbreakowcom świetnego programu do robienia zdjęć jakim jest Snapture mam dobrą wiadomość - Snapture jest już dostępny w AppStore! Enjoy [edit] Wieść podałem za stroną SnaptureLabs.com i troche się pospieszyłem - na razie Snapture nie jest dostępny w polskim AppStore, i nie wiem jak w innych, ale najważniejsze, że będzie :)

#2 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 21 września 2009 - 08:40

Na pewno się przyda, lecz w AppStore było trochę aplikacji, które mogły zastąpić i również zadowolić użytkowników bez JB :)

#3 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 21 września 2009 - 09:09

racja, ale warto się przyjrzeć jakie możliwości oferuje Snapture, mnie osobiscie interesuje czy na przykład robienie zdjęć za pomocą przycisku głośności zostanie zachowane w wersji z AppStore - chociaz w to wątpie :(. Ale dla tych co nie bardzo wiedzą jakie plusy ma ten program, oto i krótka, niepełna lista: - podgląd kilku ostatanich zdjęć w formie powiększalnych miniatur z boku ekranu (można je również "zwinąć/rozwinąć" chowając jakby w stos), - zdjęcie możne skasować/e-mailować dotykając i przsuwając jego miniaturę - multishot - do 3 zdjęć robionych jedno po drugim - wybór palety barw w jakiej chcemy uzyskac zdjęcie - normalny, b/w, sepia, inverse, z jednym z kilku filtrów kolorystycznych, - mamy do wyboru rozdzielczość robionego zdjęcia - dotknięcie dowolnego miejsca na ekranie robi zdjęcie - możemy również robić zdjęcie tak, że wpierw dotykamy ekran i dopóki nie przesuniemy palca poza ustaloną "dead zone" to zdjęcie nie zostanie zrobione a i cyfrowy zoom x5 :)

#4 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 września 2009 - 13:20

Snapture bardzo fajne, ale dla cyfrowego zooma to nieporozumienie. Osobiście używam aplikacji "Camera", o ile wogóle robię jakieś zdjęcia ipkiem. Nie mając niczego innego pod ręką - owszem. Ale na fb nadają się :)
Tu dwie próbki "Camery" -
Dołączona grafika
i po powiększeniu - zwróćcie uwagę, że fotka ( marna ) robiona w pomieszczeniu, bez doświetlenia...
Dołączona grafika




#5 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 21 września 2009 - 13:32

Dołączona grafika

to samo zdjęcie zrobione 3GSem ;p

#6 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 21 września 2009 - 20:23

Warto dodac, ze jest w promocji i kosztuje 1.99$, a nie 7.99$ takze warto brac.

#7 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 21 września 2009 - 23:26

A co z tymi którzy kupili gdy było jeszcze w cydi (np ja) zapłaciłem na &_ mc za aplikacje i teraz gów.... ale im maila wysmaruje:evil::evil::evil:

edit
Przysłali mi wczoraj i dziś maila.Dwa razy tego samego

Dear Snapture Customers,

It has been 18 months since we launched Snapture. Thank you for your support every step along the way. We could not have done it without you and we truly appreciate it.

This coming Monday, Snapture will be Reborn. Please keep your eyes out for our announcement. It will be a new chapter in the Snapture Labs history. We look forward to you joining us in this amazing journey.



Sincerely,
The Snapture Team

Snapture Labs, LLC - Snapture App on App Store


Ale tego się nie spodziewałem

Warto dodac, ze jest w promocji i kosztuje 1.99$, a nie 7.99$ takze warto brac.


od złodzieji nie kupuje już nic od nich nie kupie niech sobie wsadzą te snape w du....

edit 2
maila napisałem

What the shit! and what about those who bought the program in Cydia paid for the program for 18 months!
Ever since you did not buy anything, and my friends also discouraged. Render cash thieves


a to odpowiedz, bardzo szybka 10 min

Calm down buddy. We would help to get you a free copy, but AppStore forbids us from doing so. We're working on a solution but you have to bear with us.

Plus, it's not like your snapture would magically stop working. You paid for it, it's yours. 3.1 is a completely different program that was written from the ground up, which is why it won't work on any previous firmware.

We're not robots and we can only do so much at a time. Please understand that.

If you have a better suggestion on how we should approach this. We'd be more than happy to hear you out.



#8 whateverman

whateverman
  • 233 postów
  • SkądEdynburg, UK

Napisano 22 września 2009 - 00:58

What the shit! and what about those who bought the program in Cydia paid for the program for 18 months!
Ever since you did not buy anything, and my friends also discouraged. Render cash thieves


Poważnie? Tylko 10 minut zajęło im rozszyfrowanie tego bełkotu??

#9 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 22 września 2009 - 05:19

poważnie, chcesz kopie? Nie znam angielskiego :P

#10 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 22 września 2009 - 06:45

tores. , ależ zbędną wiochę zrobiłeś. Dobrze ci odpisali, calm down. Synku, ile ty masz lat - 15? Przydałoby Ci się trochę kultury zamiast rzucać gównem...

#11 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 września 2009 - 09:10

Dołączona grafika

to samo zdjęcie zrobione 3GSem ;p


Bardzo przyzwoita fotka. 3gesem zrobiona z natywnym aparatem ? 3,2 to nie 2, fakt..

#12 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 września 2009 - 10:05

Ja BARDZO polecam Zoom Lens. Kupiłem ostatnio i jestem pod ogromnym wrażeniem. Oferuje sam zoom, ale za to w świetnej jakości. Mam zakupione Camera Zoom 2, Camera Genius i powiem krótko - zdjęcia zrobione nimi to nie zdjęcia przy tym co robi Zoom Lens.

#13 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 22 września 2009 - 12:54

a z Cydii Snapture usunięto? Bo szukam i szukam... Swoją drogą znacie jakąś dobrą aplikację dla 3gs? do robienie zdjęć? Te jakieś takie ciemne wychodzą, przydałby się również jakiś anti shake...

Pytam się, ponieważ Iphone służy mi jako aparat ;]
Jak ktoś się zastanawia nad kupnem i chce zobaczyć jakie zdjęcia wychodzą:
Picasa Web Albums - Kuba - Wszystko inne


Oryginalne zdjęcie:
Dołączona grafika

Zdjęcie przerobione przez HDR Camera
Dołączona grafika

#14 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 22 września 2009 - 22:51

tores. , ależ zbędną wiochę zrobiłeś.
Dobrze ci odpisali, calm down. Synku, ile ty masz lat - 15? Przydałoby Ci się trochę kultury zamiast rzucać gównem...




Synku to będziesz mówił do swojego dziecka jak sobie je zrobisz, a kultury to ty się naucz. A to co zrobili oni to jest zwykła kradzież kasy, innego określenia na takie postępowanie nie znajduję, i jeszcze mają czelność zapraszać do ponownego zakupu aplikacji. Ja kupiłem aplikacje raz i to ma wystarczyć, abonamentu nie podpisywałem. Ciekawe co byś zrobił gdyby tak aplikacje które kupiłeś w AppStore poprzenosili do cydi i kazali Ci sobie jeszcze raz zakupić ? Jechał byś po Apple tylko by iskry szły

#15 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 25 września 2009 - 09:57

tores. - Nie spinaj się i powstrzymaj się zanim zaczniesz kogoś wyzywac od złodziei. 1) Snapturelabs wprowadził cały program zwrotu pieniędzy dla tych którzy ponownie zakupią aplikację w AppStore. Każdy kto zakupił Snapture poprzez Cydię otrzymał juz od nich e-maila w tej sprawie wraz z odpowiednim wytłumaczeniem całej procedury zwrotu pieniędzy. 2) Twoja reakcja i rzucanie mięsem w piśmie jakie do nich wysłałeś było zachowaniem prostackim. Stąd też i mój komentarz. Na przyszłość zalecam kubełek zimnej wody. Jeżeli mamy się bawić w obrażanie wzajemne - zapraszam na priv, nie róbmy z forum chlewu. EoT

#16 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 04 października 2009 - 14:21

Czy ktos nabyl ta aplikację? Przydaje się? Co ona tak naprawdę potrawi?

#17 INatalka

INatalka
  • 66 postów
  • SkądUsa/Polska

Napisano 04 października 2009 - 14:43

Dać dla wieśniaków komputer i taki efekt zamiast spokojnie poczekać na odpowiedź twórców aplikacji tak jak ja i wszystko wiem a potem tacy jak on się czepiają że inni mają taką niską ocenę Polaków jak nawet kulturalnie zapytać się nie potrafisz. A tak na serio jak pytasz o drogę "jak k.... dojść do ... " a tak na przyszłość może cenzuruj swoje wypowiedzi na forum myślisz że tylko ty znasz angielski.

#18 eviltomek

eviltomek
  • 780 postów
  • SkądDębica

Napisano 04 października 2009 - 16:59

Mi nie działa na sofcie 3.0 program się włącza ale obrauz nie ma

#19 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 04 października 2009 - 19:53

Bo na 3.0 nie powinien Ci sie w ogole zainstalowac. Gratuluje piracenia. >gregi1 Oj przydaje sie, przydaje. Musze szczerze powiedziec, ze odkad kupilem Snapture zaczalem tak naprawde uzywac telefonu do robienia zdjec, bo teraz to ma sens. Wczesniej zdjecia byly nieostre, czesto ruszone. Teraz tak nie jest. ^^ Jedynym minusem moze byc proces zapisywania zdjec, ale da sie przezyc.

#20 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 05 października 2009 - 18:19

Bo na 3.0 nie powinien Ci sie w ogole zainstalowac. Gratuluje piracenia.

>gregi1

Oj przydaje sie, przydaje. Musze szczerze powiedziec, ze odkad kupilem Snapture zaczalem tak naprawde uzywac telefonu do robienia zdjec, bo teraz to ma sens. Wczesniej zdjecia byly nieostre, czesto ruszone. Teraz tak nie jest. ^^

Jedynym minusem moze byc proces zapisywania zdjec, ale da sie przezyc.


A co jest z tym zapisywaniem zdjec?

No to sie nie pobawie tym snapture, bo mam 3.1 a nie bede piratowal :D Wiec może polecicie jakiś programik aby robienie zdjec ylo przyjemnoscia?

#21 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 05 października 2009 - 19:36

Zapisywanie zdjec jest po prostu inne niz normalnie. W Snapture robisz kilka zdjec i one zapisuje sie w pamieci programu, po czym mozesz je albo bezposrednio wyslac mailem, albo usunac. Gdy ustalisz, ktore zdjecia zostawic, naciskasz przycisk Zapisz i gotowe.

#22 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 08 października 2009 - 22:16

Chyba nie zrozumialem dobrze wypowiedzi, czy to znaczy ze Snapture nie działa na 3.0 ale działa na 3.1?

#23 nemesisss

nemesisss
  • 377 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 października 2009 - 15:18

Rozumiem, że aplikacja robi lepsze zdjęcia na 3G, a czy na 3GS róznica pomiędzy Snapture a wbudowaną aplikacja jest widoczna ?

#24 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 10 października 2009 - 15:45

Chyba nie zrozumialem dobrze wypowiedzi, czy to znaczy ze Snapture nie działa na 3.0 ale działa na 3.1?


Tak..
Nie da się jej zainstalować na 3.0 czy 3.0.1, tylko 3.1 i wyżej.

#25 freeak.klo

freeak.klo
  • 88 postów

Napisano 07 grudnia 2009 - 01:10

Tak..
Nie da się jej zainstalować na 3.0 czy 3.0.1, tylko 3.1 i wyżej.


no co wy nie ma bata na snapture przy fw 3.1.2 po prostu nie idzie, może tylko u mnie, próbowałem milion razy i nic. trzeba kupić przez appstore albo czekać na porządnego cracka. no chyba że znasz jakąś magiczną metodę:) jeśli tak jest to czekam na wskazówki

---- Dodano 07-12-2009 o godzinie 04:11 ----
dobra zwracam honor, głupi jestem bo zamiast to zgooglać to od razu kombinuję na swoim własnym podwórku. po co skoro można podpatrzeć przez płot jak to robią inni np. w USA:D
DudusCSE wielki szacun a zarazem i sorka za wybuch:)
jak coś ktoś to śmiało piszcie mogę pomóc bez szukania odpowiedzi w app store.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych