Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepsze aplikacje na iPhone'a - lista TOP 10


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#26 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 23:09

Super wyszło to z Twoją solówką na pianinie :) Ogólnie filmik super, recenzje super - pogratulować :D

#27 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 09 lutego 2009 - 23:11

Alden są już dziesiątki aplikacji puszczających bąki. Tylko, szczerze mowiąc, są największym dnem AppStore, żenada po prostu. Fakt, że jest ich aż tyle, pokazuje czego pragnie społeczeństwo. A pragnie ono pierdzieć, to naprawdę żenujące.

#28 iPiter

iPiter
  • 232 postów
  • Skądze wsząd;]

Napisano 09 lutego 2009 - 23:55

Gratulacje dla Ciebie ;)

(zamiast iBeer'a dałbym iPint'a, może i trochę mniej realistyczny, ale płynność animacji w iBeer mnie przeraża)

)


zgadzam sie...ja jakos nie kojarzę ibeer z iP i na odwrót...jest to zwykła tandetna aplikacja ipint jest o wiele lepszy i darmowy ....no i ma troszkę fajniejszą rozbudowę..ta minigierke na początku;]

#29 MOLLAKA

MOLLAKA
  • 260 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 06:50

Jeżeli nie widzieliście aplikacji "BeatMaker" to nie wiecie co to jest porządna aplikacja. Nie każdego musi interesować robienie muzyki, ale według mnie jest to najlepsza aplikacja. Ogromne wręcz możliwości i świetnie zrobiona. Ja jej jeszcze u siebie nie mam, bo dosyć droga jest, ale jak kumpel mi dał do łap swojego iPhone z nią na pokładzie to szczęka mi opadła.

#30 Ultrasonic

Ultrasonic
  • 102 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 08:30

żeby nie być gołosłownym przytoczę moje top: - Remote (wiadomoco) - TouchTerm Pro (bardzo dobry klient telnet/ssh) - Siphon (client SIP) - Road Trip (wylicza średnie koszty użytkowania samochodu) - gNotes (Google notes) - Toodledo. (to do z wtyczką do iGoogle) - Voxie (świetny dyktafon)

#31 sp1der-9d6d0146a0

sp1der-9d6d0146a0
  • 92 postów
  • SkądDG

Napisano 10 lutego 2009 - 09:14

Super, ale czy ktoś ma może pomysł dlaczego nie mogę znaleźć aplikacji WiFinder w AppStore?

#32 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 10 lutego 2009 - 09:22

Super, ale czy ktoś ma może pomysł dlaczego nie mogę znaleźć aplikacji WiFinder w AppStore?


Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, najprawdopodobniej zmieniła nazwę albo po prostu została usunięta. Dobrze, że udało mi się ją nabyć zawczasu, bo to najlepsza aplikacja do łączenia z siecią wifi.

Może poszukaj czegoś innego? Wydaje mi się, że wifinder nie był jedyną taką aplikacją.

#33 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 10:10

lepsza jest plikacja pianist niz minipiano - moze nie darmo, ale znacznie lepsza

#34 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 10 lutego 2009 - 13:02

Co do MobileFiles Pro, to należy wspomnieć, że nie radzą sobie z dużymi plikami PDF. Aplikacja po prostu się zamyka w moim przypadku.

#35 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 lutego 2009 - 16:01

Super, ale czy ktoś ma może pomysł dlaczego nie mogę znaleźć aplikacji WiFinder w AppStore?

Podpisuję się

#36 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 10 lutego 2009 - 16:10

Nie ma już tej aplikacji w AppStore, jakiś czas temu zmieniła nazwę na WiFi Checker, a teraz już jej nie ma. Musicie się posiłkować tym co jest, niestety.

#37 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 lutego 2009 - 17:19

Co było kryterium oceny aplikacji, po na pewno nie funkcjonalność? Lista jest bardzo dziwna, powiedziałbym nawet że mało sensowna. Aplikacje, które nie są grami mają czemuś służyć, poza rozrywką. Mają rozwijać funkcjonalność IPhona, niektóre pozycje z rankingu to po prostu komercyjne gnioty, które niczemu nie służą. Widać autor rankingu nie wykorzystuje telefonu zawodowo tylko dla rozrywki.

#38 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 lutego 2009 - 18:18

Swoją droga bardzo, bardzo "subiektywny" jest ten ranking. Ale idąć dalej tą drogą, każdy z nas inne Appsy by umieścił w top 10 ;]

#39 piar

piar
  • 79 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 20:36

Dziekujemy za zaszczytne miejsce w rankingu. Pozdrowienia od calego zespolu Colors! dla uzytkowników MyApple.pl

#40 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 22:01

Móglby mi ktos udostpnic kombinacje do tego mini piano ? tz. kiedy jaki przycisk ? rytm sam z filmiku rozstrzygne :DD Wielki szacun dla tego co grał ;)

#41 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 10 lutego 2009 - 22:25

@Piar: Colors! To moim zdaniem najlepsza aplikacja w AppStore, która jest choć po części polską produkcją i nie mówię tego bynajmniej z powodu, że udało mi się wygrać ją w jednym z tutejszych konkursów, ale dlatego, że jest warta swojej ceny i moim zdaniem jest jedną z najlepszych aplikacji w ogóle w sklepie Apple ;) @ferrari: Przecież masz na filmie kombinacje klawiszy, akurat to jest bardzo łatwe do zagrania ;) Gorzej byłoby zagrać np The Entertainer (mój ulubiony utwór na klawisze), choć w sumie nie dałoby się, bo jedna gama to mało...

#42 Adrian4

Adrian4
  • 200 postów
  • SkądCanterbury

Napisano 23 lutego 2009 - 19:54

Kilka słów o filmie. Utwór "Requiem for a Dream", Pana Clinta Mansella może kojarzyć się się niektórym wręcz z kiczem, a możliwe, że po prostu się już przejadł. Staram się słuchać go rzadko, dlatego za każdym razem wywołuje we mnie wielkie emocje. :) Moim zdaniem, to nie jest "kawałek" na tego typu produkcję filmową, mimo wszystko... warto go było usłyszeć. Film jest amatorski, ale na potrzeby tego forum powinien wystarczyć. Napracowałeś się, mam nadzieję, że zostanie to docenione. :) Do klimatu nie pasują przejścia pomiędzy aplikacjami. Wyglądają jak z gry (Quake, etc.).

#43 KubaTheSkater

KubaTheSkater
  • 11 postów
  • SkądChicago

Napisano 29 lipca 2010 - 11:03

Google Earth jakoś wolno chodzmi na na 3G a nic nie mam prawie wgrane a te domyślne mapy chodzą bardzo dobrze :P

#44 tomaszsawko

tomaszsawko
  • 113 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 lipca 2010 - 09:25

I ja się pochwalę swoimi typami, a mianowicie: 1. MoneyBook 2. Smart Reminder 3. Listsonic 4. iBooks 5. Pay Back 6. TvGuide PL 7. Midomi SounHound 8. Rowmote Pro 9. iDisk 10. CNN INTL Bez żadnego wartościowania poszczególnych pozycji. Powyższą dziesiątkę zdecydowanie najczęściej używam - oczywiście poza systemowym mailem i kalendarzem :-)

#45 Chivashin

Chivashin
  • 14 postów

Napisano 10 lutego 2011 - 11:17

A to moje, których najczęściej używam :)

1. ipla
2. Facebook
3. WP.PL
4. Speed Test
5. Eurosport
6. TvGuide PL
7. PS Express
8. Palringo
9. PTK
10. otoWakacje

I wiele innych ale tych najczęściej używam :)

Mam taka prośbę szukam programu którym się sterowało iTunes z iPhone włączało muzykę itp
Nie mogę nigdzie znaleźć, będę wdzięczny za pomoc

Aplikacja ta to Remote

#46 Omnids

Omnids
  • 2 postów

Napisano 12 kwietnia 2013 - 22:30

Google Maps Dysk Google Gmail TVN Meteo Office Plus Shazam Live Score Eurosport Team Viewer Remote ExcelContacts Program TV

#47 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 kwietnia 2013 - 15:57

YouTube Google Maps iBooks GarageBand GTA Vice City Real Racing 3 Modern Combat 4 TuneIN Radio SoundHound SpeedTest

#48 tmk752

tmk752
  • 13 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 10:34

1. Mobilet 2. Scheduler Poland 3. Instagram 4. Spotify 5. Messenger 6. Sms Gateway 7. HiCalc 8. Shazam 9. EasyWakeup 10. Facebook




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych