Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Synchronizacja iphona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 tr.ba

tr.ba
  • 20 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 18:56

Witam mam problem z wgraniem nowej muzyki na iphona zmienilem komputer i chcialem zgrac muzyke z dysku na iphona zaznaczam opcje zarzadzaj recznie muzyka i wideo i wyswietla sie komunikat ze iphone moze byc zsynchronizowany tylko z jedna biblikoteka, nie chcce tracic mojej muzyki i programow co mam zrobic aby wgrac muzyke bez utraty tego co mam na iphonie ??

#2 pawelgnas

pawelgnas
  • 58 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 15:58

Na innym forum znalazłem podpowiedź, że można skopiować katalogi iTunes do innych komputerów i wtedy wszystko synchronizujemy bez tracenia danych. Tylko nie wiem jak to zrobić.

#3 silkow

silkow
  • 296 postów
  • SkądLeszno

Napisano 20 stycznia 2009 - 16:00

Ipod copy jest taki program co zgra i all z iphone , lub wez kiliknij na album i zeby ci pokazalo gdzie jest przenies na onny komp i wgraj do itunes!

#4 pawelgnas

pawelgnas
  • 58 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 16:42

Dzieki, zaraz sprawdzę;)

#5 silkow

silkow
  • 296 postów
  • SkądLeszno

Napisano 20 stycznia 2009 - 16:45

proszę!

#6 pawelgnas

pawelgnas
  • 58 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 22:16

Mam na myśli raczej taki patent, który pozwalałby mi na wgranie jednej piosenki z komputera kolegi bez utraty danych na moim iP. Wiem, że było już setki takich wątków na myApple, ale wszędzie odpowiedzią było "ręczne zarządzanie muzyką", które już niestety nie działa na iTunes 8. Znalazłem coś, co może mi pomoc, ale nie wiem jak to zrobić. Tutaj ktos znalazł obejście - vide komentarze;) 7 dni z Macbookiem | tomaszrondio.com
Nie mam zamiaru kopiować muzyki z iP na komputer, a program iPod Copy tak robi.

#7 knapior

knapior
  • 349 postów
  • SkądChojnice

Napisano 20 stycznia 2009 - 22:22

Mam na myśli raczej taki patent, który pozwalałby mi na wgranie jednej piosenki z komputera kolegi bez utraty danych na moim iP. Wiem, że było już setki takich wątków na myApple, ale wszędzie odpowiedzią było "ręczne zarządzanie muzyką", które już niestety nie działa na iTunes 8. Znalazłem coś, co może mi pomoc, ale nie wiem jak to zrobić. Tutaj ktos znalazł obejście - vide komentarze;) 7 dni z Macbookiem | tomaszrondio.com
Nie mam zamiaru kopiować muzyki z iP na komputer, a program iPod Copy tak robi.



A próbowałeś z iPhone PC Suite zgrać muzykę?

Link do mojego download'u: 4shared - free file sharing and storage - share folder - My 4shared

Gdzieś w nim jest dobry PC Suite. Ten na forum nie wszystkim działa.

#8 Zygizagi

Zygizagi
  • 119 postów
  • SkądZamość

Napisano 20 stycznia 2009 - 22:26

Poszukaj w tutorialach tam gdzieś było chyba coś takiego, że trzeba plik skopiować z tego kompa pierwszego i potem wgrać go do tego z którym chcesz zsynchronizować.

#9 pawelgnas

pawelgnas
  • 58 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 22:43

Właśnie rozpatrywałem się nad tym PC SUIT, ale przeczytałem sporo o nim na forum i ostatnio widziałem, że były jakieś większe problemy, bo ktoś wrzucił wirusa na stronę producenta - na szczęście czytanie wątku zacząłem od końca, bo miał 48 stron, więc głupio by było gdyby na tej 48 dowiedział się o wirusie. Już sprawdzam Twój link, dzięki;) Niestety tutorial dot. wyciągania plików zapasowych iTunes jest tylko dla Mac'ów, a ja mam Windows. Zapomniałem o tym napisać, ale dzięki za info;) ------- Zainstalowałem już iPhone PC Suit;) Dodałem dzwonek, zmieniłem theme, itd... Niestety nie wiem jak wgrać muzykę, a właśnie na tym najbardziej mi zależało. Button ADD jest szary, czyli nieaktywny i nie wiem jak to go uruchomić. Widziałem, że osoby na innych i na tym forum również miały taki problem. Mam też inne pytanie do @knapior: Dlaczego poleciłeś mi ten program, jeżeli wcześniej pisałeś na forum, że jest nie do końca bezpieczny i nie powinno się go używać? Jak narazie jestem zadowolony z jego użytkowania, pytam tylko z czystej ciekawości.

#10 adam1208

adam1208
  • 2 postów

Napisano 11 października 2009 - 16:43

w iPhone PC Suit wyskakuje mi jakiś błąd w starej i nowej wersji. Nie widzi wcale iPhone. Co mogę zrobić ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych