Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Szczecin wita :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#26 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 19 września 2009 - 19:41

Dodajta ich sobie na skype mozna na czacie pytac o rozne pierdoly.

#27 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 listopada 2009 - 20:24

apple w bramie

Bardzo fajna sprawa, dzisiaj byłem z Maczkiem i dostałem 10% rabatu :)

polecam :)

#28 koval

koval
  • 2 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 16:32

Z tego co wiem to Jacek (Brama) jest bardzo otwarty na takie spotkania, zwłaszcza z apple :)

Gdyby ktoś pytał to akcja jest też obecna na:
[URL="http://www.facebook.com/search/?q=brama+jazz+cafe&init=quick#/pages/Brama-Jazz-Cafe/155718341127?ref=search&sid=1559450382.358621629..1"]Facebooku[/URL]
[URL="http://bramajazzcafe.blip.pl/"]Blipie[/URL]

#29 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 11 listopada 2009 - 10:38

O kurczę :) Dobre miejsce w sumie na kawę+internecik i na dodatek 10% taniej.Bardzo fajna akcja ;0

#30 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 11 listopada 2009 - 11:09

Swoją dorogą ciekawi mnie ile jest prywatnych użytkowników maca w Szczecinie,

Pewnie trochę by się znalazło, wychowałem się w Sz. ale od 6 lat mieszkam za granicą.

#31 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 15 listopada 2009 - 14:21

jestem ciekaw ile osób było by chętnych na takie spotkanie? może zrobimy jaką małą listę i się zobaczy..?! 1. chętny :)

#32 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 15 listopada 2009 - 14:51

jeste mja i 2 moich kolegow :)

#33 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 21:16

Jestem zatem ja na 50% bom zapracowana kobieta jest i skoro feuer z obstawa to ja tez w liczbie 2 lub 3! ;)

#34 picimen

picimen
  • 152 postów

Napisano 09 grudnia 2009 - 22:09

Tak odświeżając wątek, to czemu taka marnosc z apple w szczecinie. O żadnych szkoelnaich nei slychac konf itp aby czlowiek mogl sie dowiedziec. Może ktos uczestniczyl w Berlinie na czyms, mzoe w tym kierunku warto zworcici uwage, pod warunkeim ze mowia po angielsku ;). A sklemu macsimusa na ślaskiej nie polecam, byłem tam z rok temu, w te wakacje i z miesiac temu. Niczego sie dowiedziec nie można, brak dobrej obłsugi, Dziewczyna ktora tam pracuje zamist sie zajc klientem to rozpakowuje sobie pacuszki i onic sie nie pyta, drugi gosciu przy wejsciu siedzi przed monitorem, ja sie o cos pytam ani be ani me masakra, Jaks ( chyba mial) wąsacz chodzi i cos mruczy pod nosem, Ci goscie sa jacys zadufani w sobei czy co. Albo czekaja na goscia z kasa, lub na tkaiego ktory odrazu tak wyglada?? Odradzam ten sklep, znajomy zamist u nich zrobic zakupy pojechal do Berlna i mial milą obsługe. Pozd.

#35 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 grudnia 2009 - 01:06

Zamierzam się przejechać autobusikiem do Macsimum w poniedziałek lub wtorek najbliższy. Znajduję się on na al.Jana Pawła II, dawna Jedności Narodowej aleja... Gdzie dokładnie, nie wiem, podobno w okolicach Śląskiej :)

#36 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 grudnia 2009 - 14:10

Jaki bezsens, określili się że są na Jana Pawła ll, a znalazłem ich na Śląskiej, przecznice od Jana Pawła... No ale tak, w środku stoi iMac 27'', MB pro malutki, Macbook White i jakiś ogromny ekran ale nie wiedziałem co to jest. I biurko z iMaciem starym białym G5. Następnie w drugim pomieszczeniu wieszak z pokrowcami, biurko gdzie siedzieli Pan z Panią sprzedawcy, no i gablota bardzo uboga z resztą 5 ipodów, reszta same pokrowce do nich i do iphonów oraz oprogramowanie i komputery z akcesoriami. Co do spotkań to niczego się nie dowiedziałem... Pan rozmawiał przez telefon z burzliwym klientem, a Pani siedziała na zapleczu zajęta.

#37 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 grudnia 2009 - 14:47

wystarczylo wejsc na ich strone www, napisane jest jak byk: MACSIMUM Sp. J. 70-415 Szczecin al. Papieża Jana Pawła II 42 (dawniej Jedności Narodowej) (wejście od ul. Śląskiej, przy pl. Grunwaldzkim) - numeracja ulic bywa rozna. ten wielki ekran to apple cinema display 30-inch obok jest mac pro. tak z ciekawosci, czego wiecej bys tam chcial? maja caly asortyment apple: ipody/ imaci/macbook'i; pro i air/maci pro/mac'i mini/airporty (wszystkie) + time capsule/ maja systemy operacyje, ilife/iwork, nawet officea widzialem zwyklego i dla studentow i o ile sie nie myle ORO isourcowe jedynie iphoneow nie ma - ale jakies gadzety do nich sa..... podsumowujac jest tam tyle samo sprzetu co ispocie.... (nie jestem pracownikiem/wlascicielem tegoz przybytku)

#38 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 grudnia 2009 - 20:03

wystarczylo wejsc na ich strone www, napisane jest jak byk:
MACSIMUM Sp. J.
70-415 Szczecin
al. Papieża Jana Pawła II 42 (dawniej Jedności Narodowej)
(wejście od ul. Śląskiej, przy pl. Grunwaldzkim)
- numeracja ulic bywa rozna.

ten wielki ekran to apple cinema display 30-inch obok jest mac pro.
tak z ciekawosci, czego wiecej bys tam chcial?
maja caly asortyment apple: ipody/ imaci/macbook'i; pro i air/maci pro/mac'i mini/airporty (wszystkie) + time capsule/ maja systemy operacyje, ilife/iwork, nawet officea widzialem zwyklego i dla studentow i o ile sie nie myle ORO isourcowe
jedynie iphoneow nie ma - ale jakies gadzety do nich sa.....

podsumowujac
jest tam tyle samo sprzetu co ispocie....
(nie jestem pracownikiem/wlascicielem tegoz przybytku)


Czy ja mówię, że czegoś chcę ? ;)

#39 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marca 2010 - 13:53

Witam ponownie ! Tak narzekamy, że w Szczecinie się nic nie dzieje, więc chciałbym poinformować że 25 marca 2010 o godzinie 17:00 w Macsimusie odbędzie się prezentacja Aperture 3.

#40 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 17 marca 2010 - 15:08

O to ja bede! Kto bedzie?

#41 Jabko

Jabko
  • 231 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marca 2010 - 22:16

Może i ja się wybiorę?

#42 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 kwietnia 2010 - 14:01

Witam!

W piątek 23 kwietnia 2010 salon Macsimum przygotował dwie ciekawe prezentacje:
- godz. 17.30 - MacBook Pro (prezentacja nowego sprzętu Apple i omówienie nowych technologii wdrożonych w nowych Macach)
- godz. 18.30 Henryk Sawka i jego iPad (spotkanie ze znanym twórcą grafiki satyrycznej - na tą prezentacje należy się zarejestrować drogą mailową)

Pozdrawiam i do zobaczenia.

#43 lukaszflis

lukaszflis
  • 14 postów

Napisano 14 maja 2010 - 18:50

a moze jkies spotkanie w szczecinie w bramie np??jeszcze na zadnym nie bylem a chcialbym poznac szczecinska spolecznosc aplowa

#44 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 maja 2010 - 00:10

już kiedyś zaproponowałem takie spotkanie, ale nie było za dużego entuzjazmu :/

#45 simonek

simonek
  • 284 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 maja 2010 - 00:28

i acd 30-inch....
MACSIMUM - Aktualności ogolnie bardzo polecam ten sklep, ostatnio od reki naprawili mi iMaca, ktory po wizycie w serwisie nie chcial wypluc plytki ;)
a jesli chodzi o ceny... mozna probowac negociowac, da sie.


Oj... co jak co ale ceny to mają tam z przysłowiowego kosmosu:) Kiedyś na gwałt musiałem kupić ładowarkę i usłyszałem cenę jakoś 350 zł:/ ...oczywiście nie kupiłem i jeszcze tego samego dnia znalazłem nową oryginalną za 170 zł;). Żeby nie było już tak negatywnie, to za klawiaturę alu (kabel) zapłaciłem cenę zbliżoną do tych z allegro. Ale faktycznie sprzęt można pooglądać, co do serwisu się nie wypowiadam bo nie korzystałem.

#46 lukaszflis

lukaszflis
  • 14 postów

Napisano 17 października 2010 - 17:55

Witam.Czy dzieje sie aktualnie cos w Szczecinie? Są regularnie jakies spotkania? cafe brama czy też inna lokacja gdzie spotykaja sie applowcy?bo chetnie bym zawitał poznał chociaż część Was.

#47 Suave

Suave

  • 2 204 postów

Napisano 19 października 2010 - 06:46

Witaj:) regularnych spotkań nie ma, choć przydałoby się nawet jakieś takie spontaniczne - społeczność rośnie z każdym dniem.

#48 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 19 października 2010 - 08:36

U mnie w biurze społeczność makowa urosła już do 5 osób :P

#49 lukaszflis

lukaszflis
  • 14 postów

Napisano 21 października 2010 - 09:09

Co wy na to żeby zorganizować jakies spotkanie?kawka badź piwko w zależności co kto preferuje oczywiście. Dobrze by było aby takie spotkania odbywały się raz w miesiącu np. czy ktoś ma pomysł na miejsce i datę przykladową takiego spotkania? zapewne brama Cafe. feuerfest zazdroszcze pracy zawodowej wykonywanej na maczku:)

#50 simonek

simonek
  • 284 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 października 2010 - 12:02

Odnośnie sprzętu Apple w Szczecinie, zapewne nie odkryję ameryki, ale być może ktoś jeszcze nie wie, że Vobis (przynajmniej ten w Auchan) ma dość szeroką ofertę produktów z jabłkiem: Ipody, Macbook'i, iMac'i, iPady nawet trochę softu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych