Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Łamanie hasła Do sieci WiFi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Drizzzt1

Drizzzt1
  • 69 postów

Napisano 15 sierpnia 2009 - 15:56

czy istnieje jakiś program do łamania hasła na iPhone ? mianowicie chciałem skorzystać z WiFi w moim domu tylko ze jest na nie hasło ;/ dało by się to jakość obejść albo może jest jakaś aplikacja która może wykryć to hasło ?

#2 iPestek

iPestek
  • 564 postów
  • SkądKópertino

Napisano 15 sierpnia 2009 - 15:59

nie lepiej zrestartować router?

#3 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 sierpnia 2009 - 16:43

możesz iść bruteforcem powodzenia jeżeli to zabezpieczenie WPA to trochę ci to zajmie na WEP są jakieś tam sposoby, ale to raczej nie na iPhona a jak jest filtrowanie MAC to już w ogóle masz problem ;) łatwiej i większą szansę powodzenia będzie miało zapytanie sąsiada o hasło (bo jakoś wątpię, żebyś łamał swoją sieć)

#4 Dabman

Dabman
  • 197 postów

Napisano 15 sierpnia 2009 - 16:45

aircrack-ng jest na iphone. moze przechwtywac pakiety, ale niestety nie lamac...

#5 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 15 sierpnia 2009 - 16:46

Wpisz sobie iPhone aircrack w google.

Lub poczytaj:
aircrack, jak to działa i czy w ogole działa?? - MyApple.pl
http://www.myapple.p...wardriving.html

edit: Dabman uprzedziłeś mnie ;)

#6 bilbo172

bilbo172
  • 47 postów

Napisano 15 sierpnia 2009 - 20:28

Takiego czegoś jeszcze nie widziałem. LOL

#7 Drizzzt1

Drizzzt1
  • 69 postów

Napisano 16 sierpnia 2009 - 13:03

a to działa normalnie na Os 3.0 ??

#8 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 16 sierpnia 2009 - 13:16

dałem Ci linki, tam jest napisane.

#9 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 sierpnia 2009 - 13:36

I stało się !!! TomTom jest już w New Zealand AppStore !! Sparwdzcie sami:iTunes Store - TomTom International BV << Western Eurpe - cena: 179,99 $ . Już niedługo tomtom powinien się pojawić a naszym polskim appstore !

#10 locsi

locsi
  • 374 postów

Napisano 16 sierpnia 2009 - 13:40

I stało się !!! TomTom jest już w New Zealand AppStore !! Sparwdzcie sami:iTunes Store - TomTom International BV << Western Eurpe - cena: 179,99 $ . Już niedługo tomtom powinien się pojawić a naszym polskim appstore !


nie pomyliles watkow ?

#11 wegorzyk

wegorzyk
  • 674 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2009 - 08:01

Może pofatyguj się do właściciela sieci (bo domyślam się, że chcesz się podłączyć do czyjejś sieci) i dogadaj się w sprawie hasła. Dziwie się, że nikt na forum nie reaguje. Koleś domniemam, że chce się podłączyć do cudzej sieci i raptem wszyscy lecą z pomocą. Pozdrawiam

#12 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 17 sierpnia 2009 - 08:06

Może pofatyguj się do właściciela sieci (bo domyślam się, że chcesz się podłączyć do czyjejś sieci) i dogadaj się w sprawie hasła.
Dziwie się, że nikt na forum nie reaguje. Koleś domniemam, że chce się podłączyć do cudzej sieci i raptem wszyscy lecą z pomocą.
Pozdrawiam


Napisał że chcę do swojej sieci a nawet jeśli kłamie to co cię to interesuje? Forum jest od pomagania a nie spławiania...

#13 Scobel

Scobel
  • 66 postów
  • SkądZabrze

Napisano 17 sierpnia 2009 - 09:17

Napisał że chcę do swojej sieci a nawet jeśli kłamie to co cię to interesuje? Forum jest od pomagania a nie spławiania...


Jak się spyta cię o numer konta to też mu pomożesz ??

Forum tępi takie rzeczy ...

Co więcej jeśli chce kraść sygnał to łamie Polskie prawo ...

#14 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 17 sierpnia 2009 - 09:21

Co więcej jeśli chce kraść sygnał to łamie Polskie prawo ...


Kradnięcie sygnału nie jest przestępstwem tak samo jak "ominięcie zabezpieczeń" prawo niestety ale łamie się tylko wtedy kiedy próbujesz złamać hasło do Punktu dostępowego...

Polskie prawo ma dużo luk co do tych spraw

Polecam sierpniowego CHIP-a za lekturkę duży jest o tym artykuł ;)

#15 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 sierpnia 2009 - 10:26

nigdzie nie pisał że to jego sieć to, że sięga do jego domu, nie oznacza, że to jego tym bardziej, że nie zna hasła

#16 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 17 sierpnia 2009 - 10:33

Roberto, może nie zna hasła bo mu ktoś konfigurowal Internet! Tez tak miałem kiedyś. Jeden napisał o przestępstwie i łamaniu prawa to od razu całe forum tak robi. -.- Sam kiedyś u siostry chciałem się podłączyć, nie znała hasła - sprawdzalem roznymi programami, ale nie udało się :(

#17 lopski

lopski
  • 530 postów
  • SkądCrack-off

Napisano 17 sierpnia 2009 - 10:33

pytanie w stylu: cholewcia mam kartę kredytową ale nie mam pinu, zna ktoś jakiś sposób na złamanie hasła pin do tej karty? brawo

#18 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2009 - 10:34

nigdzie nie pisał że to jego sieć
to, że sięga do jego domu, nie oznacza, że to jego

tym bardziej, że nie zna hasła


Dokładnie tak!

Nie po to ktoś zakłada hasło, aby tak sobie utrudnić życie - zakłada po to aby tacy ludzie jak autor nie mieli do niego dostępu.Moim zdaniem temat jest bez celowy i powinien trafić tak gdzie trzeba.

#19 iSławek

iSławek
  • 31 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 10:37

A podawajcie mu sposoby łamania tej sieci, tylko nie zdziwcie się gdy kiedyś taki domorosły "hacker" złamie zabezpieczenia waszej własnej sieci wifi.

#20 tomz

tomz
  • 79 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 10:55

Skoro to sieć w twoim domu - to jedynym praktycznym rozwiązaniem jest RESET routera - zajmie Ci to kilka sekund. A skoro chcesz się do sieci "włamać" to w 100% próbujesz się podpiąć do cudzej sieci - bo kto przy zdrowych zmysłach główkował by godzinami z hasłem do swojej sieci - jak przytrzymanie przycisku reset zajmuje kilka sekund?

#21 kierowcatestowy

kierowcatestowy
  • 339 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 11:36

Ale macie problemy.... nie wazne co chce zrobic... to juz jego sprawa.. potrzebuje czysto teoretycznej odpowiedzi, a jak wykorzysta ta wiedze to jego sprawa... wiec nie ciagcie tego tematu jezeli nie macie nic sensownego do dodania.. Poslka jest takim pieknym krajem w ktorym on nie musi udowadniac swojej niewinnosci...ktos musi udowodnic mu wine.. Wiec jezeli pyta sie o cos co niekoniecznie moze byc uzyte do lamania prawa to nie jest to w zaden sposob nielegalne ...

#22 Ultrasonic

Ultrasonic
  • 102 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 21:35

rany, jacy niektórzy są infantylni. Nie mają nic do powiedzenia w temacie to starają się być "obrońcami prawa". Tak jakby ta wiedza była "zakazana", nielegalna. To właśnie dzięki temu że miałem możliwość sprawdzenia osobiście słabości WEPa wiem że nie należy z niego korzystać. Gdyby ta wiedza była niedostępna to do dziś nie powstały by takie algorytmy jak AES.

#23 bezybezy

bezybezy
  • 603 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 22:01

Dokładnie, nie bądźmy infantylni. Proponuję zalożyć na forum specjalny dział z poradami dla młodych hakerów ;)

#24 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 18 sierpnia 2009 - 01:31

Autor nie wypowiedział się w dalszej części wątku, więc czuje się winny ;)

Polecam zamknąć temat...

#25 mr-hammond

mr-hammond
  • 479 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 09:40

Forum tępi takie postępowanie jak łamanie haseł, ale jak złamać iphona każdy wie dzięki temu forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych