Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Blades of Fury - bijatyka 3D wkrótce na iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#26 Qudlaty

Qudlaty
  • 5 postów

Napisano 08 września 2009 - 16:19

Nie jestem żadnym antyfanem iPhone'a, ale sterowanie... Nie wyobrażam sobie grania w jakąkolwiek bijatykę wirtualnymi przyciskami. Poza tym na gameplay'u widać, że palcami zasłaniasz sobie połowę ekranu... Najfajniejsze są gry tworzone specjalnie pod wlaściwości iPho, na przykład Rolando. Wydawanie na siłę bijatyki na japco jest bez sensu.

#27 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 08 września 2009 - 22:57

Gra jest już w App Store i kosztuje 6,99$:
iTunes Store

#28 M.Konieczny8

M.Konieczny8
  • 160 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 września 2009 - 20:06

Gra jest już w App Store i kosztuje 6,99$:
[url=http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=329976829&mt=8]iTunes Store[/url]


Danke za info , muszę kumplom powiedzieć , żeby ściągnęli , żebym mógł grać bo iphone już nie mam :(

#29 grexlort

grexlort
  • 15 postów

Napisano 12 września 2009 - 10:05

Witam, widze ze jako jedyny sposrod ww uzytkownikow zauwazylem ze jest stara gra Gameloftu przeniesiona w 3D, jako ze nie w tak dawnych czasach jeszcze iphona nie posiadalem meczylem sie na podciwym Se k800i. I na tej "platwormie" spedzilem dluuugie godziny na tej bijatyce. Nazywala sie Medie Cobat : Age of Glory ;) Co do gry jakis cudow nie ma, kilka nowych postaci, grafika w pewnych mometach tnie a w pewnych widac pixele, mam nadzieje ze zrobili to dla opcji multiplayer ;) Grafika nawet ladna, bardzo fajnie wyszly smugi za mieczem i efekty specjalne podczas super atakow. Jedynie co mnie boli to znikoma ilosc atakow :( pozdrawiam grex




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych