Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[TomTom] Tom Tom na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
521 odpowiedzi w tym temacie

#26 rafikk_1983r

rafikk_1983r
  • 204 postów
  • SkądPoland

Napisano 06 sierpnia 2009 - 15:45

Kto im to kupi :confused: ponad 500 zł? Jeśli nawet bym kupił to musiałbym go zabierać z auta żeby go nie ukradli.



W cenę wliczona jest tez oczywiście aplikacja "TomTom", wiec nie płacisz takiej sumy tylko za uchwyt, ale tak czy inaczej przerosła ich wyobraźnia:-o

#27 bobix

bobix
  • 493 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2009 - 15:49

Bez przesady. Navigon kosztuje jakieś 80 ojro w AppStore. Tak więc 140-80=40. 40 za porządny uchwyt z ładowaniem, aux i dodatkowym niby odbiornikiem GPS nie jest źle.

#28 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 15:51

No ale mi go ukradną, taki on ładny i zaawansowany ten uchwyt. Jaki to ma sens?

#29 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 06 sierpnia 2009 - 16:11

Sprzedaj samochód i przesiądź się na kolej. Samochód też Ci mogą przecież ukraść.

#30 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 16:50

W pociągu to dopiero mogą człowieka obrobić. A jakie mają wyrafinowane metody. No ale już się nie czepiam. Nie życzę nikomu wybitej szyby, jestem na świeżo po takim czymś i niczego wartościowego co widać przez oszklenie nie kupie... choćby za darmo dawali to nie wezmę.

#31 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 06 sierpnia 2009 - 17:01

Tego się przecież kropelką nie przykleja do szyby i zawsze można schować...

#32 ghty

ghty
  • 136 postów
  • SkądBournemouth

Napisano 06 sierpnia 2009 - 17:23

Czegoś nie rozumiem, sprzedają produkt który jeszcze nie jest oficjalnie dostępny?

#33 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 06 sierpnia 2009 - 18:12

Przedsprzedaż - nigdy nie słyszałeś takiego słowa? ;)

#34 Boryxs

Boryxs
  • 60 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 17:31

To ze TomTom tak szybko nie wychodzi to moze tylko swiadczyc, ze dopracowywuja swoje porgramowanie. I mysle,ze to nie jest glupia firma, wiec musi przygotowac cos naprawde extra,zeby ludzie, ktorzy zakupili juz Navigona wydali kolejne pieniadze na TomTom. Co do ceny to wydaje sie byc ok, a uchwyt wyglada naprawde solidnie. Osobiscie wole inwestowac w cos drozszego i solidniejszego i chyba kazdy uzytkownik, ktory kupil iPhona z wyboru ma takie zdanie. Chyba,ze ktos dostaje iPhona w prezencie od rodzicow, albo z pracy czy cos. Raz zaoszczedzile m na ladowarce samochodowej do iPhona i po 3 dniach strzelila mi w samochodzie, polecial dymek , a wtyczka rozleciala sie na 2 czesci. Na szczescie z iPhonem nic sie nie stalo. Osobiscie nie zakupilem jeszcze iPhona czekajac co wymysli TomTom + naprawde czekam na ten uchwyt, Aux bedzie bardzo przydatny kiedy na iPhonie bedzie wyswietlany GPS, kazdy wie ze z wbudowanym glosnikiem w oPhonie to niezle trzeba krzyczec w samochodzie.

#35 Bart2142

Bart2142
  • 42 postów

Napisano 10 sierpnia 2009 - 09:51

ja jestem tego samego zadnia co Boryxs jak kupić to trochę drożej ale porządne! mam pytania odnoścnie ceny za tomtom wyczytałem że ma kosztować 110 funtów czyli ponad 500 zł (cena aplikacji i uchwytu do auta) jestem ciekaw czy to jest prawda i w jaki sposób będą dawać uchwyty??? może coś wiecie więcej?

#36 ghty

ghty
  • 136 postów
  • SkądBournemouth

Napisano 10 sierpnia 2009 - 13:27

Nikt nic póki co więcej nie wie i uważam że nie ma co rozdmuchiwać sprawy do póki nie będzie oficjalnych danych od samego producenta. Więc proszę nie gdybać :) A jeśli gdybać chcecie to zróbcie to offtopic albo na pw :)

#37 PATRICO

PATRICO
  • 187 postów
  • SkądTurek

Napisano 11 sierpnia 2009 - 15:50

MacRumors iPhone Blog: TomTom Special Media Event on September 22nd?

Pewnie jest to data premiery.Najwyższy czas...

#38 Dziadek

Dziadek
  • 185 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 20:29

Swoją drogą samo mocowanie uchwytu do szyby czyli system Fast Port nie jest najszczesliwszym rozwiązaniem. Mam to w TT One i urządzenie przyklejone jest praktycznie do samej szyby. Jest bardzo daleko od zasięgu naszej ręki. Musiałem przykleic go powyżej połowy szyby aby w ogóle móc dosięgać.

#39 anti8

anti8
  • 148 postów
  • SkądBytom

Napisano 11 sierpnia 2009 - 20:40

To tez chyba zalezy od samochodu.. wieksze auta maja dluga deske rozdzielcza i faktycznie musi to byc w polowie szyby, ale w mniejszych autach to sie raczej sprawdza

#40 Dziadek

Dziadek
  • 185 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 21:18

Ja mam właśnie małe auto i jest problem.

#41 anti8

anti8
  • 148 postów
  • SkądBytom

Napisano 11 sierpnia 2009 - 21:20

No to zalezy od dlugosci deski rozdzielczej w aucie :P

#42 ghty

ghty
  • 136 postów
  • SkądBournemouth

Napisano 11 sierpnia 2009 - 23:37

Co do TomTom'a to ja osobiście uważam, że przerosło ich zadanie i nie poradzili sobie z nawigacją na iPhona. Produkt który mają nie działa dobrze i jest totalnie niekonkurencyjny do pozostałych produktów dostepnych na rynku. W końcu to firma Tom Tom pierwsza krzyczała (tutaj dane z 15 sierpnia 2008 czyli prawie rok temu) i tutaj cytat (tutaj pełna wiadomość http://www.myapple.p...la-iphonea.html ) że według serwisu MSNBC : "TomTom zapewnia, że ma już swój projekt przygotowany specjalnie dla iPhone'a, który świetnie się sprawuje.. To było rok temu. Co się z tym produktem stało? Produktem który się świetnie sprawuje? A potem jest tam napisane: Według zapewnień TomTom, specjalna aplikacja z prawdziwą nawigacją powinna być gotowa do końca tego roku.
(do końca 2008 roku). Aktualnie jest sierpień 2009 a biedny Tom Tom dalej nie poradził sobie i nie posiada swojej aplikacji (którą ponoć miał rok temu :) ). Boryxs napisał ze TomTom tak szybko nie wychodzi to moze tylko swiadczyc, ze dopracowywuja swoje porgramowanie. :) Jak dla mnie to świadczy tylko o tym że Navigon, CoPilot, Sygic i iGO, poradzili sobie dwa razy lepiej i stworzyli oprogramowanie bez bicia piany i niestrzelali rok temu z dupy jacy to oni super nie są i że system już gotowy mają. Proszę pamiętać, że krowa która dużo muczy mało mleka daje. Pozdrawiam!

#43 anti8

anti8
  • 148 postów
  • SkądBytom

Napisano 12 sierpnia 2009 - 00:22

TT nie jest idealna nawigacja, uzytkowalem ja kiedys na e50, najbardziej mnie denerowowalo jak mnie prowadzila pod prad w jednokierunkowie ulice.. ale Navigon to dla mnie porazka, nie dosc ze prowadzi jakimis dziwymi drogrami do celu to zdarzylo mi sie, ze po wpisaniu miasta i ulicy prowadzil mnie na ulice z ta sama nazwa do innego miasta.. W uzywaniu pozostalych nawigacji nie mam doswiadczenia.

#44 Grabus

Grabus
  • 112 postów
  • SkądTczew

Napisano 12 sierpnia 2009 - 21:33

MacRumors iPhone Blog: TomTom Special Media Event on September 22nd?

Pewnie jest to data premiery.Najwyższy czas...


Najwyższy czas? Przecież to jeszcze ponad miesiąc. Może nie zauważyliście, że September znaczy wrzesień?

#45 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 16 sierpnia 2009 - 14:13

Zaczynają docierać informacje jakoby TomTom miał pojawić się w appstore w przeciągu najbliższych paru godzin. Oto screeny:
http://img338.images...ding2009081.png
http://img338.images...ing2009081n.png
http://img150.images...ing2009081j.png
http://img512.images...ding2009081.png
http://img150.images...ding2009081.png
Na razie można to obejrzeć w nowozelandzkim itunes.

I gama produktów:
http://www.iphoneclu..._app_store1.png

Mniemam że nie jesteśmy jeszcze Europą Zachodnią :-/

#46 jasiniaq

jasiniaq
  • 4 postów

Napisano 16 sierpnia 2009 - 21:05

Wyglada na to, że w NZ i AU już jest... Sądząc z wypowiedzi na forach i pierwszych zdjęć, nie wydaje się jednak, żeby był to jakis "fajerwerk" funkcjonalności, w porównaniu z obecnymi juz na rynku nawigacjami dla iPhone...

[url=http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=766532]TomTom for iPhone Appears in New Zealand App Store - Mac Forums[/url]

Pozyjemy - zobaczymy. Ciekawe czy i u nas sie pojawi dzisiejszej nocy? :-)

G.J.

#47 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 16 sierpnia 2009 - 21:22

iTunes Store
Tylko w itunes New Zeland.
Po screen shot'ach załamany jestem nieciekawa grafika :((

#48 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 16 sierpnia 2009 - 21:43

Polski według opisu nie ma. Co ciekawe nasz język jest...

#49 Andreas1000

Andreas1000
  • 295 postów
  • SkądGliwice

Napisano 16 sierpnia 2009 - 21:57

A tak długo ją robili, mam nadzieje że prowadzi lepiej niż wygląda.

#50 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 sierpnia 2009 - 22:11

Polski według opisu nie ma. Co ciekawe nasz język jest...


Bo to lista na Europe Zachodnią.
Jest też na Europę Wschodnią i tam za pewne jest Polska. Tylko pewnie nie będzie map z zachodu i trzeba będzie kupić 2 Tom Tomy :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych