Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#51 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 19:10

Ten nr swiadczy o tym na jaki kraj został "przekazany" iphone i gdzie mial pierwotnie działac w jakim kraju.

#52 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 13 czerwca 2009 - 19:45

About activating iPhone 3G with a wireless carrier

#53 Marthin

Marthin
  • 269 postów
  • Skądz kątowni

Napisano 13 czerwca 2009 - 21:01

A ja mam takie pytanie - czy jak oddam (załóżmy półrocznego) iPhone'a do reklamacji (lub wyślę wprost do serwisu) i zostanie ona pomyślnie rozpatrzona i otrzymam nowego - to co z gwarancją? Zostanie wystawiona nowa? Czy "pozostanie" te stare 6 miesięcy?

#54 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 21:27

pozostanie stara gwarancja i to czy ci dadza faktycznie fabrycznego iphona nie ma nic do rzeczy poza tym nie daja fabrycznie nowych tylko jakies naprawiane ;)

#55 wannamb

wannamb
  • 249 postów
  • SkądKalisz

Napisano 14 czerwca 2009 - 11:39

jak mozna dawac uzywane telfony to chore jakies;/

#56 ParaMonoV

ParaMonoV
  • 130 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 11:50

czemu sie dziwisz? to jest polska! W Anglii pewno by wymienili ale tu? hm... na pewno nie

#57 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 12:34

Witam, dostanie kwit, że telefon został wymieniony na "nowy" (powiedzmy) i na nim będzie widniał nowy nr imei... a gwarancja tudzież rękojmia na ten telefon to kontynuacja 12 miesięcy z poprzedniego telefonu... (sprawdzane na apple support) EDIT: wpis musiałem poprawić, bo u mnie gwarancje z nowych 12 miesięcy na kontynuacje gwarancji ze starego telefonu dopiero zmienili po upływie 3 tygodni... wcześniej na wymienionym telefon widniała gwarancja na rok Pozdrawiam

#58 d1nsiak

d1nsiak
  • 295 postów
  • SkądKoło

Napisano 14 czerwca 2009 - 13:47

Witam,

a guzik prawda... dostanie kwit, że telefon został wymieniony na "nowy" (powiedzmy) i na nim będzie widniał nowy nr imei... a gwarancja tudzież rękojmia na ten telefon tom kolejne 12 miesięcy... (sprawdzane na apple support)

Pozdrawiam


Podaj link albo cytat ja tego nie znalazlem

#59 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 14:08

nie podam Ci... bo nigdzie tego nie ma! zobacz kto założył ten wątek na forum... z własnego doświadczenia piszę jak było u mnie! oddawałeś telefon do Regenersis? jeśli tak to u Ciebie też tak powinno być, a jeśli nie oddawałeś to musisz mi wierzyć na słowo... a jak to Ci mało to napisz PW to osób, które się wypowiadały w tym wątku i telefon w serwisie został wymieniony im niby na nowy... też potwierdzą, że otrzymały nowy nr imei i gwarancja jest na kolejne 12 miesięcy...

#60 asthaper

asthaper
  • 97 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 14:08

A czy jak sie nie ma gwarancji to mozna wyslac do nich iphona kurierem i naprawia czy nie bardzo? Tzn. mam niby fakture na iphona ale nie ma na niej podpisow wystawiajacego ani odbiorcy wiec nie wiem...

#61 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 14:13

odbiorca nie musi się podpisywać na fakturze - nie ma takiego obowiązku... a jeżeli chodzi o wystawiającego to jak najbardziej... a nie masz możliwości zdobycia pieczątki i podpisu osoby wystawiającej? byś musiał zadzwonić do serwisu i się spytać czy taka faktura bez podpisu mogłaby być... przy oddaniu telefonu do serwisu musisz załączyć dowód zakupu, gdyż inaczej nie zrobią Ci tego jako naprawy gwarancyjnej...

#62 asthaper

asthaper
  • 97 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 14:49

No a ta faktura to nie jest tak jakby dowod zakupu? No fakt, nie mam podpisu wystawiajacego no ale jest ze iPhone 8GB Black i cena.

#63 wannamb

wannamb
  • 249 postów
  • SkądKalisz

Napisano 14 czerwca 2009 - 14:50

lepiej idz do ery zanies oni wysla

#64 asthaper

asthaper
  • 97 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 14:52

No a ta faktura to nie jest tak jakby dowod zakupu? No fakt, nie mam podpisu wystawiajacego no ale jest ze iPhone 8GB Black i cena itd

---- Dodano 14-06-2009 o godzinie 15:54 ----
Sory za 2 posty ;P tel jest z orange z tym ze ja go dostalem i nie wiem gdzie byl kupiony (na allegro chyba)

#65 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 14:11

mój póki co jest juz 5 dzien w serwisie i nadal nic nie wiadomo co z nim robia :-/ Dzwoniłem i niby jest na dziale technicznym ale co dalej tego to nie wiem .

#66 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 15 czerwca 2009 - 16:26

mój już od 10-06-2009. wy chociaż się dodzwoniliście tam. jedyne co wiem to: Typ: iPhone 3G 16GB White IMEI: 0117130002XXXXX Data oddania do naprawy(dd-mm-rrrr): 10-06-2009 Miejsce przyjęcia: FOTO - JACK Rumia Ostatnia zmiana statusu urządzenia: 10-06-2009 Status naprawy: W trakcie naprawy w centralnym serwisie - Regenersis (WARSAW) Sp. z O. O. Nr listu przewozowego: -- jak do 17demnastego nie dostanę tela, zrobię to co umiem najlepiej... stanę się wybitnie upierdliwym.

#67 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 czerwca 2009 - 17:17

Już od 10-06? Cierpliwości - ja czekałem ponad tydzień. Masz jeszcze przed sobą przynajmniej 2 dni. :lol:

#68 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 18:59

to nic nazdwyczajnego bo moj tez maja od 10.05 i takze czekam co wymysla ;-/

#69 neonfx

neonfx
  • 154 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 19:01

wyslalem swojego iP w piatek dzwonie do regenersis bardzo nie mila pani pyta sie mnie i IMEI mowie ze nie moge w danej chwili go podac ale chce sie dowiedziec czy telefon dotarl pyta sie o imie i nazwisko podaje i za chwile odpowiada ze nic nie dotarlo wiec sprawdzam na stronie DHL czy paczka zostala dostarczona okazuje sie ze tak wiec dzwonie jeszcze raz i nie wiem czy ta sama baba odbiera czy nie i pyta sie o Imeil mowie ze nie moge teraz podac wiec wydziera sie na mnie ze bym podal imei wiec sie z nia kloce i po jakims czasie babka mowi ze iP dotarl ze jest w serwisie i zamiast podawania imei mozna podac kod naprawy skadajacy sie z 4 cyfr i litery. oni łaske robia na tej infolini!! a mam znajomego ktory pracowal w regenersis i oni tam skladaki robia a pozniej sprzedaja jako nowe na aukcjach 1400zl pewnie nie jeden dostal niby nowego ;] i pewnie mnie to czeka ;]

#70 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 czerwca 2009 - 19:05

bardzo nie mila pani pyta sie mnie i IMEI (...) wiec wydziera sie na mnie ze bym podal imei wiec sie z nia kloce (...) oni łaske robia na tej infolini!!


No nie? Też to zauważyłem. Mam "przyjemność" dzwonić tam codziennie i "niemiła Pani" zawsze potrafi mnie nieźle podk... A to, że robią łaskę i są totalnymi ignorantami zdążyłem napisać w swoim temacie.

#71 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 16 czerwca 2009 - 19:20

Neonfx a masz może nazwy użytkowników z regenersis co na allegro sprzedają je? może swojego odkupie w lepszym stanie niż dostane "nowego" od nich xD a co do "miłej" pani to Jeszcze nie miałem okazji się do nich dodzwonić bo ciągle zajęte lecz przygotowałem se przerobiony dyktafon analogowy podłączany pod tela. a jutro mija 7 dni i ciiiiiisza...

#72 wroneczki4

wroneczki4
  • 223 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 19:56

ja dopiero muszę oddać, ale już się boje... mój iphone jest idealny( z wyglądu i odcieni bieli) i jak dostane jakieś za przeproszeniem "gówn*" to mnie chyba strzeli... żółty wyświetlacz? nawet w 3310 żółtego nie było :D Najwyżej zrobię głośną awanturę w orange jak mi jakieś padło dadzą :-x

#73 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 czerwca 2009 - 19:58

nie żółty wyświetlacz, tylko biel jest lekko zabarwiona na żółto - coś jak delikatny pergamin, ale to moje odczucie, może akurat Ty tego nie odczujesz. Ja zwracam uwagę na różne takie pierdoły

#74 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 20:34

Ja się już nauczyłem jednego sprawdzic wszystko co sie da od A do Z nim sie podpisze jakiekolwiek papierki o odbiorze mój ipek tak samo jak kolegi jest już 6 dzien i cisza jutro mija 7 a z tego co czytałem mają 10 dni na naprawe ?Prosze mnie poprawic jak sie myle ;) Cierpliwie poczekam do dnia 10 i jesli nadal nic nie będzie wiadomo co z ipkiem od razu sprawe zgłaszam tam gdzie trzeba i będę żądał fabrycznie nowego. A jak mnie zdenerwują wykupie apple care i wysle im tez kabel bo kabel pękł i niech mi i to wymienią ;)

#75 wroneczki4

wroneczki4
  • 223 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 20:48

Mi ktoś napisał żebym odblokował iphone mojego to będzie działał normalnie, a mianowicie nie będzie się ciął tak, że muszę aż go wyłączyć i dźwięk wróci. Niestety nic więc zostaje już tylko gwarancja... Aż się boje... a i jeszcze jeśli np. dam iPhone do salonu w Wałbrzychu to tam do odbiorę? a np. jeśli bym wysłał im kurierem i napisał gdzie mają odesłać to tam odeślą czy na jakiej zasadzie to jest? A no i jeszcze oni pokrywają koszt kuriera?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych