Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pocket God


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 dekkiel

dekkiel
  • 209 postów

Napisano 30 stycznia 2009 - 19:05

[touchsmallimg]http://img145.imageshack.us/img145/7991/miniww4.jpg[/touchsmallimg]

Witam, jest to moja 1 recenzja więc proszę o wyrozumiałość oraz gdy wystąpią jakieś błędy proszę o poprawienie w komentarzach;)

Przeglądając AppStore natrafiłem na ciekawą grę pod tytułem Pocket God, jest to gra (bardziej minigierka) tzw. 5 minutowa ale jednak (jak dla mnie) fajna.

Dołączona grafika

Po uruchomieniu gierki pojawia się loadscreen graficznie wyglądający bardzo ładnie. Gra jest ładna graficznie (coś w stylu Tiki Towers). Oprawa muzyczna też jest nie najgorsza, miła dla ucha. Ludziki ciągle krzyczą, kręcą oczami albo wydaja śmieszne dźwięki co razem tworzy bardzo fajną minigiereczkę :P

Celem gry jest to, żeby w pewnym sensie wyżyć się na ludzikach ;) Na ekranie mamy małą wysepkę na którą dodajemy coraz to więcej małych "ludzików". Możemy wrzucać naszych "podwładnych" do wody, wulkanu, robić trzęsienie ziemi (wstrząsając iphonem) oraz zmieniać grawitację (pochylając iphona). Gdy wrzucimy 3 ludki do wulkanu ten wybucha i zalewa resztę ludzików lawą:).

Jak na grę wartą 0.99$ jest godna polecenia, na pewno spodoba się użytkownikom zestresowanym chcącym aby na ich twarzach zagościł uśmiech:D, oraz dla osób lubiących chwilę się pobawić minigierkami. Jak dla mnie lepiej wydać 0.99$ na taką minigierkę niż na aplikacje która "tylko" pierdzi

Na koniec jeszcze kilka screenów z gry:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

MIŁEJ ZABAWY :D

Pozdrawiam Arek

Wszystkie screenshoty oraz tekst były robione/pisane przez dekkla. Wszelkie prawa zastrzeżone. Możliwość skopiowania tylko po zapytaniu sie na PW

#2 goolk

goolk
  • 35 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 17:43

Faktycznie aplikacja na 5 minut. Szkoda że nie można dać "ludzikom" jakiejś nagrody, ulepszeń etc. Pomysł bardzo fajny. Napiszę jeszcze że można zmienić pogodę, przesuwając palcem obłoki i razić błyskawicą ludziki.

#3 wicherrr3

wicherrr3
  • 19 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 21:14

Wie ktoś jak wsadzić ludziki do wulkanu ?

#4 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 21:23

Tak, trzeba przesunąć energicznie palcem od spodu ekranu do jego góry (od morza, do nieba)

#5 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 22:02

Wszystkie screenshoty oraz tekst były robione/pisane przez dekkla. Wszelkie prawa zastrzeżone. Możliwość skopiowania tylko po zapytaniu sie na PW

WTF?!

Powyższy tekst jest właśnośćią imbackingame wszystkie prawa zastrzeżone. Możliwość skopiowania tylko po zapytaiu sie na PW.

#6 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 00:07

Skopiował twoją pracę?

#7 dekkiel

dekkiel
  • 209 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 20:36

Daj linka z kąd skopiowalem... bo pisałem na własnym laptopie... własnymi rękoma... nawet screeny sam robiłem.. Imbackingame... taakk... ciekawe... mam nadzieję że to ironicznie nie?? Aaa tylko to o prawach?? sam pisałem :) a podobne jest tylko zapisać sie na pw... xDD

#8 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 21:26

A, dobra, już wiem o co mu chodziło. Że nie można używać już WTF, chyba, że po skosnultowaniu się z nim a PW :)

#9 dekkiel

dekkiel
  • 209 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 21:27

AAAA o wtf!! mu chodzi... a ja i tak skrótów nie lubię... kaleczą polski język...

#10 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 21:54

też na początku nie skapowałem, no ale cóż... :)

#11 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 28 lutego 2009 - 13:58

lol. chodzi mi o robienie takiej otoczki "jestem fajny"

#12 goolk

goolk
  • 35 postów

Napisano 28 lutego 2009 - 14:57

Update: Można dać ludkom kokosa, tylko trzeba go rozłupać zrzucajac go na ich głowę. A po 5 minutowej grze można, stukając w prawą lub/i lewą cześć ekranu grać na bębnie, wtedy mieszkaćy wyspy będą tańczyć i składać nam hołd. :)

#13 monis

monis
  • 480 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 marca 2009 - 19:04

a ja chcialam zauwazyc, ze do gry pojawila sie aktualizacja.. i teraz wkolo wyspy rekinek nam plywa :) [zmienili tez ikonke gry] a na bebnie mozna grac od poczatku gry :) [kto by 5 min wytrzymal? :D]

#14 dekkiel

dekkiel
  • 209 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:14

Ja xDD W szkole to się tylko tym bawią... nic ich BiA nie obchodzi ani hero of sparta xDD tylko Pocket God :)

#15 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 06 marca 2009 - 23:45

ooo boże, jak ja nie lubię takich anemicznych recenzji :/ co do praw autorskich do screenshotów, to nie wiem na ile w ogóle się ich możesz domagać. to tak jak ja bym zeskanował "Słoneczniki", wrzucił na forum i okrzyknął że nikt nie ma praw do tego... ale zawsze fajnym można być... co do samej gry to idea zapewne zaczerpnięta z starej gry która miała coś z "Sadist" w tytule. nie pamiętam dokładnie, ale na 100% coś takiego było. fajnie że gra się rozwija dając więcej możliwości

#16 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 marca 2009 - 16:50

Po uruchomieniu gierki pojawia się loadscreen graficznie wyglądający bardzo ładnie. Gra jest ładna graficznie (coś w stylu Tiki Towers).


Moja babka od polskiego by Cię powiesiła za jajca. Gra na jeden raz. ;>

#17 acmeus

acmeus
  • 149 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 10 marca 2009 - 00:04

Daj linka z kąd skopiowalem...

Widzisz tak skróty kaleczą ale "z kąd" piszemy skąd :P Za to moja babka od polskiego związała by ręce i ciągnęła w przeciwnym kierunku co babka z polskiego od tego wyżej, popatrz jak teraz wyglądasz :D

Ostatnio widzę jedną tendencje 3 kategorie gier:
1. Takie, które długo nie znikną z mojego IP warto je zawsze mieć przy sobie.
2. Takie, które warto mieć by chwilkę pograć dla rozrywki a później mieć by pochwalić się znajomym :)
3. Wyrzucić i zapomnieć.

Pocket God pasuje mi tutaj do opcji nr2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych