Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program do rozpoznawania piosenek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 samuraj75

samuraj75
  • 18 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:21

Witam Czy jest program do rozpoznawania piosenek przez mikrofon, dostepny w POlsce. Bo znalazłem taki na amerykańskim appstorze, ale nie jestem w stanie go wgrac do swojego Iphona 3G. Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc

#2 McEnter

McEnter
  • 235 postów
  • SkądWasewo, Poland

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:25

Shazam

#3 samuraj75

samuraj75
  • 18 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:27

Ale to włąśnie Shazam jest dostępny tylko na amerykańskim appstore, a u nas nie chce działać. Chyba że znasz sposób na zainstalowanie go u "nas"

#4 ner0angel0

ner0angel0
  • 506 postów
  • SkądLeszno, PL

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:30

Jak to nie chce działać? Działa przecież..

#5 Lita

Lita
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądvAvkA

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:36

oczywiście że działa... jeszcze jak :D ... i polskie piosenki tez rozpoznaje

#6 samuraj75

samuraj75
  • 18 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:45

Powiedzcie prosze jak go wgrać.

#7 ner0angel0

ner0angel0
  • 506 postów
  • SkądLeszno, PL

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:46

Na polskim koncie appstore nie sciagniesz, a jak wgrac? To chyba wiesz..

#8 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 09 kwietnia 2009 - 14:53

Nie ma Shazam w polskim AppStore. Mamy za to zamiennik o nazwie Midomi.

#9 samuraj75

samuraj75
  • 18 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:02

Na polskim koncie appstore nie sciagniesz, a jak wgrac? To chyba wiesz..


Jak wgrywac programy, to chyba wiem, tak mi się wydaje, tylko że jak próbowałem go wgrać z USA AppStore to mi wyskakiwał komunikat że na naszym rynku nie działa

#10 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:08

Nie można wgrać aplikacji z innego konta do swojego iPhone'ea. Jeżeli mam konto z Mozambiku to nie wgram aplikacji zakupionych w Kazachstanie. Jest to rzecz logiczna - po prostu nie można mieć aplikacji z różnych kont. Ja mam w iP tylko konto USA i mogę mieć Shazam, Google Earth etc. Musisz wybrać - polskie, czy amerykańskie.

#11 Lita

Lita
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądvAvkA

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:11

a ja mam dwa konta - polskie i amerykańskie. I aplikacje z obu kont na moim iP hulają jak złoto. Po prostu zalóz sobie amerykańskie konto, ściągnij Shazam na iTunes, zsynchronizuj iP i po robocie.

#12 Aryman

Aryman
  • 678 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:12

no a trudno założyć konto na amerykańskim app storze ;>?
Grab a FREE iTunes account for ANY country. : Tech Wired Australia - Australian Technology News - IT News and Reviews

#13 Lita

Lita
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądvAvkA

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:13

Jest to rzecz logiczna - po prostu nie można mieć aplikaci z różnych kont. ...Musisz wybrać - polskie, czy amerykańskie.


oczywiście że można :roll: Trzeba tylko to drugie konto (amerykańskie) sobie założyć a nie próbować ściągnąć coś z amerykańskiego AppStore na polskim koncie.

#14 Aryman

Aryman
  • 678 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:14

Nie można wgrać aplikacji z innego konta do swojego iPhone'ea. Jeżeli mam konto z Mozambiku to nie wgram aplikacji zakupionych w Kazachstanie. Jest to rzecz logiczna - po prostu nie można mieć aplikaci z różnych kont. Ja mam tylko w iP tylko konto USA i mogę mieć Shazam, Google Earth etc. Musisz wybrać - polskie, czy amerykańskie.


wybacz, ale gorszej bzdury wcześniej nie słyszałęm na temat aplikacji ;)

#15 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:22

Tak, owszem można wgrywać aplikacje i nawet to kiedyś testowałem - trzeba zrobić JB, zamienić plik.... a, zapomniałem, przecież w ten sposób można wgrywać cudze aplikacje ściągnięte z internetu, a pisanie o tym łamie zasady forum. iPhone synchronizuje się tylko z jedną biblioteką zarówno muzyczną jak i z aplikacjami. Aplikacje są otagowane do odpowiednich kont.

#16 piotrex90

piotrex90
  • 251 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 kwietnia 2009 - 15:35

Pobierz z polskiego App Store program MIDOMI Pozdrawiam

#17 Lita

Lita
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądvAvkA

Napisano 09 kwietnia 2009 - 16:31

Tak, owszem można wgrywać aplikacje i nawet to kiedyś testowałem - trzeba zrobić JB, zamienić plik.... a, zapomniałem, przecież w ten sposób można wgrywać cudze aplikacje ściągnięte z internetu, a pisanie o tym łamie zasady forum. iPhone synchronizuje się tylko z jedną biblioteką zarówno muzyczną jak i z aplikacjami. Aplikacje są otagowane do odpowiednich kont.


Co Ty gadasz???? Ja mam w iTunes normalnie aplikacje z obu sklepów - amerykańskiego i polskiego. Nic nie trzeba przełączać ani kombinować. I wcale nie trzeba miec JB bo nie ma to nic z nim wspólnego. Po prostu loguję się w iTunes na konto polskie - ściągam aplikacje która jest mi potrzebna, potem się wylogowuję, loguję na konto amerykańskie - również ściągam to co mi potrzeba. I jak synchronizuje iP to mi się obie te aplikację synchronizują z iPhone.
To o czym Ty piszesz dotyczy tylko bibliotek muzycznych i filmowych.

#18 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 09 kwietnia 2009 - 16:58

Dobra. Przyznaję się do błędu. Sprawdziłem na starym 2G. Hmm, chciałem już kiedyś tak zrobić i nie mogłem. Nie wiem, może popełniłem wtedy jakiś błąd. Kurcze, ale mi głupio:oops: Tym bardziej, że byłem tego pewien i wiem, że bardzo rzadko się mylę.

#19 Kazzzek

Kazzzek
  • 38 postów
  • SkądEindhoven / Poznań

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:54

Porównywałem swego czasu Midomi i Shazama i ten pierwszy naprawdę kiepsko wyglądał na tle drugiego. Słabą ma baze utworów. W Shazamie chyba tylko raz nie wyszukał mi tytułu jakiejś dziwnego mixu więc naprawde polecam Shazam

#20 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 10 kwietnia 2009 - 08:49

Shazam wykrywa rodzime utwory i dobrze wychwytuje piosenki w filmach, które lecą gdzieś w tle. Ja z Midomi korzystałem kilka razy, ponieważ przy Shazam wypada dość kiepsko.

#21 Aryman

Aryman
  • 678 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 10 kwietnia 2009 - 12:13

a ja korzystam z USA i UK :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych