Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod zalany wodą - Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuzannamj

zuzannamj
  • 7 postów

Napisano 18 maja 2009 - 12:38

Witam, mam nastepujacy problem - iPod Classic 160 GB wpadł mi (włączony) do wanny, czy znacie jakies serwis lub kogos godnego polecenia w Poznaniu, do kogo mogłabym go zanieść? Próbowałam szukać w internecie serwisów naprawiających iPody w Poznaniu, ale nikogo takiego nie udało mi się znaleźć, Mam również drugiego iPoda 80 GB który spadł i się roztrzaskał, jesli będzie możliwość to jego tez chciałabym naprawić, Z góry dziękuje za pomoc, Zuza

#2 AKURAT

AKURAT
  • 827 postów
  • Skądz tąd

Napisano 18 maja 2009 - 12:41

mozesz tutaj poczytać:

http://www.myapple.p...alany-woda.html

a tak pozatym na allegro poszukaj np.:
iPod, iPhone, SERWIS-NAPRAWA Częstochowa (635012035) - Aukcje internetowe Allegro

Serwis naprawa iPhone iPhone 3G iPod Slask !!!!! (628669020) - Aukcje internetowe Allegro

#3 zuzannamj

zuzannamj
  • 7 postów

Napisano 18 maja 2009 - 12:46

Dzięki ale nie zamierzam sama zabierac się za naprawę, a aukcje na allegro juz widziałam, jednak obejmuja one jedynie drobne naprawy, poza tym wolalabym nie wysylac mojego sprzetu do pierwszej lepszej osoby z allegro. Poszukuje serwisu w Poznaniu

#4 Biggie1994

Biggie1994
  • 58 postów
  • SkądTczew

Napisano 18 maja 2009 - 17:28

W poznaniu jest chyba autoryzowany serwis Apple "Cortland" :D

#5 zuzannamj

zuzannamj
  • 7 postów

Napisano 20 maja 2009 - 11:01

zgadza się, ale oni jedynie wymieniają iPody, nie naprawiają ich

#6 Biggie1994

Biggie1994
  • 58 postów
  • SkądTczew

Napisano 20 maja 2009 - 20:28

wątpie ze wogole jakis sewris ci naprawi ipoda zalanego wodą bo przewaznie nie uznają zalania

#7 zuzannamj

zuzannamj
  • 7 postów

Napisano 21 maja 2009 - 13:13

co to znaczy nie uznają? przecież nie oczekuje że ktokolwiek mi to naprawi za darmo

#8 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 21 maja 2009 - 13:18

jejsku idź do cortlandu ispotu i zapytaj się za ile ci go naprawią jeśli jeszcze można coś zrobić a jak powiedzą że nie lub wysoką cene to lepiej zbieraj na nowego ipoda bo ten już zawsze może źle działać

#9 zuzannamj

zuzannamj
  • 7 postów

Napisano 21 maja 2009 - 13:20

w cortlandzie mnie wyslali na drzewo, a ja sie zastanawiam, czy naprawde NIKT tutaj nie naprawia ipodów?

#10 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 21 maja 2009 - 14:40

Kup nowego i tyle, nie ma co tego naprawiać. Swoją drogą kto bawi się włączonym ipodem w pobliżu wanny?

#11 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 23 maja 2009 - 20:40

a czy widzisz sens w naprawie która wygląda na włożeniu wszystkich nowych części do starej obudowy?? przecież to przekraczało by cenę nowego iPoda..., mi nawet ekranu w NANO 1G nie chcieli naprawić, tylko nowego oferowali. To to samo co szkoda całkowita w samochodzie, po prostu nie ma czego ratować... :(

#12 pmoo

pmoo
  • 406 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 23 maja 2009 - 23:44

jest to do zrobienia. Licz się proszę z tym że kąpieli nie przetrwał pewnie dysk który kosztuje ponad 600zł. Do tego postawienie elektroniki, wymiana bądź dłubanie przy wyświetlaczu... Naprawa może wyjść niewiele taniej niż nowy ipod. Jeśli mimo wszystko chcesz spróbować (wysłać nam do wyceny) odezwij się na PW

#13 iClinic.pl

iClinic.pl

  • 177 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 maja 2009 - 01:04

Witam, my naprawiamy zarówno iPhone jak i iPody.

Jesteśmy polecanym serwisem przez to forum.

Jedynym problemem jest fakt, że znajdujemy sie w Warszawie.

Proszę wejść na stronę iPhone Serwis - iClinic - iPod Naprawa a następnie wysłać email na adres serwis@iclinic.pl - konkretnie opisujący oba zjawiska.

Postaramy się jak najszybciej odpisać, bo widzę, że temat może już być dla Pani nie aktualny.

---- Dodano 24-05-2009 o godzinie 02:08 ----

a czy widzisz sens w naprawie która wygląda na włożeniu wszystkich nowych części do starej obudowy?? przecież to przekraczało by cenę nowego iPoda..., mi nawet ekranu w NANO 1G nie chcieli naprawić, tylko nowego oferowali.
To to samo co szkoda całkowita w samochodzie, po prostu nie ma czego ratować... :(


woda jest faktycznie niesamowicie zabójczym żywiołem dla elektroniki - jednak nie zawsze uszkadza wszystko co napotka. Nie raz możliwym jest odzyskanie części.

Jednak od razu mówię, że na naprawy urządzeń które uległy zalaniu - gwarancji nie dajemy.

To jest wybór klienta.

#14 kamila_2042

kamila_2042
  • 5 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 16:30

Witam, Wczoraj niefortunnie mój iPhone 3G wylądował w wodzie, nawet nie pytajcie o okoliczności... Otóż zaraz go wyjęłam, wytarłam i zauważyłam wyświetlające się komunikaty typu "brak karty sim", "to urządzenie nie współgra z iPhone(?)"Później zaczął podświetlać się na biało.. Po czym suszyłam go suszarką (wyłączyć nie mogłam bo od jakiegoś czasu nie działa przycisk Sleep/Wake) po jakiejś minucie wyświetlił się żółty znaczek z komunikatem "Proszę ochłodzić iPhone" więc położyłam go przy oknie, po 5 minutach był wyłączony nie reagował na przycisk Home, więc podłaczyłam do ładowarki wyświetliło się jabłko po czym niestety wyszłam, po jakimś czasie wcisnęłam przycisk Home i już nie reagował, dziś było to samo, lecz miałam wrażenie, że trzymając przez ok. 30s. Home mygnął biały ekran. Proszę o pomoc !

#15 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 21:57

Zaczęło mnie to przerażać. Co chwila komuś wpada iPod do wody. Zawsze sobie myślałem: "Dobrze, że to nie suszarka do włosów, raczej nie dałoby się wyjść z wanny." W tym wątku musiałem to napisać, bo chodziło o wannę ;-) Pozdrawiam

#16 Telekryss

Telekryss
  • 264 postów
  • SkądiWrocek :)

Napisano 20 stycznia 2010 - 22:24

mojemu kumplowi iphon wpadl do sedesu wziol go rozkręcił na czynniki pierwsze i kazda część wysuszył wszystko dzialalo prucz kilku plam an wyświtlaczu

#17 jan.kornatowski

jan.kornatowski
  • 19 postów
  • SkądŁódz/Warszawa

Napisano 20 stycznia 2010 - 23:11

Problem jest taki że nie każdy chce bawić się w samodzielne rokładanie telefonu :) Od tego są serwisy. Posiadają odpowiednie narzędzia i wiedze. Samemu można zrobić wiecej szkody niż pożytku. I dodatkowo jak to mówią "skąpy traci dwa razy"

#18 ishop.waw.pl

ishop.waw.pl
  • 9 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:34

Mogę zaproponować, że chętnie wymienię niewłączającego się / zalanego iPoda na nowego, nigdy nie używanego lub jeszcze taniej można go naprawić naprawić
Oferta ciekawa chodź zapewne znana wielu posiadaczom iPodów ale gdyby dodać do tego fakt, że cena wymiany dysku 160gb to 349zł a nie 600 a elektroniki 199zł lub wymiany na nowego np.160Gb gdzie cokolwiek by niebyło uszkodzone to ok.350 to wtedy moja propozycja jest bardzo atrakcyjna :)
Naprawa iPoda niezawsze musi być droga, trzeba tylko dobrze trafić
Na allegro użytkownik: iservice_
Strona www: [url=http://www.iShop.waw.pl]Naprawa iPod, Serwis iPod \ iPhone - Strona główna[/url]

#19 Steve_Jobs

Steve_Jobs
  • 46 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:12

Tak, tak. Już ktoś opisywał tutaj przygody z Tobą i Twoim szarpiącym się pijanym tatusiem :)

#20 ishop.waw.pl

ishop.waw.pl
  • 9 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 13:16

Jak możesz to daj mi link ciekawi mnie ten człowiek sprawa złożona jest do prokuratury - Klient nie zapłacił za naprawiony sprzęt wyrwał WZ-ke Czekaliśmy na policje ale on powiedział, że pie... i uciekł policja przyjechał spisała protokuł i teraz czekają go koszty procesowe + zapłata za usługę naprawy głośniczka w iPhonie z tego co pamietam poniżej 100zł

#21 jan.kornatowski

jan.kornatowski
  • 19 postów
  • SkądŁódz/Warszawa

Napisano 23 stycznia 2010 - 14:02

Bzdury gadasz - poniżej ~270 zł sprawy są umarzane z powodu niskiej szkodliwości społecznej. ;)

#22 ishop.waw.pl

ishop.waw.pl
  • 9 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 18:53

Bzdury gadasz - poniżej ~270 zł sprawy są umarzane z powodu niskiej szkodliwości społecznej. ;)

Masz na myśli KK, czy KC ???

#23 robkub

robkub
  • 46 postów

Napisano 12 lutego 2010 - 12:57

Hej, Dwa tygodnie temu mama wyprała mi kurtkę w której znajdował się iPod. iPod działał, ale był problem ze stykami. Jak wcisnąłem dwa na raz to coś zajarzył, ale raz ściszył raz przełączył na inny utwór. W wyświetlaczu nie było wody. Dziś chciałem wystawić iPoda na allegro za 1 zł, może ktoś sobie naprawi i dalej będzie się nim cieszył. Ku mojemu zdziwieniu i Pod zaczął działać :) guziczki normalnie chodzą bez tej kąpieli elektronicznej i wszystko jest OK. Najgorsze jest to, że kupiłem już nowy odtwarzacz :) Najlepsze jest to, że mam czystego iPoda :) Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych