Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Łamanie hasła Do sieci WiFi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 kierowcatestowy

kierowcatestowy
  • 339 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 10:23

Forum tępi takie postępowanie jak łamanie haseł, ale jak złamać iphona każdy wie dzięki temu forum.


Sama polityka forum nie ma nic przeciwko łamaniu haseł... to porostu głupi ludzie którzy nie rozumieją tekstów które czytają myślą, że jeżeli jest cokolwiek co można użyć w inny sposób niż edukacyjny jest przestępstwem... Nie jest przestępstwem użycie programu np. aircrack, jeżeli jest używany zgodnie z prawem obowiązującym na danym terenie, wiec jeżeli użyjesz tego programu w celu edukacyjnym np. do złamania swojego klucza WEP to w żaden sposób nie narusza to regulaminu forum, bądź prawa polskiego, jeżeli zostanie użyty np. do złamania klucza do sieci do której nie mamy przyzwolenia właściciela oczywiście nie jest to zgodne z prawem... Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka... jeżeli ktoś potrafi złamać np. hasło do sieci Wi-Fi to na pewno będzie to robił niezgodnie z obowiązującym prawem..

#27 djwally

djwally
  • 37 postów
  • SkądLublin

Napisano 18 sierpnia 2009 - 10:31

nie rozumiem skąd nagle się tacy porządni wszyscy zrobili, jakoś nie było żadnych sprzeciwów kiedy chodziło o jailbreak, więc skąd raptem teraz?

#28 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 18 sierpnia 2009 - 10:37

Bezpłatne surfowanie w płatnych sieciach Wi-Fi! — CHIP

I to już łamanie prawa nie jest bo nie łamiemy hasła do sieci na sąsiedzie też działa ;)

#29 kerric

kerric
  • 6 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 10:49

reset routera nie jest takim optymalnym rozwiazaniem - wystarczy, ze sa w nim zapisane specjalne ustawienia do np. neostrady i juz problem moze np. dobrze dzialac na kablu, a login i haslo dawno zostal zapomniany, ze nie wspomne o pinach, pukach i innym talatajstwie wymaganym przez tp wiec mozna potraktowac opis czysto akademicko (tak jak ja) i odpowiedziec na pytanie - mi np. moze pomoc lepiej zabezpieczyc swoja siec wifi a wszyscy ci co cisna, ze nie ladnie jest sie wlamywac... ciekaw jestem czy jailbrake zrobili :]

#30 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 sierpnia 2009 - 11:09

Shakal - sorry misiu, ale ja tam widzę wyraźnie napisane, że łamanie hasła to łamanie prawa a o co prosi autor wątku?

#31 johan_wawa

johan_wawa
  • 1 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 19:01

Ciekawe, że żyjemy w kraju obrońców prawa i moralności ale za to z ograniczoną ilością merytorycznych wątków. Konkretne pytanie i tysiąc wykładów o prawie, chociaż nikt się nim nie zajmuje i większość ludzi nie kupiło jeden mp3 w internecie, a Ipody są przewożone w spoconych kieszeniach w USA. Wkurza mnie takie podejście i 3 minuty na czytanie - czy to legalne, czy można, że to złodziej, że karta będzie następna. Sorry, wprowadźmy limit wieku albo wykształcenia. Od porad prawnych są prawnicy. Więc Panowie zmieńcie sobie hobby i czytajcie ze zrozumieniem.

#32 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2009 - 19:09

johan_wawa - bez przesady też w drugą stronę jak ktoś się będzie pytał jak złamać konto do skrzynki e-mailowej to też będziesz sypał poradami?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych